Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Anioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010(31) LEKHABEL, czyli boska inspiracja - anioł, który odpowiada za genialne pomysły, niespodzianki, przezwyciężenie trudności, zapewnia korzystne zmiany, przezwyciężenie oporu i wygraną.

(32) VASARIAH, czyli boska prawość - anioł, który odpowiada za pieniądze, fortunę, zapewnia ochronę dla spraw materialnych, odpowiada za wybaczenie błędów i rozwianie prawnych wątpliwości.

(33) IEHUAIAH, czyli boska wiedza - anioł, który odpowiada za umiejętność adopcji do nowych warunków, sukces zawodowy i naukowy, umiejętność panowania nad sobą, chroni podczas konfrontacji z wrogami.

(34) LEHAHIAH, czyli boska lagodność - anioł, który odpowiada za religijność, dyscyplinę, wynagrodzenie, chroni przed kłótniami i niezgodą, wspomaga wierność i uczciwość.

(35) KHAVAKIAH, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za pojednanie z partnerem i rodziną, pomaga przezwyciężyć problemy osobiste, uczy dzielenia się, wspomaga proces powrotu do zdrowia.

(36) MENADEL, czyli boska czcigodność - anioł, który odpowiada za uporządkowanie problemów, wspomaga przy zmianie miejsca pracy, chroni przed brakiem satysfakcji, lenistwem i chorobliwymi ambicjami.

(37) ANIEL, czyli boska moralnośc - anioł, ktory odpowiada za sławę, przezwyciężenie lęków, oczyszczenie się, wspiera konsekwentną prace i naukę, decydujące działania, odwagę.

(38) HAAMIAH, czyli boska nadzieja - anioł, ktory odpowiada za zażegnanie niebezpieczeństwa, dalekie podróże, przynosi miłość, zrozumienie partnera, chroni przed krzywdą, agresywnymi konfrontacjami.

(39) REHAEL, czyli boska łagodnośc - anioł, który odpowiada za prawdziwą przyjaźń, więzi rodzinne, pouczające działania, narodziny, dobre relacje z rodzicami i dziadkami.

(40) IEZEL, czyli boska radość - anioł, który odpowiada za dar precyzyjnego wyslawiania się, marketing, sferę kultury i sztuki, chroni pożywienie i uwalnia od drobnych wrogów.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Karma i Reinkarnacja: Wykrocz poza Swoją Przeszłość Zmień Swoją Przyszłość

Słowo karma jest obecnie powszechnie używane. Nie wszyscy jednak wiedzą co karma naprawdę oznacza ani jak sobie z nią radzić. Książka ta pomoże ci zmierzyć się z karmicznymi powiązaniami z przeszłych wcieleń, które przyczyniły się do stworzenia okoliczności twojego życia dzisiaj. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »