Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Małpa 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018

 

 

 

                                      Chiński Horoskop – Małpa 2018

Dla Małpy rok Psa będzie czasem mocno dynamicznym. Będzie bardzo dużo sytuacji w życiu Małpy, które będą się zmieniać w zawrotnym dla Małpy tempie. W roku 2018 Małpa powinna postawić na rozwój duchowy, to jest na to najlepszy dla niej czas. Jeżeli Małpa chce w roku 2018 osiągnąć sukcesy, to ten czas jest dla Małpy odpowiednim czasem na stosowanie przez nią intuicji i dużej próby cierpliwości. Tylko to jest w stanie uchronić Małpę przed większością problemów. Intensywność z jaką będą postępować wydarzenia sprawi, że Małpa się zagubi i zabraknie jej czasu na realizacje wszystkich zaplanowanych przez nią na ten rok projektów. Dlatego warto jest Małpie zrobić plan działania na cały rok, z uwzględnieniem priorytetów. Jeżeli Małpa wykaże się cierpliwością, silnym postanowieniem, odpornością na przeciwności, to istnieje możliwość odniesienia w roku 2018 dużego zwycięstwa.  

W miłości Małpa jest cały rok aktywna. Ma wiele okazji do flirtowania z dużym sukcesem. Nikt nie jest w stanie oprzeć się wdziękom Małpy. Niestety Małpie nie będzie zależeć na długotrwałych związkach, często zadowoli się jednorazowymi przygodami. Małpa będąca właśnie w związku nie będzie odczuwać potrzeby zdrady partnera. Wręcz przeciwnie, zainteresuje się dokładniej swoim partnerem, co wzmocni jeszcze bardziej jej obecny związek partnerski. 

Finanse Małpy w roku Psa, pomimo rozpoczętych przez nią wielu interesujących prac, będą dla niej niezadawalające. Jeżeli Małpa posiada zadłużenie, to w roku Psa uda jej się pomimo wszystko, to zadłużenie znacznie zmniejszyć. W roku 2018 Małpa będzie miała dużo pracy, nastąpi znaczna zmiana w jej karierze zawodowej, np. zmieni miejsce pracy, zmieni dotychczasowe stanowisko pracy lub rozpocznie własną działalność. Niecodzienne pomysły Małpy mogą przynieść duże zyski finansowe. Może odnieść sukcesy w Show Biznesie lub innej dziedzinie artystycznej.

Rodzina Małpy ma się w tym roku dobrze. Natomiast Małpa będzie często potrzebowała wsparcia rodzinnego, które otrzyma za każdym razem, kiedy to będzie potrzebne. W życiu rodzinnym Małpy zagoszczą częste konflikty i wyniszczające wymiany zdań. Tylko zaangażowanie wszystkich członków rodziny i ich wolna wola może uleczyć ten stan rzeczy. 

Zdrowie Małpy będzie w roku Psa dość wrażliwe. Ze względu na dużo pracy i gonitwę za sukcesem, może Małpa po prostu zapomnieć o odpoczynku i regeneracji, dlatego Małpa powinna na siebie uważać, relaksować i medytować. 

Do dobrych miesięcy dla Małpy w roku Psa należą, miesiąc luty i marzec. Finansowo bardzo dobrym miesiącem dla Małpy jest maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień. W listopadzie otrzyma Małpa pomoc życzliwych ludzi i odniesie sukces, który będzie widoczny w grudniu. Do trudnych miesięcy zawodowo należy kwiecień, natomiast w październiku istnieją tendencje do strat finansowych w wyniku kradzieży lub oszustwa. Do trudnych miesięcy należy również styczeń 2019.  

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Naukowe (psychotroniczne) poznawanie czakr - czy i jak to możliwe?

Co to jest nauka? Wytwór człowieka, to sposób pozyskiwania i organizowania wiedzy. Co to oznacza? Że nauka jako wytwór nie wnosi do samego aktu poznania niczego. To poznanie wnosi wszystko do nauki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »