Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Bawół 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018                                Chiński Horoskop – Bawół 2018


Rok 2018 jest dla Bawoła, ogólnie biorąc, całkiem pozytywnym czasem. Jego życie będzie co chwile przynosiło rozmaite sytuacje, które będą dla Bawoła z reguły satysfakcjonujące. Energie tego roku mogą być dla bawoła dość stresowe, dlatego Bawół powinien uzbroić się w cierpliwość i kontrolować swoje emocje, jak i dbać o odpoczynek. Rok Psa oznacza dla bawoła zmiany w życiu. Bawoły nie lubią zmian, więc każda zbliżająca się zmiana jest przez nich w ogóle nie lubiana, pomimo, że w efekcie końcowym będzie dla niego bardzo pozytywną zmianą. Rok Psa jest dla Bawoła bardzo korzystnym czasem, a wszelkie następujące zmiany okażą się zmianami korzystnymi.  

Rok Psa pod względem miłości jest dla Bawoła wspaniałym rokiem. To jest fantastyczny czas dla samotnego Bawoła by poznać kogoś dla siebie wspaniałego. Niestety, żeby kogoś poznać musi On koniecznie wyjść z domu i aktywnie poszukać swojej miłości. Ona już na niego tam gdzieś czeka. Rok Psa będzie tak samo bardzo pozytywnym czasem dla Bawół będącego w związku. Ten czas pozwoli mu na poprawienie relacji ze swoim partnerem. Fakt ten zapewni Bawołowi energie do działania w innych dziedzinach jego życia.

Finansowo, rok 2018 będzie dla Bawoła również bardzo pozytywnym czasem. Jest to czas stałych, stabilnych dochodów, z których Bawół będzie zadowolony. Pomimo wszystko, Bawół powinien wydawać pieniądze zgodnie ze swoimi planami, powinien unikać w tym temacie spontaniczności. Emocjonalne wydawanie pieniędzy może doprowadzić Bawoła do strat finansowych. Bawół należy do zwierząt pracowitych, dlatego jego kariera zawodowa również będzie rozwijała się w dobrym kierunku. Dlatego Bawół nie powinien się pracą stresować, spokojnie wykonywać swoje obowiązki i zwracać uwagę na odpoczynek. Rok Psa jest dobrym czasem dla Bawoła na zmianę wykonywanego zawodu, miejsca pracy lub pomyśleniem o awansie.  

W domu rodzinnym Bawoła, jeżeli Bawół nie będzie kontrolował swoich impulsywnych, negatywnych emocji względem domowników, może dojść do trudnych sytuacji. Tylko opanowanie Bawoła może zapobiec niemiłym sytuacjom. Rok 2018 to czas, w którym należy ujawnić tłumione do tej pory emocje. To czas transformacji, akceptacji i pomocy uzyskanej od innych.            

Zdrowie Bawoła w roku 2018 będzie tylko wtedy dobre, jeżeli Bawół zadba o swój odpoczynek. W roku Psa, Bawół nie będzie cierpiał na brak pracy i innych zajęć, ale biorąc impulsywny charakter Bawoła na pewno zapomni o swoim relaksie.

Pozytywnymi miesiącami dla Bawoła są w każdym przypadku miesiące luty, marzec, sierpień, wrzesień, październik, grudzień i styczeń 2019. Do trudnych miesięcy, szczególnie pod względem finansowym nalezą miesiące kwiecień, maj, czerwiec, lipiec i listopad. 


© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Jak przestać czuć się bezsilnym wobec problemów.

Dlaczego czujemy się bezradni? Ponieważ nie widzimy ogromnej ilości możliwości. Od tego ile zobaczysz zależy to ile zrobisz. Jeżeli nie postrzegasz energii, nie będziesz w stanie za jej pomocą uzdrawiać (mówiąc o postrzeganiu nie mam na myśli tylko zmysłu wzroku). Nieprzypadkowe działanie zależy od odpowiedniego poznania. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »