Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Małpa 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018

 

 

 

                                      Chiński Horoskop – Małpa 2018

Dla Małpy rok Psa będzie czasem mocno dynamicznym. Będzie bardzo dużo sytuacji w życiu Małpy, które będą się zmieniać w zawrotnym dla Małpy tempie. W roku 2018 Małpa powinna postawić na rozwój duchowy, to jest na to najlepszy dla niej czas. Jeżeli Małpa chce w roku 2018 osiągnąć sukcesy, to ten czas jest dla Małpy odpowiednim czasem na stosowanie przez nią intuicji i dużej próby cierpliwości. Tylko to jest w stanie uchronić Małpę przed większością problemów. Intensywność z jaką będą postępować wydarzenia sprawi, że Małpa się zagubi i zabraknie jej czasu na realizacje wszystkich zaplanowanych przez nią na ten rok projektów. Dlatego warto jest Małpie zrobić plan działania na cały rok, z uwzględnieniem priorytetów. Jeżeli Małpa wykaże się cierpliwością, silnym postanowieniem, odpornością na przeciwności, to istnieje możliwość odniesienia w roku 2018 dużego zwycięstwa.  

W miłości Małpa jest cały rok aktywna. Ma wiele okazji do flirtowania z dużym sukcesem. Nikt nie jest w stanie oprzeć się wdziękom Małpy. Niestety Małpie nie będzie zależeć na długotrwałych związkach, często zadowoli się jednorazowymi przygodami. Małpa będąca właśnie w związku nie będzie odczuwać potrzeby zdrady partnera. Wręcz przeciwnie, zainteresuje się dokładniej swoim partnerem, co wzmocni jeszcze bardziej jej obecny związek partnerski. 

Finanse Małpy w roku Psa, pomimo rozpoczętych przez nią wielu interesujących prac, będą dla niej niezadawalające. Jeżeli Małpa posiada zadłużenie, to w roku Psa uda jej się pomimo wszystko, to zadłużenie znacznie zmniejszyć. W roku 2018 Małpa będzie miała dużo pracy, nastąpi znaczna zmiana w jej karierze zawodowej, np. zmieni miejsce pracy, zmieni dotychczasowe stanowisko pracy lub rozpocznie własną działalność. Niecodzienne pomysły Małpy mogą przynieść duże zyski finansowe. Może odnieść sukcesy w Show Biznesie lub innej dziedzinie artystycznej.

Rodzina Małpy ma się w tym roku dobrze. Natomiast Małpa będzie często potrzebowała wsparcia rodzinnego, które otrzyma za każdym razem, kiedy to będzie potrzebne. W życiu rodzinnym Małpy zagoszczą częste konflikty i wyniszczające wymiany zdań. Tylko zaangażowanie wszystkich członków rodziny i ich wolna wola może uleczyć ten stan rzeczy. 

Zdrowie Małpy będzie w roku Psa dość wrażliwe. Ze względu na dużo pracy i gonitwę za sukcesem, może Małpa po prostu zapomnieć o odpoczynku i regeneracji, dlatego Małpa powinna na siebie uważać, relaksować i medytować. 

Do dobrych miesięcy dla Małpy w roku Psa należą, miesiąc luty i marzec. Finansowo bardzo dobrym miesiącem dla Małpy jest maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień. W listopadzie otrzyma Małpa pomoc życzliwych ludzi i odniesie sukces, który będzie widoczny w grudniu. Do trudnych miesięcy zawodowo należy kwiecień, natomiast w październiku istnieją tendencje do strat finansowych w wyniku kradzieży lub oszustwa. Do trudnych miesięcy należy również styczeń 2019.  

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duch dżungli. Wspomnienia z dzikiej Wenezueli.

Duch dżungli to zaproszenie do wzięcia udziału w fascynującej wyprawie Justyny Romanowskiej do wenezuelskiej dżungli. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »