Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.06.2018

 
 
 
 
 
Świat w czerwcu
Nieco uśpieni stosunkowo spokojną, stabilną, optymistyczną sytuacją z ostatnich miesięcy, nie zauważyliśmy, że na wielu polach – politycznych i zwłaszcza ekonomicznych – nadciągają czarne chmury. Trzeba jednak powiedzieć, że pierwsza połowa roku pozbawiona była jakichś ekstremalnie trudnych i radykalnych układów astrologicznych. Jeśli się pojawiały, to tylko na krótko i szybko się sytuacja stabilizowała. Cała seria trójkątów – losu (styczeń, luty, marzec, kwiecień), bisekstylów (kwiecień, maj i czerwiec), syntetycznego (maj), styczniowego latawca, przyniosła wiele pomyślnych wieści dla świata. Na rynkach finansowych panowała euforia i rosły wskaźniki, w wielu gospodarkach zaliczone zostały rekordowe wzrosty, wysokie były wskaźniki PMI (optymizmu konsumenckiego). Dość sprytna polityka prezydenta Trumpa, mimo niezwykle trudnych i twardych układów w jego horoskopie w zeszłym roku, doprowadziła do prawdziwego przełomu na Półwyspie Koreańskim zmuszając dyktatora Korei Płn. do negocjacji. Nie doszło też na szczęście (na razie) do destrukcyjnej wojny celnej między USA a resztą świata. Państwo Islamskie niemal jest rozbite (Saturn w opozycji do Słońca ISIS), mniej było zamachów terrorystycznych, Unia Europejska dość sprawnie przygotowuje nową kadencję budżetową. To jednak tylko pozory. Widać bowiem na horyzoncie burzowe, ciemne chmury. Czerwiec bowiem rozpoczyna mocną, twardą, dramaturgiczną serię ciężkich układów i figur. Pod koniec miesiąca, na pełni Księżyca, czeka nas kumulacja zwielokrotnionej opozycji. Do pełni bowiem dołączy Saturn i Pluton w koniunkcji z Księżycem. Układ takiej wielkiej opozycji to tzw. huśtawka. Jej natura jest ostra, konfrontacyjna i radykalna. Towarzyszyć jej będzie narastająca powoli koniunkcja Saturna z Plutonem, co niczego dobrego wróżyć nie będzie. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy wiecie jak wygląda prawdziwa Czarownica??

Każdy zapewne z nas słyszał o czarownicach,ale czy wiemy jak naprawdę wyglądają i czym się charakteryzują?? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »