Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na czerwiec 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 03.06.2017

 

 

 

Zwycięstwo Emmanuela Macrona w wyborach prezydenckich we Francji niesie zupełnie nową jakość w europejskiej polityce i chyba śmiało można mówić, że zakończyło dramatyczny kryzys Unii, który trwał od niemal siedmiu lat, od czasu wybuchu globalnego kryzysu ekonomicznego. Losy Unii Europejskiej zawisły na włosku i gdyby wygrała Lepen, właściwie oznaczałoby to koniec UE w obecnej formie. Z tego punktu widzenia ciekawie wygląda horoskop zaprzysiężenia Macrona. Słońce wprawdzie w konserwatywnym Byku, ale za to w modernistycznym i postępowym XI domu. Trygon Plutona do Słońca da Macronowi determinację, odwagę i stanowczość. Dodatkowym wzmocnieniem są również jakości kardynalne, które dają moc w podejmowaniu decyzji. Ascendent w znaku Raka jednak ma tendencje do wycofywania się. Tym bardziej, że Księżyc znajduje się w znaku wygnania, w Koziorożcu, w trudnej koniunkcji z Saturnem. Pomagają mu jednak trygony Merkurego i Urana, oraz ich koniunkcja, co sprzyja komunikacji. Ważnym, głośnym tematem stało się też małżeństwo Macrona z dużo starszą partnerką, co we Francji przyjęto spokojnie i życzliwie. Nasi zaś polscy macho dali popis chamstwa i prymitywizmu. Wenus reprezentująca kobiecą zasadę i energię jest w Baranie (wygnanie) i w X domu. I choć nie jest to komfortowa pozycja dla Wenus, to jednak jej znaczenie (żona prezydenta) będzie mieć kluczową rolę. Będzie tym, kim była wcześniej – mentorką i doradcą. Jak będzie zatem wyglądać prezydentura Macrona? Wcale nie będzie łatwa. Już jesienią przez Słońce Macrona przejdzie Saturn, co sprawi, że wdrażane przez niego reformy i zmiany napotkają zaciekły opór i niechęć społeczeństwa. Pod znakiem zapytania też staje jego reelekcja. W roku 2022 Pluton wędrując przez ascendent może zakwestionować jego pozycję, osiągnięcia i popularność.

  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie jako lekcja

Nie zniekształcaj świata myślami. Jak możesz to skutecznie robić? Przestać kierować się jakąś logią, jakimś izmem czy yzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »