Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Wąż 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018                                 Chiński Horoskop – Wąż 2018


Dla Węża będzie rok Psa rewelacyjnym czasem pod każdym względem. Wszystkie zaplanowane cele zostaną w tym czasie osiągnięte, bo czas sprzyja Wężowi. Aktywność życia Węża pozwoli mu na poznanie dużo wpływowych ludzi, którzy będą pomocni mu w rozwoju kariery zawodowej. Prowadzenie dużej ilości różnych rozmów z różnymi ludźmi może powodować, że Wąż może przekazywać informacje, które niekoniecznie chciał je opublikować, zgodnie z zasadą „kto dużo mówi, nie wie co i komu powiedział”. Tego typu postepowanie może odwrócić się negatywnie dla Węża. Rok Psa jest naprawdę bardzo dobrym rokiem dla Węża, dlatego warto zrobić plan działania by jak najlepiej wykorzystać energie roku i odnieść jak najwięcej sukcesów.

W miłości Wąż nie będzie za bardzo aktywny, woli pracować niż zajmować się czymś takim jak flirtowanie. Jeżeli Wąż wykorzysta energie roku, to w sferze miłości również będzie odnosić sukcesy. Czyli samotny Wąż w roku Psa przestanie być samotnym, a Wąż będący w związku poprawi swoje relacje z ukochaną osobą.

W sferze finansowej, Wąż będzie miał duże pole do popisu. Stworzy nowe źródła dochodu, a tym samy zwiększy znacznie swoje dochody. Z wydawaniem pieniędzy też nie będzie miał Wąż problemu, im więcej wyda tym więcej wpłynie do jego kieszeni. W sferze zawodowej, rok Psa będzie dla Węża również bardzo owocnym rokiem. Dla Węża nie istnieją przeszkody zawodowe, wszystkie możliwości są dla niego otwarte, jak i wszystkie możliwe dziedziny. W tym czasie Wąż może zmienić swoje miejsce pracy, stanowisko pracy lub podjąć działalność gospodarczą.

W rodzinie Węża będzie panować harmonia, spokój, blogi nastrój, a wszystko to spowodowane, że Wąż będzie spędzać dużo czasu z rodziną. Jednocześnie Wąż może liczyć na pełne wsparcie swojej rodziny, bez względu na to, co właśnie zamierza. Biorąc pod uwagę roczne energie Psa, praca w grupie i wsparcie grupy daje zawsze pozytywne efekty, również Wąż mając wsparcie rodzinne będzie odnosił znaczne sukcesy.

Wąż skupiony na gonitwie za swoimi sukcesami, nie będzie zwracał uwagi na swoje zdrowie. Będzie zaniedbywał odpoczynek i żył w ciągłym podekscytowaniu związanym z zawodowymi poczynaniami. W tym temacie może pomóc Wężowi jego rodzina i zadbać o jego prawidłową dietę. Wąż musi pamiętać o relaksie, medytacjach, odpoczynku i sporcie.

Bardzo pozytywnym dla Węża miesiącem jest miesiąc luty i marzec. Przyniosą one Wężowi pozytywne energie dla jego szczęścia w miłości i pieniądzach. Tak samo będą pozytywne miesiące kwiecień, maj, lipiec, październik, listopad, jak i styczeń 2019. Trochę negatywniejszym czasem dla Węża będzie miesiąc czerwcowy, sierpniowy, wrześniowy i grudniowy. 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »