Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Tygrys 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018


                                      Chiński Horoskop – Tygrys 2018

Rok Psa jest dla Tygrysa całkiem pozytywnym dla niego czasem. Tygrys będzie unikał w tym czasie wszelkiego zagrożenia. Tygrys będzie mieć tendencje stania się bardziej towarzyskim jak do tej pory był. Zrozumie wreszcie, że działanie w pojedynkę jest mniej owocne jak grupowo. Praca duchowa w roku Psa jest dla Tygrysa niesamowicie efektywna. Będzie odnosił on dużo sukcesów w tej dziedzinie. Astrologia chińska przewiduje powstanie energii, które pozwolą Tygrysowi na zresetowanie swojego życia i odkrycie swojego nowego celu.

Rok 2018 zmobilizuje Tygrysa do uregulowania swojej sytuacji miłosno – partnerskiej. Samotny Tygrys będzie korzystać ze swojej wolności i zajmować się romansami. Jeżeli Tygrys jest w związku, powinien się zastanowić co ma do stracenia, zanim ulegnie energiom flirtu i romansu.

Finanse Tygrysa w roku Psa wyglądają nie najgorzej. Będzie musiał on jednak cierpliwie, uczciwie i dużo pracować, by powiększyć swój majątek. Na pierwszy rzut oka, będzie się wydawało Tygrysowi, że zarabia mało, ale na koniec roku stwierdzi, że jego zarobki wcale nie były tak małe. Zawodowo będzie dla Tygrysa dość trudno, będzie go kosztować dużo pracy i czasu. Poprzez pracę Tygrys może poznać ludzi przydatnych jemu w późniejszym czasie do realizacji innych celów. 

Rodzina Tygrysa może ucierpieć z powodu nadmiaru pracy wykonywanej przez Tygrysa. Może tez ucierpieć z powodu jego przygód miłosnych. Rodzina Tygrysa chętnie wspiera Tygrysa w realizacji jego przedsięwzięć.

W roku Psa, Tygrys nie narzeka na swoje zdrowie. Powinien tylko zadbać o swój odpoczynek i relaks. Ogrom rozpoczętych przez Tygrysa projektów, zaangażowanie w sprawy i flirtowanie może powodować u Tygrysa chroniczne przemęczenie.

Negatywnym czasem dla Tygrysa jest miesiąc luty. W tym czasie może mieć drobny wypadek. W marcu i czerwcu może mieć Tygrys stres w pracy. Miesiąc październik jest dla Tygrysa miesiącem trudnym pod względem finansowym i prawnym. W grudniu Tygrys powinien uważać na zdrowie, bo jest znów zapracowany. 

Pozytywnym miesiącem dla Tygrysa jest kwiecień, maj, lipiec. Sierpień będzie miesiącem podjęcia ważnych decyzji. Pod wzg. finansowych dobrym okresem jest wrzesień. Listopad i styczeń 2019 są miesiącami w miarę optymalnymi.

 
© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wprowadzamy sukces w życie

Wprowadzamy sukces w życie - nowości Studia Astropsychologii! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2020

Czy grozi nam kryzys epidemiczny, jak na południu Europy? Co ze światową i krajową gospodarką. Czy będą wybory prezydenckie w maju? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na kwiecień.
więcej »