Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na grudzień 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 02.12.2015

 

 

 

Wg tradycji astrologii mamy w horoskopie zaprzysiężenia do czynienia z tzw. spalonym Merkurym (ścisła koniunkcja ze Słońcem). Księżyc ma wyjątkowo trudną pozycję – wygranie w Koziorożcu, trudny XII dom, oraz dwa ekstremalnie ciężkie aspekty – koniunkcję z Plutonem, oraz kwadraturę z Uranem, czyli z głównymi odpowiedzialnymi za rozróby na świecie w ostatnich latach. Pluton kwadraturą też uderza w Wenus, która VIII domu nie lubi (wygranie). Ale i Mars, który czasem VIII dom lubi, to w Wadze jest na wygraniu, stąd porażka francuskich służb specjalnych, które nie zapobiegły terrorystom w Paryżu, wypuszczając z aresztu jednego z zamachowców. Zwraca uwagę również obecność Saturna na MC horoskopu zaprzysiężenia. Zwykle astrolodzy straszą tą planetą i od wieków uważana jest za nieszczęśliwą. Jednak w tym miejscu Saturn stabilizuje MC, a nawet wymusza stabilność i dyscyplinę. 

Jaki zatem będzie rząd Beaty Szydło? IX dom Słońca sprawia, że rząd będzie mocno zideologizowany, nastawiony na wartości, z dużym akcentem aksjologicznym i religijnym zaangażowaniem.  Będą też mieć miejsce znaczące próby tworzenia projektu tzw. międzymorza, czyli budowania lokalnej alternatywy dla mocarstwowej pozycji tandemu Berlin-Paryż. Bardzo silna obsada VIII i XII domu sugeruje, że nie ma mowy o spokojnym administrowaniu. To będzie rząd przepełniony pasją zmian, ideą nowego porządku, rewolucji, wywrócenia starego porządku, a nawet radykalnej walki. Najostrzej to widać w radykalnej i twardej koniunkcji Księżyca z Plutonem. Nie będzie żadnej litości dla przeciwników nowej władzy. Dodatkowo XII dom sugeruje, że będą ofiary, czystki, bezwzględna walka z wrogami realnymi i nie mniej – z wyimaginowanymi, wirtualnymi, z cieniami. Ta zaciekłość i zapiekłość (VIII dom), oraz emocjonalne aberracje wokół tzw. zamachu smoleńskiego (XII dom) będą jednym ze znaków rozpoznawczych nowej władzy. VIII dom to działanie z za parawanu, sterowanie na odległość. Prawdziwą bowiem władzę w kraju ma bowiem zwykły poseł Jarosław Kaczyński, którego silnie napędza Pluton na Medium Coeli jego horoskopu. On ciągnie za sznurki, on decyduje. Nie ma jednak żadnej odpowiedzialności, gdyż formalnie nie zajmuje żadnego ważnego stanowiska, poza pozycją szefa partii. Ale i jego władza nie zapowiada się wiecznie. W roku 2017 czekają go dwa bardzo ciężkie wydarzenia astrologiczne. Opozycja tranzytującego Saturna do Słońca, oraz koniunkcja progresywnego Słońca przez Saturna. Nie są to zapowiedzi wielkich, długich i trwałych sukcesów. Prawdopodobnie projekt Kaczyńskiego się posypie, on zaś straci impet, zdrowie lub kontrolę nad sytuacją.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Powinowactwo biorytmiczne

Czy wiecie, że istnieje sposób na sprawdzenie stopnia podobieństwa pomiędzy dwiema dowolnymi osobami? Jest to możliwe dzięki obliczeniu tzw. powinowactwa biorytmicznego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »