Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński Horoskop - Pies 2018

Autor Krystyna Kwiecinski, 03.01.2018


                                      Chiński Horoskop – Pies 2018


Osoby urodzone w roku Psa będą pod wpływami specjalnej energii, która przyniesie Psu i szczęście, i porażki. Ludzie urodzeniu w roku Psa powinni szczególnie na siebie uważać. W roku 2018 większość Psich porażek jest przejściowa. Wszystkie porażki mają na celu udoskonalenie rozwoju Psa, więc Pies powinien zachować spokój, cierpliwość i nie przestawać działać, gdyż założone przez Psa cele są dla niego na wyciągniecie ręki. W roku 2018 Pies powinien być ze swojego działania i z siebie bardzo zadowolonym, gdyż odniesie dużo sukcesów.

Poziom miłości Psa w roku 2018 ulegnie transformacji i Pies zacznie dbać nie tylko o swoja ukochana osobę, ale zacznie zwracać więcej uwagi na swoje potrzeby emocjonalne. Ten stan rzeczy poprawi Psu istniejący już związek partnerski. Pies nabierze odwagi, pewności siebie, poprawi swoje wartości własne, a tym samym poprawi standard emocjonalny swojego życia.

W sferze finansowej, Pies może doświadczać małych kłopotów, no ale po co są przyjaciele? Oni szybciej pomogą Psu niż on sam zacznie się na poważnie zamartwiać. W roku 2018 istnieją energie, które mogą pozwolić Psu zarobić duże pieniądze, ale to od Psa zależy, czy wykorzysta tą szansę. Rok Psa jest też odpowiednim czasem dla Psa, by zainteresować się na poważnie sprawami zawodowymi, dobry czas na awans lub poznanie ludzi z wpływami społeczno – zawodowymi. Psy są z reguły utalentowanymi istotami, które nie wierzą w swoje talenty i dlatego często nie wykorzystują swoich okazji.

Rodzina Psa może w roku 2018 lekko ucierpieć, gdyż Pies będzie zajęty sprawami zawodowymi i nie mieć dla niej czasu. Odczuwając intuicyjnie ten stan rzeczy, Pies będzie się starał wynagrodzić swojej rodzinie i każdą wolną chwile będzie inwestował we wspólnie spędzony czas z najbliższymi. Pies należy również do ludzi spontanicznych, więc jego plany dotyczące rodziny potrafią się często zmieniać. Dlatego jego próby zmuszania swoich członków rodziny do współrealizacji tych planów często kończą się dla Psa niesympatycznie. Jedyna rada dla Psa, to przed swoim działaniem, konsultuj się z członkami swojej rodziny, a nawet czasami dopasuj się do ich pomysłów.

Na początku roku 2018 Pies nie będzie narzekał na swoje zdrowie. Będzie pełny energii, pozytywnych myśli i entuzjazmu. Z czasem poziom tych energii będzie się zmniejszał i dlatego Pies powinien przez cały rok pamiętać o sobie, sporcie i swoim odpoczynku.

Negatywnym czasem dla Psa będzie luty, w którym zaczną się jego pierwsze trudności. W marcu, Pies powinien szczególnie uważać na swoich bliskich, by zapobiec niepotrzebnym sprzeczkom. W czerwcu istnieją energie, które mogą doprowadzić Psa do wielkiej kłótni z długoletnim przyjacielem, kolegą, współpracownikiem lub członkiem dalszej rodziny. W tym miesiącu Pies powinien uważać na swoje słowa. Podobnie będzie w sierpniu. Awantura rodzinna jest zaprogramowana. Dla Psa będzie lepiej ten czas przeczekać w pracy. Październik też nie będzie należał do najłatwiejszych miesięcy.    
Pozytywnymi miesiącami dla Psa pod względem finansowym, będą miesiące kwiecień i maj, natomiast lipiec będzie jego najlepszym miesiącem roku pod każdym względem. Podobnie wygląda miesiąc wrzesień, listopad i grudzień. Natomiast styczeń 2019 roku należy do czasu, w którym należy wytężyć swoje talenty by pokonać nadchodzące przeszkody.  

© 2017 Krystyna Kwiecinski

ekspert Huny, nauczyciel Ho´oponopono
autor, bioenergoterapeuta
www.hooponopono.com.pl
www.hooponoponokursy.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wytrwale robić swoje

Bywa, że oglądamy się na lewo i na prawo, patrzymy za siebie, przystajemy, zastanawiamy się i zaczynamy wątpić. Widząc, że inni ludzie robią coś innego, niż my, czujemy lęk. Wielu łączy się ze sobą w grupy, by razem podążać ścieżką życia, dzięki czemu słabnie siła lęku. Rezultaty jednakże takiej wspólnej ścieżki są niezadowalające, wybuchają wewnętrzne walki o władzę i prawa do korzyści. I tak cierpienie powiększa się niepomiernie względem tego lęku, o jakim była mowa na początku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na kwiecień 2020

Jak stellum w znaku Koziorożca oraz koniunkcja Jowisza z Plutonem wpłyną na globalną sytuację? Jak będzie przebiegać epidemia koronowirusa covid-19? O ekonomicznych, politycznych i społecznych konsekwencjach ostatnich wstrząsów. Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na kwiecień.
więcej »