Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - HOLISTYKA

Autor www.holistyka-odz.pl, 07.07.2018                         Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - HOLISTYKA

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Holistyka powstawał w sercach założycieli już dawno - jako odpowiedz na potrzeby rynku z zakresu profilaktyki i ochrony zdrowia w ujęciu całościowym, tj holistycznym dla wszystkich którzy chcą taką wiedzę zdobywać  oraz jako pomoc dla osób pragnących zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe. Fizycznie udało się powołać Szkołę w sierpniu 2017r.z siedzibą w Lublinie (nr wpisu do ewidencji szkól i placówek niepublicznych Powiatu Lubelskiego EPS 4330.4.2017.TD nr 23 A)
Od tego czasu Ośrodek ciągle się rozwija i poszerza swoją ofertę programową.

Zajęcia prowadzone są  w formach pozaszkolnych, na kursach i seminariach z zakresu Naturopaty (Naturoterapii), Chiropraktyki, Refleksologii, Biomasażu, Radiestezji, Bioenergoterapii jak również w zakresie rozwoju osobistego m.in.: szeptuchowanie, runy, numerologia, uzdrawianie duchowe, rozwój intuicji, energia kobiecości. Ośrodek dysponuje  wykwalifikowaną kadrą nauczycielską posiadającą uprawnienia pedagogiczne oraz merytoryczne z danego zagadnienia. Wykładowcy posiadają tytuły Mistrzowskie, należą do licznych organizacji oraz zrzeszeń a także są członkami komisji egzaminacyjnych. Dodatkowo dysponują wiedza praktyczną zdobytą podczas pracy w swoich gabinetach oraz serce do każdego kto chce poszerzać swoja wiedzę celem rozwoju osobistego.
Kursy zawodowe przygotowują do egzaminów Czeladniczych i Mistrzowskich w Izbach Rzemieślniczych oraz dają podstawę do pracy na własny rachunek (Zaświadczenia MEN).

Filozofią Ośrodka  jest organizacja szkoleń prowadzonych przez  wybitne osobowości- wysokiej klasy specjalistów z danej dziedziny i promocja wiedzy. Dlatego Założyciele oprócz kursów autorskich (NATUROPATA, RUNY, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHOWANIE) zaprosili do współpracy min:

Jerzy Strączyński - prowadzi kurs z Bioenergoterapii

Antoni Przechrzta - prowadzi kurs Rozwoju Intuicji, kurs Uzdrawianie Duchowe

Paweł Karwat - prowadzi kurs Huny

W najbliższej przyszłości pojawia się kolejne szkolenia w ofercie Szkoły - są prowadzone rozmowy min. z prekursorami pracy z ciałem w oparciu o tkankę miekką (powięź) oraz specjalistę z zakresu Radiestezji. Szczegóły wkrótce.

Magdalena Maria Boroń (Mistrz Naturopata, dypl. Bioenergoterapeuta, dypl. Chiropraktyk)
– Właściciel i Założyciel Ośrodka wraz ze Współzałożycielem Mariuszem Dąbrowskim (Mistrz Naturopata, dypl. Biomasażysta, dypl. Chiropraktyk)  prowadzą autorski kurs NATUROPATA-INSTRUKCJA OBSŁUGI CZŁOWIEKA, który pozwala kursantom posiąść wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z zakresu naturalnych metod terapeutycznych.
Po tym szkoleniu uczestnicy szkolenia potrafią poradzić sobie m.in. z codziennymi dolegliwościami i problemami na każdym poziomie fizycznym i energetycznym, a także zrozumieją  ich powstawanie
Postrzegają organizm człowieka w sposób holistyczny pracując  z układem mięśniowo-powięziowym i kostno-stawowym dzięki zastosowaniu różnych technik i metod terapii manualnej m.in. masażu, terapii bańką chińską oraz z układem energetycznym wykorzystując metody bioterapii, biomasażu i radiestezji terapeutycznej. Program szkolenia przygotowany pod wymogi egzaminu czeladniczego państwowego „Naturopata” (kodz zawodowy 323009) w Izbach Rzemieślniczych w Polsce.

Serdecznie zapraszamy na nasze kursy oraz wszystkich zainteresowanych do Współpracy.

Szczegóły na: 
www.holistyka-odz.pl
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ? ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »