Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Świnia (Dzik) 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018

 

                      Chiński Horoskop – Świnia (Dzik) 2018


Rok Psa będzie dla Świni dobrym czasem na samo się realizacje. To dobry czas dla Świni na naukę, rozwój swoich talentów, na rozwój duchowy. Jak dla wielu znaków w roku 2018, tak i dla Świni jest bardzo ważne utrzymywanie starych kontaktów międzyludzkich i zawieranie nowych. Tylko wtedy ma Świnia możliwość odniesienia dużych sukcesów. Rok Psa dla Świni jest z reguły astrologicznie dobrym czasem, ale biorąc pod uwagę, że żyjemy w świecie dualizmu, to i u Świni mogą pojawić się negatywne sytuacje, które będą jeszcze mocniej motywować Świnię do działania. Energie tego roku mobilizują również Świnię do działań nietuzinkowych, w dziedzinach do tej pory Świnia omijała z daleka, a wszystko co rutyna, może przynieść Świni stratę.

Na poziomie miłości Świnia będzie labilna, nie będzie się mogła zdecydować, czy jej jest dobrze czy może jednak nie. Stany te mogą sprawić, że Świnia będzie miała trudności w życiu partnerskim. Jedyną radą dla Świni jest kontrola swoich napadów emocjonalnych.

Finanse w roku Psa będą dla Świni bardzo ważnym elementem. Z układu gwiazd wynika, że Świnia w 2018 roku, szczególnie w jego pierwszej połowie, będzie mieć bardzo dobre układy energetyczne, by zarabiać więcej, jak zarabiała to do tej pory. Przypływ gotówki może mobilizować Świnię do robienia nadmiernych zakupów, ale w roku Psa Świnia będzie umiała szybko odrobić te straty finansowe. Podobnie jak inne znaki, Świnia będzie mieć okazje do poznania wpływowych ludzi i tylko od Świni zależy czy te znajomości wykorzysta do odniesienia sukcesów zawodowych. Energie roku Psa będą motywować Świnię do służbowych podróży, które w efekcie przyniosą Świni nie tylko zyski finansowe, ale i będą dawać przyjemność. 

W sferze rodziny w 2018 roku może mieć Świnia trochę kłopotów. Ze względu na inwestowanie przez Świnię dużo czasu w życie zawodowe, rodzina będzie odczuwać braki zainteresowania Świni. W efekcie będzie to budziło w życiu rodzinnym dużo stresu, nieporozumień i ultimatów. W tym przypadku, najlepszą drogą dla Świni, jest rozwiązywanie rodzinnych konfliktów poprzez rozmowy. Krzykiem Świnia nic dobrego nie wskóra. 

Rok 2018 jest dla Świni bardzo pozytywnym, jeżeli chodzi o zdrowie. Jeżeli Świnia odpowiednio o siebie zadba, czyli będzie pilnować odpoczynku, relaksu i sportu, to rok upłynie jej w wyśmienitej kondycji zdrowotnej. Relaks i medytacje są bardzo ważne dla Świni by utrzymać prawidłowe zdrowie psychiczne. Musimy pamiętać, że Świnia rzucona w wir codzienności, może zapomnieć o sobie, a nałożenie się stresu z brakiem odpoczynku może dawać jej zaburzenia emocjonalne.

Mniej pozytywnym czasem są miesiące luty, marzec, kwiecień, wrzesień. W sierpniu powinna Świnia uważać na konflikty międzyludzkie. Natomiast grudzień i styczeń 2019 nie będą najlepsze dla Świni pod względem emocjonalno – finansowym. Lepszym czasem na finanse dla Świni są miesiące maj, czerwiec, lipiec. W październiku i listopadzie Świnia będzie odnosiła sukces za sukcesem.

Będąc w posiadaniu powyższej wiedzy, warto jest profilaktycznie oczyścić siebie z negatywnych skutków swoich astrologicznych tranzytów, zaplanowanych na rok 2018. Jeżeli masz na to ochotę, to skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w tym przedsięwzięciu.
 
© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Meru - harmonia w Twoim domu

Meru najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy. Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz? bogactwo. Pora dowiedzieć się więcej na ten temat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »