Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Rób! Czego tylko chcesz!

Autor Paweł Karwat, 18.07.2017
                                            

                                                Rób to, czego chcesz

I tutaj zatrzymajmy się na chwilę. Ktoś może powiedzieć, że to bardzo niebezpieczna zasada. Robienie tego, czego się chce? A jeżeli źle chcemy? Jeśli mylimy się co do tego, czego naprawdę pragniemy?
Robienie tego, czego się chce nie jest robieniem tego, co przyjdzie do głowy lub na co ma się zachciankę. Bez zasady pierwszej, ike, zasada druga, kala jest pozbawiona sensu.
Świadomość odkrywa przed Tobą różne zjawiska wewnętrzne i prosty mechanizm - jeśli można się tak wyrazić. Z jednymi z nich wiążą się stres, poczucie ograniczenia, zamykania się, z innymi otwieranie, relaks i komunikacja z przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną.
Problemem, z jakim próbujemy się na różne sposoby uporać jest to, co w życiu robić, jak żyć. Wiemy, że potrzebujemy działać, ale nie wiemy jakie działania będą dla nas odpowiednie, czemu tak naprawdę chcemy się poświęcić.
Jeśli chcesz wiedzieć czego chcesz, musisz umieć wchodzić w kontakt z wewnętrzną przestrzenią. W kontakcie tym po prostu poznajesz, pozostajesz otwarty i pozwalasz przejawiać się temu, kim jesteś.
Tworząc stres i podążając za tym, co Cię pobudza, tracisz relację z własnym ja. Najczęściej widzimy antidotum na nasze bolączki i rozwiązanie problemów w rozmaitych działaniach, ale kierujemy się na zewnątrz i działania te nie płyną tak naprawdę z nas. Są wykonywane pod presją autorytetu lub nawyku.
Musimy zmienić tendencję - należy dążyć do minimalizowania działań, ponieważ tylko w otwartości i relaksie można usłyszeć głos intuicji.
Tylko rozluźniony i otwarty usłyszysz siebie, dowiesz się kim jesteś i czego chcesz. W mętliku działań, metod, poradników nauczycieli biznesu i rozwoju osobistego, technik gubisz to.
Potrzebujesz nauczyć się otwartości, redukcji stresu i działań, docierania do wewnętrznej przestrzeni, jeśli chcesz prowadzić takie życie, jakiego w głębi serca pragniesz.
Pamiętaj, że MUSZĘ i CHCĘ nie mogą mieszkać pod jednym dachem, jako że są wewnętrznie sprzeczne i wykluczają się wzajemnie.
Nasz rozum potrafi być zupełnie niezgodny z sercem, jako że zdominowany jest przez ograniczające, autorytatywne przekonania, które trzymają nas w lęku przed wolnością. Dlatego to nie głowa powinna być naszym przewodnikiem przez życie, ale serce.
To serce i duch wbrew obiegowej opinii, jest źródłem inteligencji. Mądrość polega na podążaniu za głosem intuicji a nie rozsądku, jako że prawdziwa wiedza jest dostępna przez świadomość a nie myśli.
Zrób test na obecność ja - spontanicznie pokaż miejsce ciała palcem mówiąc ja: gdzie naturalnie i intuicyjnie kieruje się dłoń? Ku sercu (czakrze serca), a nie ku głowie lub innym narządom. To stamtąd przychodzi wiedza o tym, czego chcesz, z wewnątrz a nie z góry, z dołu lub z boku.
- Stosuj różne techniki relaksacji - im mniej skomplikowane, tym lepiej
- Kiedy nie wiesz co robić, po prostu nic nie rób - usiądź gdzieś i odpoczywaj, niech pragnienie i wola zamanifestują się z Twojego serca, a nie głowy
- Możesz pytać się siebie które z Twoich nawykowych działań, które nawet uważasz za ważne i ciekawe, płyną naprawdę z Ciebie, a które są skutkiem przyjęcia jakiegoś toku myślenia, porady autorytetu lub presji otoczenia
- Uświadamiaj sobie działania, które lubisz wykonywać i które komunikują Cię z Twoim ja, w trakcie których pogłębiasz stan wolności i otwartości
==
Uzdrawiające sesję metodą huny na odległość. Odczyty jasnowidzenia. Kursy korespondencyjne. Zaprasza www.Psychotronet.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ziemia szamanów

Oto zbiór opowieści z Syberii kraju niegdyś budzącego negatywne konotacje, dziś fascynującego urodą krajobrazu, dzikością przyrody, niedostępnością połaci swojego terytorium oraz zagadkowymi postaciami i zjawiskami nie z tego świata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »