Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Smok 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018
                                       Chiński Horoskop – Smok 2018


Rok Psa jest trudnym czasem dla Smoka. Smok powinien być opanowany i silny, by móc osiągnąć w tym roku swoje plany i zamierzenia. W roku Psa pojawia się bardzo dużo przeciwności, jak i pozytywnych możliwości. Jeżeli Smok wytrzyma presje energetyczne roku Psa, będzie zadowolony ze swoich osiągnieć. To czas wielu wyzwań dla Smoka. Ze względu na to, że Smoki uwielbiają wyzwania, będzie to dla niego ciekawy, a zarazem trudny czas. Wiele innych znaków wycofałoby się z zamierzonej drogi, ale nie Smok. Smok będzie pracowicie dążyć do celu i najprawdopodobniej osiągnie go. Należy pamiętać, że istnieją ludzie gotowi nieść pomoc Smokowi w realizacji jego zamierzeń. Trzeba jednak pamiętać, by skorzystać z tej pomocy.  

Największym problemem roku 2018 będzie dla Smoka brak swobody, wolności, nieżyczliwi ludzie i dużo obowiązków. Sytuacja ta spowoduje, że Smok będzie ciągle poddenerwowany, a każda trudność nawet najmniejsza, będzie dla Smoka przysłowiową kłodą pod nogi. Największym wyzwaniem w roku 2018 dla Smoka będzie poddanie się, depresja lub rezygnacja. Pokona Smok ten stan emocjonalny, to odniesie duże sukcesy.

Rok 2018 nie będzie łatwym rokiem dla Smoka i jego ukochanej osoby. Przez większość roku będzie Smok konfrontowany z negatywnymi emocjami swojego partnera. Ogólnie mówiąc będzie w miłości Smokowi bardzo trudno. Wiele planów tym temacie może się Smokowi rozlecieć nim zdąży zaplanować tak zwany plan B. Samotny Smok też będzie mieć trudności w temacie miłości. Pomimo, że będzie mu dane poznać wiele nowych, interesujących osób, to żadna nie będzie się nadawała na jego partnera. Reasumując, rok Psa dla Smoka, nie należy do lat „z pod szczęśliwej gwiazdy” dla smoczych związków partnerskich.

Finansowo, rok 2018 będzie dla Smoka, również dość trudnym czasem. By utrzymać lub zwiększyć wysokość swoich zarobków, Smok będzie musiał włożyć więcej pracy i swojego zaangażowania w zarabianie pieniędzy. Smoki powinny uważać na swój temperament, wybuchowość i impulsywność. W roku Psa istnieje możliwość utraty przez Smoka dużej kwoty pieniędzy, więc samokontrola jest bardzo wskazana. Smok, który opanuje swoje emocje, zakończy bardzo pozytywnie dla swoich finansów rok 2018. W pracy, Smok może mieć również problemy na każdym kroku. Smok powinien inwestować czas w swoją naukę, doskonalić się zawodowo, pracować nad rozwojem duchowym i poprawiać swoje umiejętności. Tylko to pozwoli mu na przezwyciężenie przeciwności losu i poprawienie swojej sytuacji finansowej.

Rodzinnie dla Smoka w roku Psa nie będzie łatwiej jak w jego finansach. Jest to czas wielu nieporozumień, praktycznie z wszystkimi członkami rodziny. Jedynym sposobem załagodzenia tego stanu, jest większa tolerancja dla pomysłów rodzinnych i pomoc w ich realizowaniu, pomimo, że nie będzie to całkiem po myśli Smoka. 

Zdrowie Smoka jest w roku Psa nienajlepsze. Ciągle jego podenerwowanie i przepracowanie, szybko się zamelduje w formie ogólnego osłabienia i niestrawności. Należy tu zalecić kontrolę swoich emocji, odpowiednią dietę z wykluczeniem ostrych, pikantnych potraw, jak i dużo odpoczywać, stosując różnego rodzaju medytacje, przebywać na świeżym powietrzu, uprawiać czynny sport.   

Pozytywnym miesiącem dla Smoka jest luty i kwiecień. W tych miesiącach powinien Smok odnieść duży sukces zawodowy. Trochę pozytywnych energii ma też miesiąc sierpień, listopad i grudzień.

Bardzo negatywnym miesiącem dla Smoka jest marzec. W tym miesiącu panują energie nagłych strat finansowych, na które Smok nie jest przygotowany. Nie lepiej wygląda maj. W tym miesiącu, pomimo, że były zaplanowane dodatkowe miesiące, może ich w tym czasie zabraknąć. Natomiast czerwiec niesie ze sobą kłopoty zawodowe, brak możliwości pozamykania otwartych już spraw. Nie lepiej wygląda lipiec, wrzesień i październik. Natomiast styczeń 2019 jest ostatnim trudnym rokiem dla Smoka i lada moment będzie mógł Smok odetchnąć pełną piersią. 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Skupianie się na wygodzie

Podstawową rzeczą, jaką powinniśmy nauczyć się robić kiedy chcemy pracować z konfliktami, to relaksacja. Do praktyki wewnętrznej nie podchodzi się zestresowanym. Może ona wtedy przynieść efekty odwrotne od zamierzonych. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »