Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sylwetki

Z energią miłości. wywiad z Katarzyną Borowską masażystką Lomi Lomi Nui

Autor Natalia Toczek, 08.10.2016

 

 


                                                     Z energią miłości...Katarzyna Borowska - absolwentka  Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku na kierunkach Terapie Naturalne i Psychologia Psychotroniczna, specjalizuje się w wykonywaniu masażu Lomi Lomi Nui.

Jak rozpoczęła się Pani przygoda z masażem Lomi Lomi Nui?
Pracowałam w branży handlowej, prowadziłam swoją działalność ale w pewnym momencie przestało mnie to satysfakcjonować. Zaczęłam wtedy szukałać czegoś, co byłoby zgodne z moją duszą. Zadawałam sobie pytanie: co da mi szczęście? Wtedy uświadomiłam sobie, że chce masować. Po wpisaniu "masaże" w Internecie odnalazłam film o masażu
LOMI LOMI NUI i wiedziałam, że własnie tego szukam. Poprosiłam wtedy wszechświat o wspaniałych nauczycieli. Tak oto trafiłam do Danusi i Jerzego Adamczyków - wspaniałych nauczycieli, którzy nauczyli mnie masażu Lomi Lomi Nui i zapoznali z praktyczną filozofią życia Hawajczyków (HUNĄ).
 
W jaki sposób masaż Lomi Lomi Nui jest powiązany z HUNĄ?
HUNA to filozofia życia Hawajczyków nierozerwalnie związana z Lomi. Jedna z jej zasad brzmi ALOHA czyli: miłość jest uniwersalną uzdrawiającą siłą.
Gdy masaż Lomi Lomi Nui jest wykonywany w duchu ALOHA z energią miłości może przynieść wspaniałe uzdrawiające efekty. Oczywiście jesli osoba masowana otworzy się na tę moc.

Jakie zasady życia są dla Pani meritum działania, życia?

Oczywiście zasady filozofii HUNY które są praktyczne i uniwersalne bez względu na szerokość geograficzną w jakiej żyjemy. Mówią o tym jak budować szczęśliwe życie nawet, gdy wokół panuje chaos. Podkreślają, że nasze myśli kreują naszą rzeczywistość, a poprzez skupianie się na danej rzeczy wzmacniamy ją - niezaleznie czy jest ona dla nas pozytywna czy może nam zaszkodzić. Jedynie w chwili obecnej możemy zmienić wzorce z przeszłości, co tym samym zmieni przyszłość.

 
Co Pani daje wykonywanie masażu Lomi Lomi Nui?
Dotyk Lomi Lomi oparty o filozofię HUNY doprowadził mnie do poznania swojej duszy, otwarcia serca i doskonalenia relacji ze sobą. Nie traktuje mojej pracy jako fizycznego wysiłku. Dla mnie to spotkanie z drugim człowiekiem, w którego oczach mogę się przeglądać. Poza tym masaż Lomi jest bardzo przyjemnym doznaniem, lubię sprawiać ludziom przyjemność.

W jaki sposób wykonywany jest masaż?
Zawsze dbam o odpowiedni klimat: oświetlenie, świece, kwiaty, podgrzewany stół do masażu i piękna Hawajska muzyczk. Lomi Lomi Nui wykonuje się z intencją otrzymania odpowiedzi na nurtujące nas pytania.
 
Jakich olejków używa Pani do masażu?
Ja pracuję z naturalnymi olejakimi ze względu na szeroki wachlarz zapachów i wysoką jakość, skóra po ich użyciu jest jedwabiście gładka i jędrna, dają poczucie błogostanu i relaksu.
 
Gdzie obecnie prowadzi Pani swoją działalność?

Masuję w Białymstoku na ul. Świerkowej 24 w Kawiarence Terapeutycznej Mama Tata i Ja ale również często na warsztatach wyjazdowych związanych z rozwojem osobistym i duchowym.
 
Prosimy o kilka słów dla naszych czytelników.

Chciałam Państwa serdecznie zaprosić na masaż Lomi Lomi Nui w moim wykonaniu w Białymstoku. Zachęcam również do korzystania z dobrodziejstw tego masażu gdziekolwiek w Polsce. Wasze ciało i dusza będą wam za to wdzięczne. Dziękuję. ALOHA

Dziekujemy!

Kontakt z Kasią >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Twórcza Moc Dźwięku: Afirmacje do Tworzenia Uzdrawiania i Przemiany

Ostatnie postępy naukowe wskazują na coś, co mistycy wiedzą od tysięcy lat: dźwięk posiada klucz do tworzenia wszechświata. I może stworzyć duchową i materialną zmianę w naszym życiu. Modlitwa jest dźwiękiem i językiem duszy. Wypowiadana głośno, może odblokować dynamiczną energię Ducha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »