Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Koza (Owca) 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018                                  Chiński Horoskop – Koza (Owca) 2018


Dla kozy czas roku Psa jest okresem życiowych zmian. W tym roku Koza będzie musiała podjąć wreszcie ważne dla niej decyzje, które najczęściej zalegają już od dłuższego czasu. Koza zacznie odczuwać potrzebę wzięcia odpowiedzialności za siebie, swoje życie i swoją rodzinę. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony, szybko zacznie Koza odnosić sukcesy. W czasie trwania roku Psa, Koza będzie odczuwać większą pewność siebie niż do tej pory odczuwała. Rok 2018 dla Kozy będzie miał dużo pozytywnych, jak i negatywnych aspektów. Jeżeli Koza wykaże się dużą cierpliwością, wytrwałością i zaangażowaniem, może liczyć Koza na sukcesy. Jednym z konkretnych problemów Kozy w roku Psa, będą jej niekontrolowane emocje. Ujarzmione emocje to dla Kozy również droga do sukcesu.        

W roku Psa, Koza odczuje chęć zmian na poziomie miłości. Postanowi odrzucić rutynę i konserwatyzm, a w efekcie życie seksualne Kozy zajmie ważne miejsce w strukturze jej życia. Również Koza pozna wielu, nowych, ciekawych ludzi, z których będzie mogła wybrać swojego nowego partnera.

W roku 2018 Koza nie będzie miała problemów z zarabianiem dużych pieniędzy. Koza zarobi i mądrze tak zainwestuje, że w przyszłości zwielokrotni swoje dochody. Wszystkie otrzymane przez Kozę w roku 2018 pieniądze będą w wyniku jej zaangażowania w pracę, na pewno nie jest Kozie pisane w roku 2018 wygrać pieniądze, np. w lotka. W roku 2018 Koza będzie miała tak samo bardzo dużo pracy, jak i zmian w sferze wykonywanego zawodu. Jak już wspomniano, rok Psa jest rokiem prac w grupie. To tez dotyczy Kozy. Jej sukces zależy od jakości współpracy z jej współpracownikami.

Rodzina dla Kozy jest bardzo ważnym faktorem jej życia. Dlatego kosztem pracy i jej sukcesów będzie Koza swój czas inwestowała w kontakty i relacje z rodziną.

Koza w roku Psa będzie się cieszyła bardzo dobrym zdrowiem. Jej duży zasób energii i dobrego samopoczucia zagwarantują jej, że pomimo ciągłego zaangażowania się w pracę, nie będzie Koza odczuwała dyskomfortu związanego z przepracowaniem. Pomimo wszystko, na pewno nie zaszkodzi Kozie odpoczynek, relaks i pożywna dieta. 

Pozytywnym czasem dla Kozy w roku 2018 będą miesiące luty, marzec, kwiecień, lipiec, sierpień, październik, listopad i grudzień. Negatywnymi miesiącami będą miesiąc maj i czerwiec. To miesiące, w których istnieje zagrożenie kradzieży i pomówienia. Miesiąc wrzesień i styczeń 2019 jest okresem, w którym należy zachować szczególną ostrożność
.

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Efekt synchroniczności Kirby Surprise

Oto rewolucyjna metoda zarządzania rzeczywistością, dzięki której wywołasz efekt synchroniczności, a więc odzwierciedlisz w swoim życiu tylko pożądane przez ciebie wydarzenia. By rozbudzić te potężne perspektywy tworzenia, musisz jedynie odblokować swój umysł. Dr Kirby Surprise oferuje ci koncepcję z pogranicza fizyki kwantowej, teorii chaosu i złożoności, która pozwoli odrzucić teorię przypadku i samodzielnie kreować wydarzenia w swoim życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »