Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na lipiec 2015

Autor Piotr Gibaszewski, 03.07.2015

 

 

 

Komunistyczne fascynacje Siryzy, uwielbienie radzieckiego komunizmu przez obecnych polityków tej partii każą spojrzeć na Wschód, czyli na Rosję, która – jak zwykle – po mistrzowsku rozgrywa tego typu kryzysy – w Polsce pod koniec XVIII wieku. Eksplozja populizmu w Europie, która oczywiście ma swoje wewnętrzne przyczyny, jest mocno podkręcana przez potężne wpływy rosyjskich mediów i służb specjalnych. Ale Rosja też ma ogromne problemy, które nieco zeszły w cień. Media nie skupiają w tej chwili aż tak dużej uwagi na Rosji. Ale analitycy finansowi i ekonomiczni – owszem. O ile już się wydawało, że Rosja powoli odzyskuje oddech, to jednak tak naprawdę kryzys w swej najbardziej twardej wersji dopiero do Rosji nadciąga, co już od wielu lat zapowiadam w swoich prognozach. W ostatnich miesiącach ma miejsce w Rosji dramatyczny wzrost spadku PKB, który ze styczniowego poziomu -1,5%, zjechał ostatnio do 4,5%. Tak szybkie narastanie spadku prowadzi Rosję wprost w stronę Grecji, Argentyny, Wenezueli i innych podobnych państw. Pluton po raz drugi wędruje przez Księżyc horoskopu Federacji, co może przynieść potężne problemy Rosji, i co już widzimy w postaci cięć wydatków związanych z mistrzostwami świata w piłce nożnej, wraz ze skandalem korupcyjnym w FIFA. Nie mniej trudna sytuacja ma miejsce w mocno skoligaconej z Rosją poprzez ZBiR Białorusi. Progresywny Księżyc na Neptunie horoskopu niepodległości Białorusi to zapowiedź kolejnych poważnych kłopotów ekonomicznych w tym kraju, których przyczyna leży za ich wschodnią granicą. Osłabienie rosyjskiego rubla spowodowało drastyczny spadek opłacalności eksportu białoruskiej gospodarki, wraz z coraz gorszymi wynikami gospodarki. Zupełnie inne nastroje zaś pojawią się na Ukrainie, której niedaleko było do podzielenia roli Grecji. Tranzytujący Jowisz przez Słońce, Merkurego i Wenus w horoskopie niepodległości Ukrainy z 1991 roku sprawia, że być może pojawią się w tym dramatycznie doświadczonym wojną i kryzysem kraju jakieś wreszcie pozytywne informacje. Radykalne reformy, wyjątkowo trudna i żmudna walka ze skorumpowanym systemem oligarchicznym zacznie przynosić pierwsze owoce.
Istotna dla rynków finansowych sytuacja związana z frankiem szwajcarskim zacznie się mocno zmieniać. Dyrekcyjna opozycja Saturna do Księżyca Republiki Szwajcarskiej początkowo może przynieść szkodliwy dla Szwajcarii wzrost notowań franka, by „zaowocować” pogorszeniem sytuacji ekonomicznej Helwetów i w dalszych altach spadek notowań franka.

Prezydent USA Barack Obama wakacje zaliczy do udanych. Niema pod koniec swojej kadencji ma szansę przejść do historii swojej niezbyt udanej prezydentury. Saturn wkraczający na jego Medium Coeli horoskopu pomoże mu sfinalizować trzy niezwykle ważne projekty polityczne: odnowienie relacji politycznych z Kubą po blisko 60 latach, porozumienie pokojowe z Iranem, oraz – kontrowersyjne politycznie, ale niezwykle korzystne dla USA i UE porozumienie o wolnym handlu TTIP.

W Azji dwa wielkie i ważne kraje w tym samym czasie mogą liczyć na pomyślne konfiguracje. Zarówno w horoskopie Indii, jak i Korei Południowej, tranzyt Jowisza przez Słońca ich niepodległości ogromnie wzmacnia pozycję, siłę i znaczenie obu tych ważnych gospodarek.

Na początku, w połowie, i pod koniec miesiąca mogą mieć miejsce duże, poważne i dramatyczne wydarzenia na świecie związane z pogodą, katastrofami naturalnymi lub komunikacyjnymi.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czym jest relaksacja oddechowa?

Relaksacja to czynność niezwykle istotna dla naszego ciała. Każda komórka rozluźnia się i znowu kurczy, dzięki czemu możliwe są wszystkie funkcje organizmu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »