Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na październik 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 01.10.2015

 

 

 

Wędrowna apokalipsa
Wrześniowe zaćmienia Słońca i Księżyca – jak to w ich naturze – musiały obudzić demony. Nie byli to tym razem muzułmańscy zamachowcy, nie był to upadek gospodarczy Grecji, nie były to katastrofy przyrodnicze. Nowym demonem stali się uchodźcy. Kwestia ta rozpaliła do czerwoności media, internetowe dyskusje i polityczne fora. Ostre i twarde układy ostatnich miesięcy i lat – przede wszystkim słabnąca kwadratura Uran-Pluton, oraz ostatnie zaćmienia, wywołały nieprawdopodobne szaleństwo, jakiego już dawno w naszej części świata nie widzieliśmy. Jednak temat nie jest jednak wcale taki jednoznaczny i prosty w ocenie, a każda ze stron sporu ma swoje – niebagatelne – racje. Spór przebiega na osi: muzułmańscy fundamentaliści chcą zniszczyć nasz styl życia – versus – należy się otworzyć na przybyszów, zaprosić ich, zachęcić do zasiedlenia się w Europie. Umownie podział ten rozgrywa się najostrzej w Europie Środkowej (Grupa Wyszehradzka) w opozycji do władz Unii Europejskiej, oraz nacisków na kraje Wyszehradu ze strony Niemiec, Austrii. „Sceptycy” nie chcą przyjmować uchodźców, widzą w nich poważne zagrożenie dla chrześcijańskiej tożsamości europejskiej. „Idealiści” zachęcają do pomocy, otwierania granic, widzą w syryjskich uchodźcach szansę dla Europy. Jest jeszcze trzeci nurt – hejrerski, nazistowski, nienawistny, wzywający do mordowania islamskich szumowin. Można by powiedzieć – kolejny polityczny spór na łonie UE, nie pierwszy, nie ostatni. Jednak temat jest bardzo ważny. Dotyka on bowiem kwestii przyszłości europejskiej wspólnoty, unijnej jedności, ekonomicznej stabilności, politycznego bezpieczeństwa i kulturowej przynależności. Do politycznych przepychanek i gier jednak dołączyły potężne emocje, strach, dramatyczne sceny pokazywane przez media. Oliwą dolewaną do ognia jest nacisk władz Unii (zwłaszcza Niemiec), by nowo przyjęte kraje UE przyjęły uchodźców. Początkowo Bruksela chciała narzucić nam twarde kwoty, ale ostatecznie temat został nieco rozbrojony i kraje same zadecydują, ile mają ich przyjąć, ale przyjąć już ich muszą.

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Projekcja astralna dla początkujących!

Praktycznie każdy, kto interesuje się duchowością, parapsychologią, magią czy ezoteryką, prędzej czy później spotka się z projekcją astralną, a na dodatek zapewne zechce się jej nauczyć. Dzięki temu przystępnemu podręcznikowi dla początkujących poznasz tajniki tej interesującej dziedziny. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »