Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Nano. Panowanie Umysłu nad Materią

Autor Centrum Kabbalah, 10.05.2016

 

 

 

 

Nano. Panowanie Umysłu nad Materią

Zapraszamy  na promocję polskiego tłumaczenia inspirującej książki Rava Berga „Nano. Panowanie Umysłu nad Materią" oraz na wnikliwy wykład Karen i Michaela Bergów Liderów Kabbalah Center.

„Nanotechnologia to jedna z najgłębszych książek jaką czytałam w życiu. Stawiam ją na półce obok Nowej Ziemi Eckharda Tolle. Polecam każdemu człowiekowi niezależnie od religii czy światopoglądu jaki wybiera. Ta książka zmienia życie."

Zainteresowanie szerokiej publiczności poszukiwaniem łącznika między nauką a religią stało się ostatnio bardzo popularne, choć temat był od dawna zgłębiany przez Kabalistów. Zanim jeszcze termin 'nano' wszedł do użytku jako skrót 'nanotechnologii', co w ogromnym skrócie oznacza 'mniej znaczy więcej', a nie 'im więcej tym lepiej', Rav Berg dużo wcześniej mówił i pisał o tym koncepcie w kontekście duchowym. Berg wskazuje w swojej książce, że przestrzeń będzie się kurczyć aż nic nie będzie oddzielać ludzi od świata wokół nas, popierając tym tezę, że wszyscy jesteśmy jednością, a więc 'kochajmy bliźniego jak siebie samego'.

W nieco ponad 50 lat — co w kontekście historii ludzkości może być traktowane jako "nanosekunda"— komputery zmniejszyły się z rozmiaru budynku do rozmiaru portfela, a całe zbiory biblioteczne książek, muzyki, czy inne mogą się zmieścić na maleńkim nośniku. Cała kompleksowość może być uproszczona i przekonfigurowana szybciej i efektywniej niż kiedykolwiek.

Według Kabały, im bardziej jesteśmy w stanie zmniejszyć przestrzeń, która oddziela nas od siebie i otaczającego nas świata tym bardziej możemy ewoluować. Rav Berg wyjaśnia w swojej książce sekret osobistej i globalnej transformacji jako nanotechnologię duszy.

To co kiedyś uchodziło za 'nie z tego świata, staje się nie tylko możliwe ale wręcz nieuniknione. Nanotechnologia, czyli kontrola i zarządzanie mikrocząsteczką na poziomie atomu czy molekuły, jest nieuniknione poprzez duchowe połączenie i wyższą świadomość.

Nano - Panowanie Umysłu nad Materią - Promocja książki

Rav Berg w swojej rewolucyjnej książce imponująco łączy Kabbalah z dzisiejszą Nanotechnologią.

Poza kodem genetycznym, klucz do kształtowania życia takim, jakiego chcemy, znajduje się w budowie naszych własnych atomów.

Książka „Nano - Panowanie Umysłu nad Materią" została opisana jako jedna z najlepszych książek naukowych o kabbalah i arcydzieło Rava Berga, głównie ze względu na to, iż w niezwykły sposób pokazuje jak kabaliści żyjący tysiące lat temu, wiedzieli już o rzeczach, które nasza współczesna nauka odkryła dopiero w poprzednim stuleciu.

Odkryj największe objawienie Rav Berga: tajemnice lepszego zdrowia, relacji i kariery.

Dołącz do nas na promocję pierwszego tłumaczenia tej inspirującej książki Rava Berga „Nano. Panowanie Umysłu nad Materią" oraz wnikliwy wykład Karen i Michaela Bergów Liderów Kabbalah Center.

NA ŻYWO w Polsce !!!

Data: Niedziela 15 Maja 2016 godzina 17.00

Miejsce: Hotel Intercontinental ulica Emilii Plater 49 Warszawa 00-125 (może jeszcze ulec zmianie)

Wstęp: bez opłat.

Konieczna wcześniejsza rejestracja:

tel: +48 22 625 00 93 E-mail: poland@kabbalah.com

The Kabbalah Centre zastrzega sobie prawo do zmian daty, sposobu prowadzenia kursu.

Zapraszamy!

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Quinoa - komosa ryżowa

Egzotyczna quinoa (komosa ryżowa) uprawiana jest w górskich rejonach Ameryki Południowej od 5 000 lat. Popularność zdobyła jednak dopiero w latach 80-tych XX wieku, kiedy to odkryto jej niezwykłe właściwości zdrowotne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »