Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Felietony

Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej

Autor Paweł Karwat, 27.08.2015

 
                                  Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej


Diagnoza nadzmysłowa to pozyskiwanie informacji drogą zmysłów subtelnych, jakimi są czakry. Można za jej pomocą wykonywać odczyty również na odległość np. ze zdjęcia, co stanowi jedną z części profesjonalnej bioenergoterapii, jak i mojej własnej praktyki zawodowej.
Zdecydowałem się wykonać ogólny, nieprzekraczający ram prywatnych odczyt Andrzeja Dudy, naszego nowego prezydenta. Oto, co z niego wynikło.
Zauważyłem wpływ intuicji, górne czakry (koronna, międzybrwiowa) bardzo mocno otwarte (wykonuję mnóstwo odczytów i rzadko kiedy ktoś jest aż tak duchowo otwarty), połączenie z poziomem duchowym, duchowym przewodnictwem - uważam to za najważniejsze dla jakiejkolwiek prezydentury i przywódczej funkcji.
Okolice czakry gardła i tarczycowe są do pobudzenia, większego otwarcia. Wyrażanie się, większa otwartość jest tu potrzebna.
W czakrze serca dużo spokoju i korespondencji z czakrą podstawy, z otoczeniem, troska o Polskę jest w sercu A. Dudy realna i szczera.
Moc, wiara, pewność są widoczne, wiara w możliwość zmian, reform.
Obszar wątroby do doenergetyzowania, wskazuje by A. Duda unikał gniewnych uczuć, kontrolował emocje, dbał o element ognia - nie ulegać słabościom, być mocnym, panować nad osobowością, mieć mądrość rozróżniającą - mniej żelaznych zasad (czarne-białe, dobre-złe), więcej poznania intuicyjnego, bezpośredniego, i więcej skierowania do wnętrza, mniej na zewnątrz.
Korespondencja czakry podstawy i gardła osłabiona - więcej wyrażać się za siebie, z własnego doświadczenia, mniej poprzez jakieś teorie, partyjne programy i idee.
Więcej również elementu ziemi A. Duda powinien mieć, na co wskazuje mała czakra w okolicach studzienki gardła - stabilność, spokój, równowaga, równość, mądrość równości. Będzie się musiał uczyć tego jako prezydent. Także porozumienia z lewicą i umiejętności stawiania siebie w jej punkcie widzenia.
Potrzeba mu również koncentracji, na co wskazuje stan energetyczny prawego barku. Energia lewej dłoni ukazuje dużo miłości i współczucia. Prawe biodro na potrzebę większej pewności.
===
 
 
Jeśli chcesz zamówić diagnozę nadzmysłową dla siebie odwiedź moją stronę www.diagnozanadzmyslowa.blogspot.com
Usługi uzdrawiania metodami Huny na odległość (pieniądze, związek, zdrowie rodzina, duchowość), bezpłatna diagnoza ze zdjęcia, kursy online w każdą niedzielę: www.muninszaman.pl
 
 
 
 
 
Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany


Dodaj komentarz

Komentarze

Nick:

Tytuł:

Treść komentarza:

Kod z obrazka:

captcha

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Bezwarunkowo kochać samego siebie

Jeśli słysząc zdania typu "bezwarunkowo kocham siebie, bez względu na sytuację, w jakiej się znalazłem, bez względu na poziom zarobków, długi, na udany czy nieudany związek, dobre czy kiepskie zdrowie, zdrowe czy niezdrowe relacje towarzyskie, bycie oświeconym lub nie" odczuwamy dyskomfort, wewnętrzną niezgodę i opór, to możemy być pewni, że mamy problem z miłością do siebie. Podobnie kiedy cała sprawa kochania siebie wydaje nam się nieistotną bzdurą, sentymentalną zabawą, dziecinadą i nie przywiązujemy do tego wagi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »