Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - HOLISTYKA

Autor www.holistyka-odz.pl, 07.07.2018                         Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - HOLISTYKA

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Holistyka powstawał w sercach założycieli już dawno - jako odpowiedz na potrzeby rynku z zakresu profilaktyki i ochrony zdrowia w ujęciu całościowym, tj holistycznym dla wszystkich którzy chcą taką wiedzę zdobywać  oraz jako pomoc dla osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Fizycznie udało się powołać Szkołę w sierpniu 2017r.z siedzibą w Lublinie (nr wpisu do ewidencji szkól i placówek niepublicznych Powiatu Lubelskiego EPS 4330.4.2017.TD nr 23 A)
Od tego czasu Ośrodek ciągle się rozwija i poszerza swoją ofertę programową.

Zajęcia prowadzone są  w formach pozaszkolnych, na kursach i seminariach z zakresu Naturopaty (Naturoterapii), Chiropraktyki, Refleksologii, Biomasażu, Radiestezji, Bioenergoterapii jak również w zakresie rozwoju osobistego m.in.: szeptuchowanie, runy, numerologia, uzdrawianie duchowe, rozwój intuicji, energia kobiecości. Ośrodek dysponuje  wykwalifikowaną kadrą nauczycielską posiadającą uprawnienia pedagogiczne oraz merytoryczne z danego zagadnienia. Wykładowcy posiadają tytuły Mistrzowskie, należą do licznych organizacji oraz zrzeszeń a także są członkami komisji egzaminacyjnych. Dodatkowo dysponują wiedza praktyczną zdobytą podczas pracy w swoich gabinetach oraz serce do każdego kto chce poszerzać swoja wiedzę celem rozwoju osobistego.
Kursy zawodowe przygotowują do egzaminów Czeladniczych i Mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych oraz dają podstawę do pracy na własny rachunek (Zaświadczenia MEN).

Filozofią Ośrodka  jest organizacja szkoleń prowadzonych przez  wybitne osobowości- wysokiej klasy specjalistów z danej dziedziny i promocja wiedzy. Dlatego Założyciele oprócz kursów autorskich (NATUROPATA, RUNY, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHOWANIE) zaprosili do współpracy min:

Jerzy Strączyński - prowadzi kurs z Bioenergoterapii

Antoni Przechrzta - prowadzi kurs Rozwoju Intuicji, kurs Uzdrawianie Duchowe

Paweł Karwat - prowadzi kurs Huny

W najbliższej przyszłości pojawia się kolejne szkolenia w ofercie Szkoły - są prowadzone rozmowy min. z prekursorami pracy z ciałem w oparciu o tkankę miekką (powięź) oraz specjalistę z zakresu Radiestezji. Szczegóły wkrótce.

Magdalena Maria Boroń (Mistrz Naturopata, dypl. Bioenergoterapeuta, dypl. Chiropraktyk)
– Właściciel i Założyciel Ośrodka wraz ze Współzałożycielem Mariuszem Dąbrowskim (Mistrz Naturopata, dypl. Biomasażysta, dypl. Chiropraktyk)  prowadzą autorski kurs NATUROPATA-INSTRUKCJA OBSŁUGI CZŁOWIEKA, który pozwala kursantom posiąść wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu naturalnych metod terapeutycznych.
Po tym szkoleniu uczestnicy szkolenia potrafią poradzić sobie m.in. z codziennymi dolegliwościami i problemami na każdym poziomie fizycznym i energetycznym, a także zrozumieją  ich powstawanie
Postrzegają organizm człowieka w sposób holistyczny pracując  z układem mięśniowo-powięziowym i kostno-stawowym dzięki zastosowaniu różnych technik i metod terapii manualnej m.in. masażu, terapii bańką chińską oraz z układem energetycznym wykorzystując metody bioterapii, biomasażu i radiestezji terapeutycznej. Program szkolenia przygotowany pod wymogi egzaminu czeladniczego państwowego „Naturopata” (kodz zawodowy 323009) w Izbach Rzemieślniczych w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy oraz wszystkich zainteresowanych do Współpracy.

Szczegóły na: 
www.holistyka-odz.pl
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak nauczyć się widzieć energię

Bez widzenia pozostaje nam tylko wierzenie. W przypadku uzdrawiania wiara generuje mnóstwo wątpliwości, poza tym bywa ona ślepa - wierzymy w niewłaściwych ludzi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »