Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2016

Autor Piotr Gibaszewski, 29.02.2016

 

 

 

Dodatkowy smaczek czyni fakt, że dokładnie teraz, gdy wybuchła afera z teczkami Kiszczaka, dyrekcyjny Mars wędruje przez ascendent, Wenus zaś przez IC relokowanego na Lwa horoskopu Wałęsy. Dyrekcyjny Mars na ascendencie sprawia, że Wałęsa wcale nie wygląda na złamanego, sponiewieranego, skompromitowanego człowieka. Wręcz przeciwnie! Bryluje, udziela wywiadów, a w jego obronie odbyły się dwa marsze Komitetu Obrony Demokracji. W badaniach opinii publicznej 65% osób uważa go nadal za bohatera. Dla 65% osób jego przeszłość, a nawet hipotetyczna kwestia współpracy z bezpieką, nie ma większego znaczenia. Wałęsa jest zatem jak hollywoodzka gwiazda, o której nieważne, czy mówią dobrze, czy źle, ważne, że mówią… Dyrektywny Mars na ascendencie na pewno jego postać, pozycję, popularność i znaczenie wzmacnia. A zatem gorliwość w publikacji akt Kiszczaka przez IPN zamiast Wałęsę zniszczyć, tylko go wzmocni, gdyż Mars stymuluje waleczność, siłę i pewność siebie. Jednak Mars na ascendencie niesie również silną agresję, więc Wałęsa łatwo się może zapędzić i przesadzić w swojej osobistej walce z jego wrogami, których ma wielu.
W najbliższym czasie jednak nie spodziewajmy się jakichś wielkich, znaczących zmian na politycznej scenie. I choć poziom emocji jest wysoki, marsze KODu rosną, opinia o Polsce staje się coraz gorsza (krytyczna opinia Komisji Weneckiej na temat zmian w ustawie o TK), to nie przełoży się to na jakieś znaczące polityczne zwroty. Opozycja jest nadal słaba, rząd PiS kontynuuje tzw. „dobrą zmianę”. Jednak wiosną zaczną się pojawiać pierwsze rysy na sile i potędze aktualnie rządzącej władzy. Zacznie chwiać się pozycja premier Szydło, która powoli zaczyna się dostawać pod wpływ dyrekcyjnej opozycji Urana do urodzeniowego Słońca. Stabilny, ze stosunkowo wysokim poparciem notowań, będzie polityczny wizerunek prezydenta Andrzeja Dudy, który o swoją pozycję nie musi się martwić. Większe zawirowania czekają go dopiero najwcześniej w roku 2018.

Pogoda w marcu nie będzie nas rozpieszczać. Czeka nas miesiąc uciążliwej, trudnej, nieprzyjemnej aury. Nie jest wykluczony mocny atak zimy. Najgorzej zapowiada się okres między 05 a 14 marca, oraz między 20 a 25 marca. Jednak w połowie i pod koniec miesiąca czekają nas okresy sporego ocieplenia.
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »