Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych.

Autor Studio Astropsychologii, 03.11.2018

                      Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych.
                                Skuteczne metody uwalniania emocji

                                            Bożena Przyjemska

Problemy emocjonalne przyczyną chorób fizycznych?
Około 90% naszych problemów zdrowotnych ma podłoże emocjonalne. Dotyczy to szczególnie negatywnych emocji, takich jak: nienawiść, złość, zawiść, bezradność, przygnębienie, brak akceptacji czy niska samoocena. Jeżeli trwają one przez dłuższy czas, powodują obniżenie odporności i zwiększenie podatności na choroby.
Terapia czaszkowo-krzyżowa Cię odpręży

Autorka jest założycielką Polsko-Kanadyjskiego Stowarzyszenia i Instytutu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia technik osteopatycznych. W tej publikacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w uwalnianiu negatywnych emocji. Poznasz techniki rozluźniania języka i dziąseł i nie tylko. Całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy. Przestaniesz nerwowo zaciskać zęby i zgrzytać nimi. Zmieni się również mimika Twojej twarzy i będziesz wyglądał jak po cudownym masażu odmładzającym.

Uwolnij emocje
Poznasz różne sposoby rozpoznawania i uwalniania negatywnych emocji nagromadzonych w ciele. Odkryjesz ścisły związek ciała z umysłem i jego znaczenie w procesie całkowitego usuwania napięć. Są one jedną z najważniejszych przyczyn zakłócenia fizjologicznej równowagi w naszym organizmie. Ich kumulacja może doprowadzić do poważnej choroby z nowotworem włącznie. Przekonasz się też, że tkanka łączna jest jak twardy dysk i pamięta traumatyczne zdarzenia sprzed wielu lat. Te dramatyczne przeżycia, zapomniane i zablokowane, mają wpływ na Twoje obecne życie.
Czym są powięzi i jak z nimi pracować

Powięzi są systemem z tkanki łącznej nazywanym „drugim szkieletem”. Porównać je można też do siatki, która otacza komórki tkanki i organy wewnętrzne, naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne i tkankę nerwową. W wyniku stresu, traum, urazów, zapaleń, nieprawidłowej postawy ciała czy gwałtownych skurczów powstaje w nich ból. Dzięki opisanym w tej publikacji technikom zdołasz samodzielnie rozluźnić powięzi i odzyskać zdrowie. Przywrócisz prawidłową postawę ciała, a dolegliwości ustąpią. Autorka proponuje nową formą nieinwazyjnej terapii dając nam możliwość usunięcia napięć emocjonalnych z powięzi oraz przywrócenia równowagi fizycznej i psychicznej. Dzięki tym prostym ćwiczeniom wreszcie zrzucisz ciężar, między innymi z ramion i kręgosłupa.
Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu.


Więcej na:

http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl


Od redakcji:
Publikacja stanowi wnikliwe kompedium na temat istoty Terapii Czaszkowo-Krzyżowej.  Znajdziemy w niej informacje na temat przyczyn powstania napięć emocjonalnych, przebiegu sesji uwolnienia, zalecenia dla terapuetów, a co najważniejsze dokładne przedstawienie pracy z konkretnymi grupami mięśni. W II i III części przedstawiono
omówienie technik pomocniczych, podstawy hipnozy oraz regresingu.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »