Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Koza (Owca) 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018                                  Chiński Horoskop – Koza (Owca) 2018


Dla kozy czas roku Psa jest okresem życiowych zmian. W tym roku Koza będzie musiała podjąć wreszcie ważne dla niej decyzje, które najczęściej zalegają już od dłuższego czasu. Koza zacznie odczuwać potrzebę wzięcia odpowiedzialności za siebie, swoje życie i swoją rodzinę. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony, szybko zacznie Koza odnosić sukcesy. W czasie trwania roku Psa, Koza będzie odczuwać większą pewność siebie niż do tej pory odczuwała. Rok 2018 dla Kozy będzie miał dużo pozytywnych, jak i negatywnych aspektów. Jeżeli Koza wykaże się dużą cierpliwością, wytrwałością i zaangażowaniem, może liczyć Koza na sukcesy. Jednym z konkretnych problemów Kozy w roku Psa, będą jej niekontrolowane emocje. Ujarzmione emocje to dla Kozy również droga do sukcesu.        

W roku Psa, Koza odczuje chęć zmian na poziomie miłości. Postanowi odrzucić rutynę i konserwatyzm, a w efekcie życie seksualne Kozy zajmie ważne miejsce w strukturze jej życia. Również Koza pozna wielu, nowych, ciekawych ludzi, z których będzie mogła wybrać swojego nowego partnera.

W roku 2018 Koza nie będzie miała problemów z zarabianiem dużych pieniędzy. Koza zarobi i mądrze tak zainwestuje, że w przyszłości zwielokrotni swoje dochody. Wszystkie otrzymane przez Kozę w roku 2018 pieniądze będą w wyniku jej zaangażowania w pracę, na pewno nie jest Kozie pisane w roku 2018 wygrać pieniądze, np. w lotka. W roku 2018 Koza będzie miała tak samo bardzo dużo pracy, jak i zmian w sferze wykonywanego zawodu. Jak już wspomniano, rok Psa jest rokiem prac w grupie. To tez dotyczy Kozy. Jej sukces zależy od jakości współpracy z jej współpracownikami.

Rodzina dla Kozy jest bardzo ważnym faktorem jej życia. Dlatego kosztem pracy i jej sukcesów będzie Koza swój czas inwestowała w kontakty i relacje z rodziną.

Koza w roku Psa będzie się cieszyła bardzo dobrym zdrowiem. Jej duży zasób energii i dobrego samopoczucia zagwarantują jej, że pomimo ciągłego zaangażowania się w pracę, nie będzie Koza odczuwała dyskomfortu związanego z przepracowaniem. Pomimo wszystko, na pewno nie zaszkodzi Kozie odpoczynek, relaks i pożywna dieta. 

Pozytywnym czasem dla Kozy w roku 2018 będą miesiące luty, marzec, kwiecień, lipiec, sierpień, październik, listopad i grudzień. Negatywnymi miesiącami będą miesiąc maj i czerwiec. To miesiące, w których istnieje zagrożenie kradzieży i pomówienia. Miesiąc wrzesień i styczeń 2019 jest okresem, w którym należy zachować szczególną ostrożność
.

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Dar duszy

Dar duszy to druga książka po Odważnych duszach pióra Roberta Schwartza, traktująca o planowaniu przedurodzeniowym. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza koncypuje przed narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia on tematykę znacznie trudniejszych przeżyć, jak: poronienie czy choroba psychiczna. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »