Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Prognoza na maj 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2018

 
 
 
 
 
 
 
Świat w maju
Sytuacja w maju będzie się toczyć niejako w dwóch odsłonach. Pierwsza – dość spokojna. Mamy bowiem w maju jedynie niezbyt dramaturgiczny trójkąt syntetyczny z 15.05 złożony z nowiu w Byku  do Plutona w Koziorożcu i Jowisza w Skorpionie. Trójkąt syntetyczny składa się dwóch harmonijnych figur (trygona i sekstyla), oraz nieharmonijnej opozycji. Trójkąt ten – z założenia figura harmonijna, ma zatem pewien element napięciowy, który nadaje mu dynamikę i ekspresję. Sprawy zatem będą się układać na świecie dość dobrze, a globalne napięcie mocno opadnie. Więc ci wszyscy internetowi histerycy, którzy ciągle widzą wielką atomową wojnę, a to Korei z USA, a to Rosji z USA, na chwilę przycichną. Nie może nas jednak uśpić ta pewna błogość, gdyż na nowiu Uran wkracza w znak Byka, co niesie dalekosiężne konsekwencje dla świata, ale nie od razu. Nie ma jednak wątpliwości, że w skali kilku najbliższych miesięcy, a może i tygodni, przez rynki finansowe przeleci tornado. Samo w sobie nie ma ono większego znaczenia. Znaczenie będą mieć polityczne, społeczne i ekonomiczne konsekwencje tych wstrząsów dla wielkich i małych gospodarek. 
 
Z pomniejszych wydarzeń – w horoskopie Anglii Saturn wędruje przez MC, co sprawia, że Brytyjczycy staną wobec konieczności podjęcia jakichś ważnych decyzji związanych z Brexitem i panoszeniem się rosyjskich służb specjalnych, oraz kremlowskiej mafii, na terenie Wielkiej Brytanii. Bardzo ciężki czas czeka papieża Franciszka. W jego zrelokowanym na Rzym horoskopie Saturn przejdzie mu przez IC, a Uran przez MC w radixie. Być może będzie musiał stoczyć najcięższą w swoim pontyfikacie próbę z watykańską mafią i konserwatywnym betonem, który o żadnych zmianach w Kościele nie chce słyszeć. W horoskopie V Republiki Francuskiej Saturn wkracza na MC, co oznacza moment zwrotny na polu rządów Emmanuela Macrona, a co związane będzie z ambitnymi próbami zreformowania przeregulowanej francuskiej gospodarki. W horoskopie Węgier Uran znajdzie się w opozycji do Słońca. Wydawałoby się zatem, że po błyskotliwym zwycięstwie Orbana opozycji nie pozostaje nic innego, tylko się wynosić z Węgier, gdyż Orban dostał potężną władzę i większość konstytucyjną, która pozwala mu na niczym nieograniczoną władzę. Sytuacja pójdzie jednak w jakimś nieoczekiwanym kierunku, a zwycięstwo Orbana wcale nie musi oznaczać jego długich i spokojnych rządów. Przewodniczącemu Rady Unii Europejskiej Donaldowi Tuskowi w horoskopie jego prezydencji Jowisz przejdzie przez MC, co oznacza dla niego jakieś przełomowe wydarzenie, znaczące osiągnięcie, spełnienie ważnego celu.  
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »