Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Niezwykłe

Boża Apteka

Autor Boża Apteka, 03.05.2010

Prezentujemy przepięknie ukazane powiązanie życia ludzkiego z życiem flory. Natura w mądry sposób pokazuje nam co należy jeść, by odżywić konkretne narządy. Na końcu filmik z wizualizacjami. Miłego oglądania.

Mówi się, że Bóg najpierw wydzielił słoną wodę ze świeżej, stworzył ląd, zasadził ogród, stworzył zwierzęta i ryby ... Wszystko przed stworzeniem człowieka. Stworzył wszystko, co musielibyśmy mieć jeszcze przed naszym urodzeniem. Bóg zostawił nam wspaniałe wskazówki jaka żywność pomoże danej części naszego ciała! Boska Apteka! Niesamowite!
 

Plasterek marchwi wygląda jak oko ludzkie. Źrenica, tęczówka i promieniste linie,wyglądają podobnie jak ludzkie oko ... I tak, nauka pokazuje znacznie marchwi dla zwiększenia przepływu krwi dla poprawy funkcjonowania oczu.
 

Pomidor ma cztery komory i jest czerwony. Serce ma cztery komory i jest czerwone. Wszystkie badania pokazują, że pomidory są naładowane silnym anty-utleniaczem tzw.lycopine i faktycznie są czystym sercem i żywnością krwi.
 

Winogrona wiszą w gronie, które ma kształt serca. Każde z winogron wygląda jak krwinka i z wszystkich badań wynika, że winogrona są żywnością, która dogłębnie witalizuje serce i krew.
 

Orzech włoski wygląda jak mały mózg, lewa i prawa półkula, nawet ma fałdy, podobnie jak kora mózgowa. Teraz już wiemy, orzechy włoskie (więcej niż 3 porcje) mogą pomóc w rozwoju neuron - przekaźników wpływających na funkcję mózgu.
 

Czerwona fasola „Kidney” uzdrawia i pomaga zachować prawidłowe funkcje nerek i rzeczywiście wygląda tak samo jak ludzkie nerki.
 

Seler, kapusta Bok Choy, rabarbar wyglądają tak jak kości. Ta żywność przeznaczona jest dla poprawy wytrzymałości kości. Kości zawierają 23% sodu i w tych produktach jest 23% sodu. Jeśli nie ma wystarczającej ilości sodu w diecie, ciało pobiera go z kości, co czyni je słabymi. Ta żywność uzupełnienia kośćcowe potrzeby organizmu.
 

Awokado, bakłażan i gruszki chronią zdrowie i funkcjonowanie macicy i szyjki macicy kobiety - wyglądają jak te organy. Współczesne badania wskazują, że gdy kobieta spożywa jedno awokado w tygodniu, to równoważy hormony, zrzuca niechciane kilogramy, i zapobiega rakowi szyjki macicy. Dokładnie dziewięć (9) miesięcy trwa,aby urosło awokado od kwiatu do dojrzałych owoców. W nim znajduje się ponad 14.000 składników chemicznych o wartościach odżywczych .
 

Figi są pełne nasion i wiszą dwójkami, gdy rosną. Figi zwiększają mobilność męskich plemników i wzrost liczby plemników, pomagają przezwyciężyć męską niepłodność.
 

Słodkie ziemniaki wyglądają jak trzustka i faktycznie równoważą indeks glikemiczny chorych na cukrzycę.
 

Oliwki pomagają w utrzymaniu zdrowia i funkcjonowaniu jajników.
 

Pomarańcze, grejpfruty i inne owoce cytrusowe wyglądają jak gruczoły sutkowe kobiet i rzeczywiście pomagają utrzymać zdrowie piersi i przepływ limfy w piersiach.
 

Cebula wygląda jak komórki organizmu. Dzisiejsze badania pokazują, że cebula pomaga usuwać odpady ze wszystkich komórek organizmu. Ona nawet pomaga produkować łzy. W tej pracy cebuli towarzyszy czosnek, który pomaga również wyeliminować odpady i niebezpieczne wolne rodniki z organizmu.
 

Obejrzyj wizualizację

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj swoje uczynnienia!

To, co robisz ma swoje przyczyny. Odróżniam czyn od tzw. uczynnienia. Uczynnienie to praca automatyczna np. twojego ciała. Z kolei czyn zawiera w sobie element intelektu i woli. Chodzi o to, że wiele z tego, co nazywamy czynem i za co czujemy się wprost odpowiedzialni jako podmiot posiadający intelekt i wolę to uczynnienia. Mają one charakter nawyków, które pochodzą z podświadomości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »