Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Astrologia

Chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Szczura

Autor Krystyna Kwiecinski, 26.12.2016

 

 

 

 

           Chiński horoskop 2017 w roku ognistego Koguta dla Szczura  


Dla szczurów rok Koguta jest ważnym rokiem. Szybkość postępujących wydarzeń, bez względu na to czy są dla szczura pozytywne czy negatywne, może wytrącić szczura z równowagi emocjonalnej. W roku Koguta, szczura nie dopadnie nuda, otrzyma on wsparcie i pomoc grupy, dzięki czemu będzie miał uczucie przynależności i odnosił sukcesy. Dla osób z pod znaku szczura, rok 2017 może być rokiem obfitości, jeżeli osoby te umiejętnie połączą pracę z wypoczynkiem, zachowując przy tym równowagę.

Kluczowym problemem dla szczurów, w roku 2017 jest tempo, z jakim pojawiają się różne sytuacje. Szczur musi dokładnie śledzić rozwój wydarzeń, podejmować szybkie decyzje, gdyż nawet chwila zwątpienia może skutkować porażką. Najlepszym czasem na sukcesy szczura to miesiące kwiecień, maj, wrzesień i listopad. 

Rok 2017 jest dla szczura interesujący pod względem miłości. Szczura czekają liczne randki i spotkania, co motywuje do stwierdzenia, że rok 2017 niesie dla szczura ogromne powodzenie w kontaktach damsko - męskich. Jeżeli ktoś związany jest ze szczurem, może doznać w tym roku dużo romantyczności ze strony szczura.

W roku Koguta, szczur chętnie będzie angażować się w życie rodziny. Będzie pomagać, doradzać i rozwiązywać rodzinne problemy. W rodzinie Szczura, większość roku 2017, będzie trwała harmonia i pozytywna komunikacja. Po mimo tego, Szczur nie powinien zapominać, że czasami sam potrzebuje wsparcia. Szczur z natury jest istotą samodzielną, ale w tym roku zrozumie, że nie jest warto być samemu. Szczur powinien, w roku koguta, wszystkie wydarzenia rodzinne traktować poważnie i spędzać czas w gronie rodzinnym, tylko w ten sposób może utrzymać dobrą równowagę między sobą, pracą a rodziną.  

Na poziomie społecznym, w tym roku oczekuje Szczura wiele nowych doświadczeń. Osoby samotne mogą spotkać swoją miłość. Wszystkie szczury powinny umieć wygospodarować trochę czasu na swoje zainteresowania. 

Na poziomach finansowych Szczur odetchnie. Cokolwiek zrobi, prowadzi to do życiowej równowagi. Szczur będzie zadowolony ze swoich dochodów, wykres finansowy będzie sukcesywnie szedł do góry.   

W roku koguta dobrym towarzystwem dla Szczura będzie również Szczur, Smok i Małpa, a konflikty mogą przyjść ze strony Królika, Konia i Kozy.  

W roku Koguta Szczur nie powinien być zbyt uparty, bo scenariusz może odwrócić się przeciwko niemu, natomiast szansą Szczura jest pomoc innych ludzi, którą powinien przyjąć bez zastrzeżeń.      
 
Powyżej przedstawiony Horoskop na rok 2017 jest tylko prawdopodobieństwem, tak zwaną prognozą, która może, ale nie musi się zdarzyć. Osoby, które chciałyby profilaktycznie transformować negatywne energie ze swojego osobistego horoskopu urodzeniowego lub rocznego, zapraszamy do kontaktu mailowego w tej sprawie pod adresem magiauzdrawiania@interia.pl
 

© 2016 Krystyna Kwiecinski

Certyfikowany nauczyciel SRT
Nauczyciel i trener Ho´oponopono i Huny
life couch - trener rozwoju duchowego

www.hooponoponokursy.pl
www.magiauzdrawiania.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Powinowactwo biorytmiczne

Czy wiecie, że istnieje sposób na sprawdzenie stopnia podobieństwa pomiędzy dwiema dowolnymi osobami? Jest to możliwe dzięki obliczeniu tzw. powinowactwa biorytmicznego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »