Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.04.2019

 
 
 
 
 

Szalenie ważnym wydarzeniem kwietnia będzie tranzyt Urana przez Księżyc horoskopu Konstytucji III RP. Ten wstrząsowy aspekt może przynieść przełom na drodze do upadku demokracji w Polsce. Co ciekawe… Taki sam tranzyt będzie mieć miejsce w horoskopie prezydencji Andrzeja Dudy. To nie do końca przypadek. Prezydent Duda mocno się przyłożył do łamania konstytucji, więc aspekt ten – najmocniejszy w całej dotychczasowej kadencji Andrzeja Dudy (łącznie z jego horoskopem urodzeniowym) będzie silnym uderzeniem w jego pozycję, znaczenie, prestiż i być może dalsze losy. Nie wróży mu to II kadencji.

Sytuację w kraju mocno kształtować będzie również progresja Księżyca przez progresywnego Plutona w horoskopie chrztu z 966 roku. Aspekt ten mocno rozpali i tak już gorące i ostre emocje. Może dojść do kolejnych scen przemocy, agresji, potęgującego się zwarcia i radykalizacji stron politycznego sporu. Progresja ta nałoży się na premierę filmu red. Tomasza Sekielskiego o pedofilii w polskim Kościele Katolickim. W obu horoskopach konkordatu dzieją się epokowo istotne tranzyty, więc na spór polityczny nałoży się jeszcze kwestia przyszłości polskiego kościoła. W horoskopie wejścia konkordatu w życie Uran tranzytuje Słońce tegoż horoskopu. Jeszcze mocniejszy, o potężnej sile rażenia tranzyt czeka nas w roku 2020 w horoskopie samego konkordatu, w którym przez jego IC wędrować będzie Saturn z Plutonem. To morderczy zestaw, który dla polskiego Kościoła będzie mieć niemal śmiertelną moc.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka wiary - Kwantowa magia

Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia świata. Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości. Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, prezentują naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »