Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.04.2019

 
 
 
 
 

Świat w kwietniu
Po stosunkowo spokojnym lutym i marcu, gdzie na chwilę świat zapomniał o niepokojach i zagrożeniach, które przyniósł początek roku, wracamy do lękowych, pełnych obaw o przyszłość świata wizji i proroctw. Astrologicznym czynnikiem, który pobudzi niepokoje, są dwa ważne i mocne półkrzyże (figury w kształcie litery T). Pierwszy z nich – kardynalny – utworzy się na pełni 19.04. Utworzy go pełnia (Księżyc w Wadze, Słońce w Baranie w koniunkcji z Uranem w Byku) do Plutona w Koziorożcu. To ostra, radykalna i wybuchowa figura symbolizująca znaczące i poważne nasilenie napięcia, zamach terrorystyczny lub jakąś dużą katastrofę. Aktywizacja znaków kardynalnych przełoży się na dramatyczne zwarcie między mocarstwami, zwł. USA i Chinami.

Drugi półkrzyż – ważniejszy i niosący długofalowe konsekwencje – sformuje się między 24 kwietnia a 08 maja. Utworzy się w znakach zmiennych, gdzie Jowisz w Strzelcu znajdzie się w opozycji do Marsa w Bliźniętach. Obie zaś planety znajdą się kwadraturze z Neptunem w Rybach. Znaki zmienne sygnalizują procesy ekonomiczne, społeczne, media, informację, handel, emocje. Układ ten  wstrząśnie rynkami i giełdami, więc po ostatnich wzrostach na giełdach niewiele zostanie. Przedłużające się do znudzenia negocjacje w sprawie Brexitu, kompromitacja brytyjskiej sceny politycznej może wyrzucić premier May z siodła. Nie znamy jej godziny urodzenia, więc operujemy tylko samymi planetami. Ale i tu znajdujemy ciekawy trop. W dyrekcji (1 stopień = 1 rok) na jej Słońce wkracza Uran. Aspekt ten mocno przypomina w działaniu tranzyt. A na tym aspekcie widzieliśmy widowiskową dymisję premier Szydło, jak i potężnego ministra Szyszko. Wygląda zatem na to, że premier Theresa May nie porządzi za długo i zapewne wkrótce się poda do dymisji w związku z porażką jej planów przegłosowania miękkiego Brexitu.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »