Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.07.2017

 
 
 
 
 
Dużo ważniejsze są przyczyny wiosennego osłabienia notowań Prawa i Sprawiedliwości. Tu zaś dzieje się bardzo wiele. W horoskopie kongresu założycielskiego w styczniu tranzytujący Saturn wszedł na Marsa i w opozycję do Słońca, a przy okazji robi kwadraturę do Księżyca i opozycję do Merkurego. Powtórka miała miejsce w maju i w czerwcu. Trzecie ostatnie przejścia Saturna będą mieć miejsce jesienią. Niemal identycznie ma się sytuacja w horoskopie rejestracji partii, gdzie Saturn czyni ostre aspekty od stycznia do października. Nakłada się na to jeszcze seria saturnicznych układów w horoskopie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Pojawia się zatem pytanie, skąd tak dobre notowania partii i rządu? Na efekty działania Saturna zawsze należy trochę poczekać. Jego tranzyt jest bowiem dopiero w połowie, więc realne, twarde, konkretne konsekwencje jego działania objawią się dopiero jesienią i na początku nowego roku. Miałkie i słabe układy w horoskopie PO nie zapowiadają jakiejś wielkiej zmiany na łonie tej partii. Większy impuls pojawi się dopiero jesienią, gdy tranzytujący Jowisz przejdzie przez Marsa, co jednocześnie nałoży się na domknięcie tranzytów Saturna w horoskopie PiS i Kaczyńskiego. Wtedy dopiero dojdzie do jakichś realnych, twardych, konkretnych zmian, wydarzeń i procesów, które będą mieć znaczenie w kolejnych latach.
 
Nie dziwią również wysokie notowania prezydenta Andrzeja Dudy, który właściwie nie ma w tej chwili żadnych powodów do zmartwień. Pewne osłabienie jego pozycji czeka go dopiero w drugiej połowie roku, co jest związane z kwadraturą tranzytującego Urana do Marsa. Większe kłopoty czekają go w przyszłym roku wraz z bolesnym tranzytem Saturna przez IC horoskopu zaprzysiężenia. Reasumując – huśtawka notowań, jaką widzimy, nie niesie jeszcze żadnych praktycznych i realnych informacji o kondycji opozycji i rządzącej partii. Wszakże twarda seria aspektów Saturna w horoskopie zarówno PiS, jak i Kaczyńskiego, sugeruje, że partę tę i jej lidera czekają duże problemy, które nie są na razie widoczne, ale ujawnią się mocno jesienią i w przyszłym roku. Sondaż, który daje zjednoczonej opozycji wysokie notowanie, jest dużym zagrożeniem dla zwycięstwa PiS w roku 2019.
 
Radykalnie ostry układ półkrzyża na pełni Księżyca z 09.07 nakłada się na kolejną smoleńską miesięcznicę. I tak jak poprzednio – też na pełni Księżyca – gdy doszło do mocno nerwowych scen (wyniesienie Władysława Frasyniuka z kontrmanifestacji przez policję), też dojdzie do konfrontacji, tyle, że ostrzejszej w treści i formie, niż poprzednio. Nie są wykluczone sceny przemocy. 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

8 kroków do pozbycia się bólu pleców. Naturalne metody na dolegliwości pleców szyi ramion bioder kolan i stóp

Wiele osób skarży się na bóle pleców, ramion, szyi czy stawów. Podstawową przyczyną takich dolegliwości jest układ mięśniowo-szkieletowy, który sami nieprawidłowo eksploatujemy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »