Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Wprowadzenie do Huny cz. 4

Autor Paweł Karwat, 14.09.2018
                                       Wprowadzenie do Huny cz. 4Wyobraźnia człowieka może stać się wspaniałym narzędziem, albo wielką pułapką. Tak też jest z Huną. Może ona pobudzać wyobraźnię w kierunku trudności, jakie stwarzają niezdrowe ezoteryzm i mistycyzm, albo też inspirować do rozwiązywania rzeczywistych problemów.
Huna to zasady, przede wszystkim, ale i metody rozwiązywania trudności. Są to narzędzia uzdrowicielskie. Niestety, ale zostaliśmy przyzwyczajeni, zapewne przez panującą w umysłach religię, do traktowania tematyki, którą porusza Huna, w kategoriach świętości i kultu.
Huna to narzędzie, podobnie jak samochód. Nie jest mądrym zachowaniem czczenie swojego pojazdu (choć znajdą się i tacy). Podobnie malarz nie powinien oddawać hołdu pędzlowi i zastanawiać się nad jego boskimi atrybutami, skoro takowych nie posiada.
Identycznie jest z Huną. Słowo to kojarzone jest z czymś, co nie ma z nią w istocie nic wspólnego. I jest to naprawdę poważny problem.
Każdy z nas używa telepatii do pozyskiwania informacji, i nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Można za sprawą tej naturalnej zdolności i słowa "huna" (poprzez "kult huny") podłączyć się do czegoś, co nie jest ani Huną, ani czymś zdrowym.
W Polsce istnieją osoby i ośrodki używające nazwy "Huna", ale nie we właściwym, hawajskim sensie, lecz dla określenia nim wiedzy tajemnej, jakiejś formy szału czy dosłownie długotrwałego obłędu.
Kiedy skojarzone z Huną są takie określenia, jak "zjadający towarzysze", "egzorcyzmy", "byty bezcielesne", "wampiry energetyczne", "negatywne energie", "odprowadzanie zmarłych" to możesz być więcej, niż pewien, że nie jest to w najmniejszej mierze Huna wg Serge’a Kahili Kinga i Aloha International.
Zastanawianie się nad samym słowem może nieuważną osobę zaprowadzić do miejsc i ludzi, którzy skrzywdzą ją fałszywą huną, tą pochodzącą z nauk Maxa Freedoma Longa (którego życie zakończyło się smutnym aktem samobójstwa - co wystawia odpowiednie świadectwo temu, co twierdził pod szyldem "huna").
Niestety, ale połączona myśl wielu osób, które uprawiają zwiedzioną formę Huny, potrafi wspierać rozwój destruktywnych ośrodków, grup, przekazów i publikatorów.
Dodatkową trudność stworzyć może poddawanie się zabiegom osób zwiedzonych. Bywa, że potrzeba ingerencji uzdrowicielskiej, żeby oczyścić się od tych niebezpiecznych rzeczy, a dokładnie wzorców mentalnych i energetycznych, jakie groźny wyznawca "Huny" w nas wszczepił.
Huna jest jak młotek, pompka do roweru, butelka, termos, samochód, motor, widelec, szpadel i dziesięć tysięcy innych narzędzi. Jeżeli głęboko nie uświadomimy sobie tego na samym wstępie, wysoce prawdopodobne jest, że ulegniemy wypaczonym naukom, które zamiast pomóc nam rozwiązywać problemy, doprowadzą nasze życie do fizycznej, energetycznej, mentalnej i duchowej ruiny.
Nie wszystko złoto, co się świeci.
Od osób łączących Hunę z egzorcyzmami, ezoterycznymi wierzeniami i religią, radzę trzymać siedmiokilometrowy odstęp.
Huna to uzdrawianie poprzez uśmiech i radość, a nie gromienie złych duchów. Huna depersonalizuje zło, widząc w nim - jak starożytni Grecy - błąd poznawczy, a nie dzieło jakiejś diabelskiej kreatury.
W Hunie nie ma Boga (Huna nie jest dogmatyczna, nie jest religią tylko rzemiosłem), diabła, zastępów archaniołów i demonów - niestety spotkałem się z ludźmi, którzy w jednej frazie, na jedynym jakby wydechu wypowiadają słowo "Huna" i inne, które całkowicie ją wypaczają.
Niestety, ale skutki tych wypaczeń potrafią być opłakane.
Kiedyś ktoś zapytał Diogenesa z Beczki, greckiego ekscentrycznego filozofa co potrafi człowiekowi zarazem najbardziej pomóc i zaszkodzić. Ten odpowiedział: język.
Sugeruję odnieść tę anegdotę do słowa "Huna".
==
www.MuninSzaman.pl – usługi uzdrowicielskie na dystans, nauka Huny w Sieci

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przeroczenie barmy - wzniesienie - 2012/0001

Zapowiadali, że przyjdzie taki czas, czas Wielkiego Przejścia - Przekroczenie Bramy, trudny czas. Mówili o tym filozofowie, mówili prorocy, mówili wizjonerzy, mówiły religie, mówili posłańcy starych kultur, starych cywilizacji, mówili i mówią o tym przedstawiciele różnych światów.. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »