Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na maj 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2018

 
 
 
 
 
 
 
Świat w maju
Sytuacja w maju będzie się toczyć niejako w dwóch odsłonach. Pierwsza – dość spokojna. Mamy bowiem w maju jedynie niezbyt dramaturgiczny trójkąt syntetyczny z 15.05 złożony z nowiu w Byku  do Plutona w Koziorożcu i Jowisza w Skorpionie. Trójkąt syntetyczny składa się dwóch harmonijnych figur (trygona i sekstyla), oraz nieharmonijnej opozycji. Trójkąt ten – z założenia figura harmonijna, ma zatem pewien element napięciowy, który nadaje mu dynamikę i ekspresję. Sprawy zatem będą się układać na świecie dość dobrze, a globalne napięcie mocno opadnie. Więc ci wszyscy internetowi histerycy, którzy ciągle widzą wielką atomową wojnę, a to Korei z USA, a to Rosji z USA, na chwilę przycichną. Nie może nas jednak uśpić ta pewna błogość, gdyż na nowiu Uran wkracza w znak Byka, co niesie dalekosiężne konsekwencje dla świata, ale nie od razu. Nie ma jednak wątpliwości, że w skali kilku najbliższych miesięcy, a może i tygodni, przez rynki finansowe przeleci tornado. Samo w sobie nie ma ono większego znaczenia. Znaczenie będą mieć polityczne, społeczne i ekonomiczne konsekwencje tych wstrząsów dla wielkich i małych gospodarek. 
 
Z pomniejszych wydarzeń – w horoskopie Anglii Saturn wędruje przez MC, co sprawia, że Brytyjczycy staną wobec konieczności podjęcia jakichś ważnych decyzji związanych z Brexitem i panoszeniem się rosyjskich służb specjalnych, oraz kremlowskiej mafii, na terenie Wielkiej Brytanii. Bardzo ciężki czas czeka papieża Franciszka. W jego zrelokowanym na Rzym horoskopie Saturn przejdzie mu przez IC, a Uran przez MC w radixie. Być może będzie musiał stoczyć najcięższą w swoim pontyfikacie próbę z watykańską mafią i konserwatywnym betonem, który o żadnych zmianach w Kościele nie chce słyszeć. W horoskopie V Republiki Francuskiej Saturn wkracza na MC, co oznacza moment zwrotny na polu rządów Emmanuela Macrona, a co związane będzie z ambitnymi próbami zreformowania przeregulowanej francuskiej gospodarki. W horoskopie Węgier Uran znajdzie się w opozycji do Słońca. Wydawałoby się zatem, że po błyskotliwym zwycięstwie Orbana opozycji nie pozostaje nic innego, tylko się wynosić z Węgier, gdyż Orban dostał potężną władzę i większość konstytucyjną, która pozwala mu na niczym nieograniczoną władzę. Sytuacja pójdzie jednak w jakimś nieoczekiwanym kierunku, a zwycięstwo Orbana wcale nie musi oznaczać jego długich i spokojnych rządów. Przewodniczącemu Rady Unii Europejskiej Donaldowi Tuskowi w horoskopie jego prezydencji Jowisz przejdzie przez MC, co oznacza dla niego jakieś przełomowe wydarzenie, znaczące osiągnięcie, spełnienie ważnego celu.  
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Przesłanie na 21.12.2012

Człowiek jest źródłem mocy. W dniu 21 grudnia 2012 wiele osób odczuje tę moc. Zogniskowane ludzkie umysły i energie na jednym celu, którym jest ZMIANA. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »