Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Bawoła

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


          
Chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Bawoła


Dla osób urodzonych w znaku Bawoła, rok Koguta jest z reguły korzystnym rokiem. Cierpliwość Bawoła w roku Koguta zbiera swoje "żniwa", a Bawół odczuwa duże zadowolenie z siebie, które może wzbudzać w innych zazdrość. Zazdrość ze strony innych ludzi, to największe zagrożenie dla Bawoła w roku ognistego Koguta.

Bawół potrafi mieć sytuacje pod kontrolą, a czas Koguta, to wiele atrakcyjnych okazji dla niego, do odniesienia sukcesu. Wiele nowych projektów pod nadzorem Bawoła będą doskonałe i otworzą mu nową drogę do jego kariery. Może to wiązać się nawet z pozytywną zmianą pracy. Ten rok jest dla Bawoła rokiem nauki, wielkich przemian i realizowania swoich marzeń, jeżeli takowe istnieją. Negatywną stroną tej sytuacji może być bardzo duża zazdrość otoczenia, dlatego Bawół powinien jak najmniej obnosić się swoimi zwycięstwami. 

Bawół, który ceni sobie miłość oraz rodzinę, otrzyma w roku Koguta olbrzymie wsparcie również ze strony najbliższych. Sam będzie aktywny nie tylko w pracy, ale w życiu rodzinnie i zaangażowany w codziennych osiągnięciach najbliższych. Zagrożeniem dla Bawoła, w roku Koguta, są nieporozumienia rodzinne, oparte na poziomie wspólnej komunikacji. 

Towarzysko, Bawół jest znakiem, który dokładnie dobiera sobie towarzystwo, na zasadzie lepiej mniej niż więcej. W roku Koguta będzie on nawiązywał szybciej, mniej przemyślane znajomości i ponosił z tego powodu pełne konsekwencje. Dotyczy to tak samo spraw zawodowo - handlowych, jak i prywatnych.

W roku Koguta przedstawiciele znaku Bawoła mogą liczyć na pomyślność finansową, ale tylko przy zachowaniu finansowej ostrożności. Postępy zawodowe Bawoła, bez względu na formę wykonywanej pracy, w pełni zależne są od postępów finansowych. Nie oznacza to, że Bawół będzie mieć więcej pieniędzy. Tu pojawia się następne zagrożenie w roku Koguta - większe dochody, większa chęć robienia dużych zakupów, nawet ponad swój stan.

Miłość w 2017 roku jest ważna dla Bawoła, istniejące związki będą jeszcze bardziej silniejsze, a samotny Bawół z pewnością spotka kogoś dla siebie wyjątkowego. Najkorzystniejszym czasem dla Bawoła jest czas między kwietniem a czerwcem, a następnie między październikiem a grudniem. Bawół powinien uważać na swoje romanse, gdyż miłość odmieni jego życie. Czy te zmiany będą pozytywne czy negatywne zależy od rodzaju miłości, jaką spotka Bawół. Zbyt emocjonalny Bawół może być łatwo zranionym. Pozytywne w tej sytuacji jest to, że wszystkie miłosne porażki Bawoła zamienią się w doświadczenie życiowe, które w przyszłości uchronią przed kolejnymi kłopotami miłosnymi.   

W roku Koguta, dla Bawoła dobrym partnerem jest Szczur, Królik i Małpa, natomiast konfliktowymi osobnikami dla Bawoła mogą być Smok, Koń i Koza. 
Zagrożeniem Bawoła w roku Koguta jest jego nadmierna emocjonalność, upór i kochliwość, co w efekcie może prowadzić do zawodów miłosnych i utraty majątku. Ostrożny Bawół w roku Koguta, może powiększyć swój majątek i spotkać swoją miłość życia.


Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Przerwać błędne koło karmy

Wielu pragnie przerwać błędne koło karmy i reinkarnacji. Ludzie poświęcają na to całe wcielenia, by z determinacją osiągnąć ten wymarzony cel. Czy im się udaje? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »