Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Książki

Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych.

Autor Studio Astropsychologii, 03.11.2018

                      Terapia czaszkowo-krzyżowa dla zaawansowanych.
                                Skuteczne metody uwalniania emocji

                                            Bożena Przyjemska

Problemy emocjonalne przyczyną chorób fizycznych?
Około 90% naszych problemów zdrowotnych ma podłoże emocjonalne. Dotyczy to szczególnie negatywnych emocji, takich jak: nienawiść, złość, zawiść, bezradność, przygnębienie, brak akceptacji czy niska samoocena. Jeżeli trwają one przez dłuższy czas, powodują obniżenie odporności i zwiększenie podatności na choroby.
Terapia czaszkowo-krzyżowa Cię odpręży

Autorka jest założycielką Polsko-Kanadyjskiego Stowarzyszenia i Instytutu Terapii Czaszkowo-Krzyżowej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia technik osteopatycznych. W tej publikacji dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w uwalnianiu negatywnych emocji. Poznasz techniki rozluźniania języka i dziąseł i nie tylko. Całkowicie pozbędziesz się stresu i napięcia z twarzy. Przestaniesz nerwowo zaciskać zęby i zgrzytać nimi. Zmieni się również mimika Twojej twarzy i będziesz wyglądał jak po cudownym masażu odmładzającym.

Uwolnij emocje
Poznasz różne sposoby rozpoznawania i uwalniania negatywnych emocji nagromadzonych w ciele. Odkryjesz ścisły związek ciała z umysłem i jego znaczenie w procesie całkowitego usuwania napięć. Są one jedną z najważniejszych przyczyn zakłócenia fizjologicznej równowagi w naszym organizmie. Ich kumulacja może doprowadzić do poważnej choroby z nowotworem włącznie. Przekonasz się też, że tkanka łączna jest jak twardy dysk i pamięta traumatyczne zdarzenia sprzed wielu lat. Te dramatyczne przeżycia, zapomniane i zablokowane, mają wpływ na Twoje obecne życie.
Czym są powięzi i jak z nimi pracować

Powięzi są systemem z tkanki łącznej nazywanym „drugim szkieletem”. Porównać je można też do siatki, która otacza komórki tkanki i organy wewnętrzne, naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne i tkankę nerwową. W wyniku stresu, traum, urazów, zapaleń, nieprawidłowej postawy ciała czy gwałtownych skurczów powstaje w nich ból. Dzięki opisanym w tej publikacji technikom zdołasz samodzielnie rozluźnić powięzi i odzyskać zdrowie. Przywrócisz prawidłową postawę ciała, a dolegliwości ustąpią. Autorka proponuje nową formą nieinwazyjnej terapii dając nam możliwość usunięcia napięć emocjonalnych z powięzi oraz przywrócenia równowagi fizycznej i psychicznej. Dzięki tym prostym ćwiczeniom wreszcie zrzucisz ciężar, między innymi z ramion i kręgosłupa.
Uwolnij ciało od emocjonalnego bólu.


Więcej na:

http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl


Od redakcji:
Publikacja stanowi wnikliwe kompedium na temat istoty Terapii Czaszkowo-Krzyżowej.  Znajdziemy w niej informacje na temat przyczyn powstania napięć emocjonalnych, przebiegu sesji uwolnienia, zalecenia dla terapuetów, a co najważniejsze dokładne przedstawienie pracy z konkretnymi grupami mięśni. W II i III części przedstawiono
omówienie technik pomocniczych, podstawy hipnozy oraz regresingu.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »