Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na wrzesień 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 30.08.2018

 
 
 
 
 

Kraj
Prezydent Duda ma za sobą bardzo dobry czas, którego początkiem było jego zwycięstwo w wyborach prezydenckich w 2015 roku. Kolejne dwa lata też nie były dla niego złe. Nawet ostre przesilenie z wakacji 2017 roku, jakim była fala protestów skierowanych przeciw pseudoreformom sądowniczym, zakończonych prezydenckich wetem, zamiast osłabić jego pozycję, jeszcze ją wzmocniła. Duda swoim wetem spacyfikował protesty, postawił się rodzimej partii i prezesowi Kaczyńskiemu. Potem się jednak okazało, że jego weto było grą pozorów, w gruncie rzeczy ustawką. Po jego zaś wecie, nowe ustawy są jeszcze bardziej destrukcyjne dla niezależności sądownictwa. Prezydent zaś podpisując niszczące niezależne sądownictwo i konstytucyjny trójpodział władzy ustawy przyłożył rękę do upadku liberalnej demokracji w Polsce. I choć jego notowania generalnie są stabilne, a wizyta w USA jest dla niego nobilitacją, to musi się liczyć z pewnym osłabieniem, które przynosi opozycja Saturna do Marsa oraz tranzyt Neptuna przez progresywny Księżyc. Dużo ważniejsze konsekwencje ma tranzyt Saturna przez IC horoskopu zaprzysiężenia, który rozpoczął się w lutym, a koniec będzie mieć w listopadzie. I to właśnie jesień okaże się dla prezydenta Dudy wyjątkowo trudna. Trzeba też nadmienić, że Saturn nie tylko przechodzi przez IC, ale będzie tranzytować IV dom prezydentury, co tradycyjnie symbolizuje osłabienie, kryzys, gdyż Saturn na dole horoskopu jest w obszarze swojego wygnania. Jego zaś władztwo w Koziorożcu też Dudzie nie służy, gdyż Saturn jeśli jest silny, to jest „srogi”. Dodatkowo na wiosnę 2019 Uran przejdzie przez Księżyc w tymże horoskopie, co będzie kolejnym ciosem w wizerunek prezydenta, oraz jego szansę na reelekcję. I choć notowania opinii publicznej nie wykazują żadnych poważniejszych zmian, a nastroje są nadal dobre, to jednak jesień przyniesie ich znaczące pogorszenie. Opozycja Urana do Marsa w horoskopie Porozumień Sierpniowych oznacza serię protestów rozgoryczonych grup społecznych: rolników, służb mundurowych, pracowników służby zdrowia i innych. Rząd będzie musiał przełknąć żabę populizmu, który rozkręcił masowym rozdawnictwem. Podwyżki podatków, cen mediów, żywności, kłopoty firm budowlanych sprawi, że jesień nie będzie dobra dla obecnej władzy. 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wibracja dźwięku kluczem do wzrostu świadomości

Dźwięk jest kluczem otwierającym wrota do głębszego samopoznania, pomaga przetransformować wszystko co negatywne; przekręcając, uaktywniając spiralę wzrostu duchowego. Jesteśmy dźwiękiem ponieważ wszystko co jest wibruje. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »