Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak pracować z energią? - cz. 8

Autor Paweł Karwat, 21.04.2018


                                Jak pracować z energią? - cz. 8

W poprzedniej części poznałeś sposób relaksacji opartej o naturalne właściwości oddechu. Spoczywanie w oddechu to sposób na to, by głęboko się odprężyć i przygotować ciało oraz umysł do pracy samouzdrowicielskiej.
Teraz przyszedł czas na proste, ale bardzo ważne i skuteczne ćwiczenie samouzdrawiania. Oczywiście skuteczność zależy od stopnia świadomości ciała energetycznego, a tego nie da się osiągnąć w jeden weekend.
Możesz wykorzystywać ten sposób terapeutyczny jako wsparcie dla innych metod, także medycyny akademickiej. Nie oczekuj na początku zbyt wiele, potrzeba nieustannego rozwoju i wsparcia, by posuwać się naprzód w tej praktyce, jak i w każdej innej.
Chcąc uczyć się uzdrawiania ZNAJDŹ NAUCZYCIELA. Pamiętaj, że teksty i filmy nie mają zdolności nauczania i nie mogą zastąpić CZŁOWIEKA.
Usiądź wygodnie, jak w poprzednich ćwiczeniach.
Wykonaj ćwiczenie z poprzedniej części - osiądź w naturalnym oddechu.
Kiedy głęboko się odprężysz, nie używając siły wyobrażaj sobie, że podczas wdechu pobierasz czystą, oczyszczającą pranę - siłę życiową, a podczas wydechu wyprowadzasz w przestrzeń stresy, przeszkody (dolegliwości) - możesz wizualizować je sobie jako obrazy np. z prześwietlenia, albo jako wspomnienia wzrokowe lub dotykowe tych miejsc.
Pracuj aż poczujesz, że wystarczy. Doświadczenie MUSI BYĆ ŚWIEŻE, dlatego na początku siedź krótko, inaczej nici z samouzdrawiania.
Stosuj gdzie chcesz i kiedy zechcesz. Zwracaj uwagę na odczucia, możesz zapisywać swoje doświadczenia w specjalnym zeszycie.

---

Autor zaprasza na usługi Huny i autorskie na odległość, szkolenia internetowe z Huny, uzdrawiania, bezpłatna diagnoza ze zdjęcia - www.MuninSzaman.pl
www.Naturonet.pl - Twój portal o zdrowiu.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 1)

Osoby zainteresowane rozwojem osobistym napotykają często na pojęcie "uzdrawianie" lub metody uzdrawiające. Dzieje się tak często dlatego, że wiedza Dalekiego Wschodu przesiąknięta jest nauką o energii życiowej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »