Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Medyczne śledztwa!

Autor Studio Astropsychologii, 29.09.2018


 

 

                                                Medyczne śledztwa.
                Rozpoznanie schorzeń trudnych do zdiagnozowania
                                                 Jürgen SchäferLekarz-detektyw

Dla pacjentów profesor Jürgen Schäfer to nierzadko ostatnia deska ratunku. Wiele osób zgłasza się do niego już w stanie śmiertelnej choroby, mając za sobą prawdziwą odyseję przez różne praktyki lekarskie oraz kliniki. W swojej książce „niemiecki doktor House” opierając się na różnych dramatycznych przypadkach opowiada o pracy całego jego zespołu, stosowanych przez siebie metodach oraz możliwościach, jakie ma do dyspozycji współczesna medycyna. Ujawnia przy tym swoje detektywistyczne zacięcie, które pozwala mu natrafić na ślad trudnych do rozpoznania chorób.
Rzadko diagnozowane choroby

Teraz czytelnicy mogą poznać sekrety laureata wyróżnienia Ars Legendi, przyznawanego dla najlepszego wykładowcy w Niemczech oraz nagrody Pulsus Awards dla najlepszego lekarza roku 2013. Uzyskają wiedzę niezbędną do zdiagnozowania boreliozy i poznają skutki nadużywania leków. Dowiedzą się, czym charakteryzuje się niediagnozowany zespół Friedmana-Goodmana oraz co mogą oznaczać trudności z oddychaniem. Poznają problemy wynikające z zepsutego korzenia zębowego, jak również wyczytają wiele dodatkowych informacji z barwy krwi czy ciężkiego porodu. Rozpoznają niedoczynność gruczołów przytarczycowych i bagatelizowany zespół bezdechu sennego, jak również lamblie i inne pasożyty, zespół wędrującej nerki czy zatrucie kobaltem. Dowiedzą się, jak leczyć rzadkie choroby, w tym te genetyczne.
Samopomoc jest możliwa

Dzięki opisanym w książce przypadkom czytelnicy znajdą nieoczywistą przyczynę nękających ich dolegliwości oraz chorób i zamiast biegać od lekarza do lekarza, wybiorą specjalistę gwarantującego szybkie i skuteczne wyzdrowienie, a także trafną diagnozę. Skutkować to będzie odpowiednim leczeniem i nie nawracaniem choroby. Dzięki odpowiednio dobranej diecie i oczyszczaniu organizmu złagodzą jej objawy i zaczną cieszyć się dobrym zdrowiem na długie lata a trudne choroby nie będą stanowiły problemu nie do rozwiązania.
Nowy, książkowy doktor House

Publikacja „Medyczne śledztwa” zdobyła wielkie uznanie wśród prasy i czytelników, a sam autor jest porównywany do serialowego doktora House’a i medycznego detektywa:

„Prawdziwy Dr. House – kardiolog Jürgen Schäfer wprowadza serial telewizyjny w rzeczywistość i rozwiązuje najbardziej tajemnicze przypadki medyczne.”
profil, 09.11.2015

„Ogólnie rzecz biorąc, Schäfer stanowi udane połączenie powieści kryminalnej z książką o tematyce medycznej, która jest wyjątkowo czytelna dla lekarzy, pacjentów i wszystkich osób zainteresowanych medycyną”.
Spektrum der Wissenschaft, 01.06.2016

W książce „Medyczne śledztwa” Schäfer opisuje swoją pracę detektywa na przykładzie swoich najbardziej ekscytujących przypadków.”
Buch-Magazin, 01.11.2015
Prawdziwe znaczenie niejasnych objawów!

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/
http://wydawnictwovital.pl/
http://vitalni24.pl

Od Redakcji:


Medyczne śledztwa.

O wielu rzeczach nie wiemy, o wielu się nie mówi.... W tej książce odkryjesz nowe fakty na temat różnych - często nam dobrze znanych i przewlekłych chorób. Dowiesz się także jak niebezpieczne może być bagatelizowanie niektórych odruchów fizjologicznych, które są częste i powszechne. Coś nam się wydaje zdrowe i bio..a okazuje się, że jest to trucizna, której objawów doświadczamy już po kilku dniach! Warto więc wiedzieć więcej!
Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia i muzyka - Planety Gustawa Holsta

Czy wiecie, że istnieje muzyka, która odzwierciedla astrologiczne charaktery planet naszego Układu Słonecznego? Stworzył ją brytyjski kompozytor muzyki klasycznej - Gustaw Holst. Posłuchajcie sami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »