Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 02.06.2018

 
 
 
 
 
Świat w czerwcu
Nieco uśpieni stosunkowo spokojną, stabilną, optymistyczną sytuacją z ostatnich miesięcy, nie zauważyliśmy, że na wielu polach – politycznych i zwłaszcza ekonomicznych – nadciągają czarne chmury. Trzeba jednak powiedzieć, że pierwsza połowa roku pozbawiona była jakichś ekstremalnie trudnych i radykalnych układów astrologicznych. Jeśli się pojawiały, to tylko na krótko i szybko się sytuacja stabilizowała. Cała seria trójkątów – losu (styczeń, luty, marzec, kwiecień), bisekstylów (kwiecień, maj i czerwiec), syntetycznego (maj), styczniowego latawca, przyniosła wiele pomyślnych wieści dla świata. Na rynkach finansowych panowała euforia i rosły wskaźniki, w wielu gospodarkach zaliczone zostały rekordowe wzrosty, wysokie były wskaźniki PMI (optymizmu konsumenckiego). Dość sprytna polityka prezydenta Trumpa, mimo niezwykle trudnych i twardych układów w jego horoskopie w zeszłym roku, doprowadziła do prawdziwego przełomu na Półwyspie Koreańskim zmuszając dyktatora Korei Płn. do negocjacji. Nie doszło też na szczęście (na razie) do destrukcyjnej wojny celnej między USA a resztą świata. Państwo Islamskie niemal jest rozbite (Saturn w opozycji do Słońca ISIS), mniej było zamachów terrorystycznych, Unia Europejska dość sprawnie przygotowuje nową kadencję budżetową. To jednak tylko pozory. Widać bowiem na horyzoncie burzowe, ciemne chmury. Czerwiec bowiem rozpoczyna mocną, twardą, dramaturgiczną serię ciężkich układów i figur. Pod koniec miesiąca, na pełni Księżyca, czeka nas kumulacja zwielokrotnionej opozycji. Do pełni bowiem dołączy Saturn i Pluton w koniunkcji z Księżycem. Układ takiej wielkiej opozycji to tzw. huśtawka. Jej natura jest ostra, konfrontacyjna i radykalna. Towarzyszyć jej będzie narastająca powoli koniunkcja Saturna z Plutonem, co niczego dobrego wróżyć nie będzie. 
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wolna wola w hunie

Jedyną prawdziwą zdolnością, jaką posiada świadomość jest możliwość kierowania orientacją i uwagą w reakcji na słowa i doświadczenia. Sam proces kierowania nazywa się procesem decyzyjnym lub wyborem. To właśnie jest prawdziwe znaczenie sformułowania wolna wola. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »