Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak pracować z energią? - cz. 8

Autor Paweł Karwat, 21.04.2018


                                Jak pracować z energią? - cz. 8

W poprzedniej części poznałeś sposób relaksacji opartej o naturalne właściwości oddechu. Spoczywanie w oddechu to sposób na to, by głęboko się odprężyć i przygotować ciało oraz umysł do pracy samouzdrowicielskiej.
Teraz przyszedł czas na proste, ale bardzo ważne i skuteczne ćwiczenie samouzdrawiania. Oczywiście skuteczność zależy od stopnia świadomości ciała energetycznego, a tego nie da się osiągnąć w jeden weekend.
Możesz wykorzystywać ten sposób terapeutyczny jako wsparcie dla innych metod, także medycyny akademickiej. Nie oczekuj na początku zbyt wiele, potrzeba nieustannego rozwoju i wsparcia, by posuwać się naprzód w tej praktyce, jak i w każdej innej.
Chcąc uczyć się uzdrawiania ZNAJDŹ NAUCZYCIELA. Pamiętaj, że teksty i filmy nie mają zdolności nauczania i nie mogą zastąpić CZŁOWIEKA.
Usiądź wygodnie, jak w poprzednich ćwiczeniach.
Wykonaj ćwiczenie z poprzedniej części - osiądź w naturalnym oddechu.
Kiedy głęboko się odprężysz, nie używając siły wyobrażaj sobie, że podczas wdechu pobierasz czystą, oczyszczającą pranę - siłę życiową, a podczas wydechu wyprowadzasz w przestrzeń stresy, przeszkody (dolegliwości) - możesz wizualizować je sobie jako obrazy np. z prześwietlenia, albo jako wspomnienia wzrokowe lub dotykowe tych miejsc.
Pracuj aż poczujesz, że wystarczy. Doświadczenie MUSI BYĆ ŚWIEŻE, dlatego na początku siedź krótko, inaczej nici z samouzdrawiania.
Stosuj gdzie chcesz i kiedy zechcesz. Zwracaj uwagę na odczucia, możesz zapisywać swoje doświadczenia w specjalnym zeszycie.

---

Autor zaprasza na usługi Huny i autorskie na odległość, szkolenia internetowe z Huny, uzdrawiania, bezpłatna diagnoza ze zdjęcia - www.MuninSzaman.pl
www.Naturonet.pl - Twój portal o zdrowiu.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy rzucono na ciebie klątwę? Alexandra Chauran

Zły urok czy pech? Przekonaj się, czy rzucono na ciebie klątwę! Autorka w przystępny sposób przedstawia wszystko, co powinieneś wiedzieć o powstawaniu i działaniu klątw, ich wykrywaniu i zwalczaniu oraz rytuałach ochronnych, które pozwolą ci ustrzec siebie i bliskich przed wpływem złego uroku. Poznasz sposoby na rozpoznanie i zdjęcie każdej klątwy ? nawet takiej, którą nieświadomie sam na siebie rzuciłeś. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »