Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Psa

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016


                       
Chiński horoskop w roku ognistego Koguta dla Psa


Pies z Kogutem często wytykają sobie nawzajem swoje słabości, wady i błędy, przy czym Pies obraża się z reguły mocniej i szybciej jak Kogut. Podobna sytuacja zaistnieje między rokiem Koguta a ludźmi z pod znaku Psa. Rok 2017 niesie ze sobą dla Psa same kłopoty i utrudnienia, jak i ciągłą zmienność sytuacji pozytywnych w negatywne. Pies będzie przeżywał na zmianę sukcesy z porażkami, co spowoduje u Psa wielkie rozczarowanie. Pies będzie odczuwał czarnowidztwo i czarno myślenie. Rok 2017 będzie, więc dla Psa, rokiem ciągłych zmian, niekoniecznie pozytywnych, za którymi Pies nie zawsze będzie nadążać. Nie oznacza to jednak, że dla wszystkich psów i cały rok Koguta będzie tylko złym rokiem. Energia Koguta przyniesie ludziom spod znaku Psa, szansę na coś niespodziewanego, miłego, szczęśliwego, coś, co w następnych latach będzie pozytywnie procentować. Pies powinien w roku Koguta przyhamować z ciągłą demonstracją swoich racji, powinien być bardziej elastyczniejszy w podejściu do życia i powinien zaprzestać innych nauczać, jak powinni się zachowywać. Pies w roku Koguta powinien nauczyć się podejmowania kompromisów, gdyż nie wszystkie plany Psa będą mogły, w nadchodzącym roku, być spełnione. Pies powinien docenić najbliższe otoczenia i otworzyć się na ich życzliwość. Jeżeli Pies postanowi w roku Koguta działać w samotności, w pojedynkę, to natychmiast dotkliwie odczuje przeciwności losu. Wszystkie plany powinien Pies przeprowadzać ściśle współpracując z innymi, gdyż energia Koguta nakazuje wręcz prace zespołową. Jest to bardzo duże wyzwanie dla Psa, gdyż Pies ma swoje przyzwyczajenia, które bardzo niechętnie zmienia. Dla Psa jest ważne, by w tym roku uważać również na innych i nie przywiązywać zbytniej uwagi do drobiazgów, w innym razie będzie Pies cały czas zestresowany. 

Rodzina będzie wymagała od Psa większej opieki, uwagi, skupienia i kompromisu jak do tej pory było. Decyzje rodzinne powinien Pies podejmować wspólnie z członkami rodziny, w żadnym wypadku samodzielnie. Samodzielnie podejmowane decyzje przyniosą Psu dużo kłopotów, natomiast wszystkie decyzje podjęte przez Psa, na forum rodzinnym, będą najlepszymi rozwiązaniami w roku Koguta, a Pies uniknie nieprzyjemności. 

W roku Koguta, ludzie z pod znaku Psa, w tematach miłości, powinni postawić na szczerość i otwartość. To pozwoli Psom na utrzymanie dobrych relacji ze swoimi partnerami. Dotyczy to tak samo Psów samotnych, jak i będących już w partnerstwie. Jeżeli Pies chce mieć sukces w podbojach miłosnych, musi wspierać się szczerością i prawdomównością. 

Kariera zawodowa u Psa, w roku Koguta, będzie w zasadzie pod dobrą gwiazdą. To jest też dobry czas u Psa na zmianę wykonywanego zawodu czy miejsca pracy. Jeżeli w tym czasie Pies znajdzie dla siebie ciekawego pracodawcę, to może się z nim związać w pozytywnym tego znaczeniu, nawet na długie lata. Natomiast realizacja projektów zawodowych może przysporzyć Psu dużo kłopotów i rozczarowań. Dlatego, w roku Koguta, każdy Pies powinien swoją energię zainwestować w rozwój duchowy lub naukę nowych rzeczy, które w późniejszych latach fantastycznie zaowocują. 

Rok 2017 pod względem finansów, będzie dobrym rokiem dla ludzi z pod znaku Psa. Może się tak zdarzyć, że Pies znajdzie coś, co przyniesie mu satysfakcje i pieniądze jednocześnie. Tego typu pomysły, w roku Koguta będą pojawiać się wielokrotnie. To tylko od Psa zależy, czy te pomysły zauważy i zacznie je realizować. Jeżeli chodzi o posiadane już przez Psa finanse, to rok Koguta jest czasem dbania i opiekowania się tym, co już Pies posiada. Pies powinien w tym roku bardzo dokładnie planować swój Budżet domowy. Nawet w sytuacjach, w których Pies może zarobić pieniądze, powinien dokładnie przekalkulować swoje wydatki. Jednym słowem, powinien być cały rok ostrożnym w wydawaniu pieniędzy. Pies powinien wstrzymać się od brania kredytów, jak i żyrowania innym. Pies jest uczynny, ale żyrowanie w roku Koguta, może się dla niego źle skończyć. 

W roku Koguta bezpiecznymi znakami dla Psa są znaki Tygrysa, Królika i Konia. Konflikty mogą dawać znaki Smoka, Kozy i Koguta. 

Pies nie powinien tracić optymizmu, bo wszystkie jego kłopoty i niepowodzenia w roku Koguta, są dla niego kłopotami przejściowymi. Pies powinien być ostrożnym, opiekować się rodziną i wspólnie z nią podejmować decyzje. Istnieje szansa, że dorobi sobie do rodzinnego budżetu, ale powinien dobrze zaplanować swoje wydatki. Pies w gonitwie za codziennością może przegapić okazje na poprawienie swojego losu. 

Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl   
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl 
www.magiauzdrawiania.pl  
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »