Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje Książki

Możesz uzdrowić swój umysł!

Autor Studio Astropsychologii, 03.01.2018 


 

                                     Możesz uzdrowić swój umysł.
       
Recepta na eliminację stresu i lęku oraz poprawę sprawności umysłu
.
                                     Louise Hay dr Mona Lisa Schulz

Od emocji do fizycznego bólu
Nasze emocje oraz nastrój wywołują procesy chemiczne w organizmie, które mogą prowadzić do objawów fizycznych: stresu, napadów lęku, depresji i uzależnień. Emocje, które nie są świadomie przetwarzane, są często wyrażane podświadomie przez objawy fizyczne i dolegliwości. Ta książka zawiera wiele praktycznych sposobów na pozbycie się tych dolegliwości, wykorzystując nasz system emocjonalnego sprzężenia zwrotnego. Dzięki temu nauczysz się rozpoznawać własne wzorce myślowe i uzdrowisz swój umysł.

Połączenie medycyny, intuicji i afirmacji
Mona Lisa Schultz oraz Louise Hay dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem, aby pomóc swojemu umysłowi pozbyć się najczęstszych dolegliwości. Za pomocą lekarstw, suplementów diety, ziół oraz poprzez zmianę wzorców myślowych, odzyskasz spokój i harmonię. Pamiętaj, że dbanie o siebie jest bardzo ważną częścią procesu uzdrawianie umysłu. Nie na darmo mówi się, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Niezwykle ważna równowaga czakralna
W Twoim ciele znajduje się siedem punktów energetycznych, które nazywane są czakrami. Dzięki lekturze tej książki poznasz je wszystkie oraz części ciała i narządy, za które każda z nich jest odpowiedzialna. Nauczysz się jak samodzielnie na podstawie czakr i swoich dolegliwości dokonać odczytu intuicyjnego swojego ciała.

Czym jest intuicja medyczna?
Ciało i umysł są ze sobą połączone w sposób, którego byś się nie spodziewał. Konkretne narządy w ciele intuicyjnie dają Ci znać, że coś, co Cię emocjonalnie niepokoi, potrzebuje przepracowania. Jeśli odczuwasz gniew na partnera, frustrację z powodu pieniędzy lub lęk o utratę pracy konkretne obszary w ciele dadzą Ci znać, kiedy zachodzi potrzeba zmiany w określonym obszarze Twojego życia emocjonalnego.

Pokonaj stres i depresję
Poznaj najskuteczniejsze metody radzenia sobie z najczęstszymi dolegliwościami umysłu jak: stany lękowe, uzależnienia czy depresje. Przepracujesz swoje lęki i traumy z przeszłości, które ciągle Ci ciążą, chociaż, być może nie jesteś tego świadom. Nauczysz się jak radzić sobie ze stresem. Dowiesz się jak poprawić swoją pamięć i koncentrację. To wszystko bez otępiających Cię lekarstw czy kosztownej terapii. Zobaczysz świat w nowych barwach i będziesz cieszyć się spokojnym umysłem.

Polecamy!


                                             

Więcej na:
http://www.studioastro.pl/


Od redakcji:
Możesz uzdrowić swoje ciało? Tak! A jak to jest z umysłem? Nowe dzieło Louise Hay i dr Mony Lisy Schulz Możesz uzdrowić swój umysł to rewolucyjna książka pokazująca jak można pracować ze swoimi umysłowymi blokadami i schematami.  Publikacja obejmuje pracę w ramach wielu ważnych tematów np. depresja, lęki, uzależnienia, pamięć i inne. Znajdziemy tuszereg dodatków - tabele, ćwiczenia i inne.

Polecamy!

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Opukiwanie meridianów. Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu.

Opukiwanie meridianów stanowi połączenie starożytnej sztuki akupunktury i współczesnej psychologii. Wystarczy, że stosująca je osoba będzie powtarzać na głos określone frazy, jednocześnie lekko opukując tradycyjne punkty akupunktury umiejscowione na twarzy i tułowiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »