Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010(60) MIZRAEL, czyli boski pomocnik - anioł, który odpowiada za rozwój kariery, rozwiązania ostateczne, motywujące wyzwania, chroni podczas rywalizacji i zawodów, pomaga przetrwać nieodwracalne zmiany.

(61) UMABEL, czyli boska nieograniczoność - anioł, który odpowiada za szczerą przyjaźń, zainteresowania psychotroniczne, muzykę, pomaga uwolnić się od uzależnień zarówno od sytuacji, jak i od ludzi.

(62) IZAHHEL, czyli boska wielkość - anioł, który odpowiada za wzajemne zrozumienie w związku, harmonię, dobre nowiny, chroni przed pokusami milosnymi oraz nadmiernymi wydatkami.

(63) ANNAUEL, czyli boska hojność - anioł, który odpowiada za indywidualizm, tolerancję, chroni biznes i dokonane inwestycje, pozbawia uprzedzeń, wspiera przedsiębiorczość i mobliność.

(64) MEHIEL, czyli boska kreatywność - anioł, który odpowiada za kreatywność, aktywność i wyobraźnię, chroni przed problemami emocjonalnymi, wzmacnia odpowiedzialnośc za rodznię.

(65) DAMABIAH, czyli boska mądrość - anioł, który odpowiada za odnalezienie prawidłowego kierunku w życiu, chroni przed niewidzialnymi wrogami i agresją emocjonalną, zapeniwnia spokój.

(66) MENKEL, czyli boska ochrona - anioł, który odpowiada za stabilizację, długotrwałe związki, wspomnienia, chroni przed urazami, zwolnieniem z pracy, przykrymi wpływami z przeszlości.

(67) EIAEL, czyli boski entuzjazm - anioł, który odpowiada za zmiany na lepsze, akceptację przeznaczenia, zainteresowania mistyczne i szczęście, chroni przed nieszczęściem i tragediami.

(68) HABUIAH, czyli boskie wyzwolenie - anioł, który odpowiada za intensywne wysiłki, zarobki, obfite zyski i zdrowie, wspomaga zmiany, remonty, odnowienie, jest opiekunem uzdrowicieli.

(69) ROHEL, czyli boska wszechwuedza - anioł, który odpowiada za załużoną sławę, uczciwe zwycięstwo, zapewnia pomoc innych, przynosi nieoczekiwane pieniądze oraz zapobiega stratom.

(70) IIBAMIAH, czyli boskie stworzenie - anioł, który odpowiada za koniec cyklu, transformację i nieuniknione zmiany, chroni przed separacją, oddzieleniem od bliskich, chorobami i urazami.

(71) HAIAIEL- czyli boska potęga - anioł, który odpowiada za siły witalne i energię, chroni przed znużeniem, zmęczeniem, zależnością i prześladowaniem, zapobiega zdradzie zaufania i oszustwom.

(72) NEMAMIAH, czyli cel wszystkich rzeczy - anioł, który odpowiada za największe sukcesy, sławę, pozytywne emocje, chroni przed brakiem umiaru, niedyskrecją, impulsywnością i udawaniem.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Możesz uzdrowić swój umysł!

Autorki tej książki są ekspertkami w dziedzinie połączenia ciało-umysł i przedstawiają sprawdzone metody na pokonanie lęków, stresu i depresji. Dowiesz się, jak dzięki ziołom, suplementom oraz afirmacjom samodzielnie wspomóc swoje ciało w leczeniu umysłu oraz poprawić koncentrację. Twoja recepta na sprawny umysł. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »