Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Królik 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018


                                     Chiński Horoskop – Królik 2018


Rok ziemskiego Psa dla Królika będzie jednym z najlepszych jego czasu w życiu. To jest odpowiedni czas na realizacje swoich długo planowanych marzeń we wszystkich dziedzinach jego życia. To jest czas ogólnego szczęścia dla Królika i wielu pozytywnych zmian w jego życiu. To czas, w którym poznaje dużo nowych, ciekawych ludzi, odnosi osobiste sukcesy, odczuwa ogrom satysfakcji. Jednak pomimo pozytywnej, astrologicznej prognozy dla Królika, należy pamiętać, że żyjąc w świecie dualizmu, szczęśliwa prognoza roczna może mieć trochę ciemnej strony. Dlatego Królik powinien o tym pamiętać i kontrolować swoje negatywne emocje, szczególnie te dotyczące samo zachwytu.  

W sferze miłości, jest zaplanowana dla samotnego Królika wielka przygoda miłosna, która się zakończy długoletnim partnerstwem. Będzie to bratnia dusza dla Królika, która przyjmie Królik z wielkim entuzjazmem. Królik powinien otwarcie rozmawiać ze swoją ukochaną osobą o planach na przyszłość by uniknąć rozczarowań z tym związanych.

Finansowo będzie w tym roku Królikowi bardzo dobrze. Ma szanse zarobić dość znaczną sumę. Pod względem finansowym, dawno nie było tak dobrego czasu dla Królika. To czas podejmowania przez Królika nawet ryzykownych inwestycji, wszystkie powinny przynieść Królikowi korzyści. Królik ma również fantastyczne perspektywy zawodowe, może awansować, otrzymać dość konkretną premie uznaniową lub zostać w innym sposób docenionym. Jeżeli Królik będzie wytrwały, pracowity i nie siadzie na laurach sukcesu osiągnie wysokie cele. 

W domu rodzinnym, królik nie uniknie awantur, ale będą one o wiele łagodniejsze, jak były do tej pory. Na atmosferę rodziny będą mieć również wpływy jego sukcesy zawodowo – finansowe. Wszyscy członkowie rodziny będą się cieszyć wraz z Królikiem i dopingował go do dalszych sukcesów, jak i wprowadzania zmian do wspólnego życia.

Pod względem zdrowia, w roku Psa, Królik powinien uważać. Sukcesy zawodowe, które towarzyszą w tym roku Królikowi, mogą sprawić, że Królik zapomni o sobie i odpoczynku, a przemęczonemu ciału łatwo jest chorować. Jedyną formą profilaktyki jest zdrowy tryb życia i odżywiania się, pamiętanie o relaksie, medytacji i odpoczynku. 

Negatywnymi miesiącami w roku Psa, dla Królika są luty, kwiecień, czerwiec, lipiec, sierpień, październik i grudzień. Ten ostatni, to miesiąc dużych wydatków. Natomiast pozytywnymi miesiącami będą dla Królika miesiące marzec, maj, wrzesień, listopad i styczeń 2019. Ten ostatni będzie bardzo dobrym miesiącem w sferze finansowej. 

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Wpływ kultury na nasz umysł

W tybetańskiej tradycji Bon mówi się o dwóch rodzajach ignorancji: naturalnej i kulturowej. Ignorancja naturalna jest wrodzona, rodzimy się w niewiedzy o tym, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy, o reinkarnacji itd. Ignorancja kulturowa natomiast jest tym, co wytwarzamy i co umacnia nas w ignorancji naturalnej, ponieważ na niej się opiera. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »