Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 04.04.2017

 

 

Świat w kwietniu
Słaby wynik Geerta Wildersa w holenderskich wyborach do parlamentu to znak, że przewalająca się przez świat fala populizmu zaczyna tracić impet. I choć zagrożeń związanych z konsekwencjami nacjonalistycznej i populistycznej demagogii jest jeszcze mnóstwo, a momentów, w których szaleństwo może na nowo wybuchnąć, czeka nas jeszcze wiele, to jednak na szczęście trwająca od kilku lat mocna, twarda i wybuchowa kwadratura Urana z Plutonem zaczyna coraz bardziej słabnąć. W kwietniu skończy się trwająca od początku roku seria półkrzyży, w których była zaangażowana kwadratura tych pokoleniowych planet, plus Jowisz. W kwietniu wszakże zostanie ta figura dodatkowo wzmocniona nakładającą się na opozycję Uran – Jowisz pełnią Księżyca, co będzie mieć miejsce 11.04. Kwadratura Urana z Plutonem jeszcze nam o sobie przypomni pod koniec roku, z tym, że rozjeżdżająca się orba tej kwadratury coraz bardziej osłabia jej skuteczność i siłę. Od kwietnia – przez kilka miesięcy – będą się tworzyć na niebie trójkąty dynamiczne. Figura ta – tak jak przystało na trójkąt – ma działanie pomyślne i wspierające. Jednak składa się ona z jednego tylko harmonijnego aspektu – trygona, oraz dwóch nieharmonijnych – kwadratury i kwinkunksa, co sprawia, że trójkąt dynamiczny jest aktywną, rozwojową – właśnie dynamiczną – figurą zachowującą swój motywujący, pomyślny, przyjazny charakter. Kwietniowy trójkąt dynamiczny utworzą Pluton w Koziorożcu, Jowisz z Księżycem w pełni w Wadze, oraz Mars w Byku. Przyniesie on zmianę i osłabienie destrukcyjnych, toksycznych, radykalnych, nienawistnych trendów, które w ostatnich dwóch latach przyniosły szok związany z dramatycznym kryzysem zachodniej liberalnej demokracji. Zmiany te będziemy obserwować w postaci słabnącej skuteczności kremlowskiej propagandy i jej setek internetowych trolli, którzy zarzucają Internet fałszywymi newsami i nachalną propagandą. Zaczynają się również odzywać pomruki niezadowolenia w Rosji i Białorusi, co sprawia, że zadowoleni z siebie dyktatorzy – nie tylko na obszarze poradzieckim – będą zasypiać w dużo mniejszym poczuciu spokoju i kontroli sytuacji.

  

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zarabianie to pomaganie

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »