Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Felietony

Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej

Autor Paweł Karwat, 27.08.2015

 
                                  Andrzej Duda w diagnozie nadzmysłowej


Diagnoza nadzmysłowa to pozyskiwanie informacji drogą zmysłów subtelnych, jakimi są czakry. Można za jej pomocą wykonywać odczyty również na odległość np. ze zdjęcia, co stanowi jedną z części profesjonalnej bioenergoterapii, jak i mojej własnej praktyki zawodowej.
Zdecydowałem się wykonać ogólny, nieprzekraczający ram prywatnych odczyt Andrzeja Dudy, naszego nowego prezydenta. Oto, co z niego wynikło.
Zauważyłem wpływ intuicji, górne czakry (koronna, międzybrwiowa) bardzo mocno otwarte (wykonuję mnóstwo odczytów i rzadko kiedy ktoś jest aż tak duchowo otwarty), połączenie z poziomem duchowym, duchowym przewodnictwem - uważam to za najważniejsze dla jakiejkolwiek prezydentury i przywódczej funkcji.
Okolice czakry gardła i tarczycowe są do pobudzenia, większego otwarcia. Wyrażanie się, większa otwartość jest tu potrzebna.
W czakrze serca dużo spokoju i korespondencji z czakrą podstawy, z otoczeniem, troska o Polskę jest w sercu A. Dudy realna i szczera.
Moc, wiara, pewność są widoczne, wiara w możliwość zmian, reform.
Obszar wątroby do doenergetyzowania, wskazuje by A. Duda unikał gniewnych uczuć, kontrolował emocje, dbał o element ognia - nie ulegać słabościom, być mocnym, panować nad osobowością, mieć mądrość rozróżniającą - mniej żelaznych zasad (czarne-białe, dobre-złe), więcej poznania intuicyjnego, bezpośredniego, i więcej skierowania do wnętrza, mniej na zewnątrz.
Korespondencja czakry podstawy i gardła osłabiona - więcej wyrażać się za siebie, z własnego doświadczenia, mniej poprzez jakieś teorie, partyjne programy i idee.
Więcej również elementu ziemi A. Duda powinien mieć, na co wskazuje mała czakra w okolicach studzienki gardła - stabilność, spokój, równowaga, równość, mądrość równości. Będzie się musiał uczyć tego jako prezydent. Także porozumienia z lewicą i umiejętności stawiania siebie w jej punkcie widzenia.
Potrzeba mu również koncentracji, na co wskazuje stan energetyczny prawego barku. Energia lewej dłoni ukazuje dużo miłości i współczucia. Prawe biodro na potrzebę większej pewności.
===
 
 
Jeśli chcesz zamówić diagnozę nadzmysłową dla siebie odwiedź moją stronę www.diagnozanadzmyslowa.blogspot.com
Usługi uzdrawiania metodami Huny na odległość (pieniądze, związek, zdrowie rodzina, duchowość), bezpłatna diagnoza ze zdjęcia, kursy online w każdą niedzielę: www.muninszaman.pl
 
 
 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Rosmaire Weibel w Polsce!

Wywiad z Rosmarie Weibel (fragment) przeprowadziła Małgorzata Łuka-Kowalczyk, tłum. Roman Fierfas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »