Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Autor Piotr Gibaszewski, 04.04.2017

 

Najsłabszym elementem tegoż horoskopu jest wygnanie Wenus (Baran), oraz jej upadek (VIII dom), a także kwadratura z Plutonem. Wenus być może nie jest najważniejszą planetą w horoskopie, ale w tym konkretnym kosmogramie jest władczynią MC w Byku, więc ma wpływ na cele, plany i dążenia. I tu jest główna słabość horoskopu tej II kadencji: tymczasowość, brak wyraźnych, dalekich, wielkich celów, niechęć do wybijania się na ambitne pozycje. Wenus w VIII domu sygnalizować może nieuchronne, ostre konflikty sprzecznych interesów państw-członków UE. Europa dwóch prędkości, dwa kręgi unijne, spychanie na margines maruderów, zimny cynizm i bezwzględny pragmatyzm wielkich unijnych graczy może być czymś, z czym Tusk sobie nie poradzi. 

Najtrudniejszym momentem tej kadencji będzie sierpniowe całkowite zaćmienie Słońca, które znajdzie się na ascendencie tegoż horoskopu. Może się więc okazać, że w drugiej połowie roku prezydencja Tuska doświadczy jakiegoś poważnego zagrożenia, kryzysu lub osłabienia. Najlepszym zaś momentem w prezydencji Tuska będzie rok 2018, gdy progresywny Księżyc przejdzie przez ascendent, co zapowiada jakiś istotny przełom związany z planami ważnych reform unijnych instytucji, oraz prac nad budżetem – zwłaszcza dla nowych krajów UE. Trudną chwilą dla Tuska będzie także rok 2019, gdy Uran przechodzić będzie przez Marsa, co może oznaczać jakiś ostry i gwałtowny kryzys na łonie wspólnoty, którego kluczem będzie albo gospodarka, jakiś kolejny duży konflikt zbrojny w bliskim sąsiedztwie Europy, lub potężny polityczny wstrząs wśród członków UE, który wymagać będzie nadzwyczajnych i odważnych działań. Gdy zaś Tusk będzie kończyć swoją kadencję, do Słońca wyboru zbliżać się będzie Neptun, co zapowiada liczne znaki zapytania związane z jego dalszą przyszłością i politycznymi planami.

Generalnie horoskop ten jest bardzo mocny, bez jakichś ciężkich dysfunkcji, ale też z pewnymi słabościami, z których największa to brak dalekosiężnych wizji i odwołania się do europejskiego mitu. 

  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »