Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia

Rytuały przyciągania pieniędzy

Autor Świętosław, 18.03.2010

 

Tego typu działania  najlepiej jest odprawić w czasie, kiedy księżyc rośnie. Jeśli istnieje taka możliwość, najlepiej jest odprawić ten rytuał w czwartek (Jest to dzień przyporządkowany Jowiszowi) poświęcić go energii tej planety. Inny okres  wskazany  do tego typu magii, to czas przesilenie zimowego – ludzie wierzyli, że energia słoneczna wpływać może na ludzkie finanse, tak jak słońca będzie od tego czasu przybywać, tak i poziom dobrobytu będzie się stopniowo powiększać. Rytuał należy odprawić o świcie po przesileniu (wraz z „nowonarodzonym” słońcem) nie bezpośrednio przed samym przesileniem, gdyż jak powiedziane było wcześniej, energia solarna przyniesie nam straty). Niektórzy, co bardziej  gorliwi czarownicy i czarownice, odprawiają swoje rytuały przyciągania pieniędzy co wieczór od pierwszego dnia pierwszej kwadry księżyca, aż do pełni, licząc na wzmocnienie efektów. 

Ten rytuał może być odprawiony w dowolnym miejscu, najlepiej w domu. Kolorami związanymi z pieniędzmi w naszej europejskiej kulturze, są zieleń oraz złoto.  Warto w tym celu zaopatrzyć się w świeczki, obrusy oraz ubrania w takich kolorach. Jeśli posiadamy złote lub zielone świeczniki, złoty kielich – również warto wykorzystać te elementy. Mile widziana jest złota biżuteria. Dominującym zapachem kadzidełek oraz olejków eterycznych jest w tym rytuale mirra, paczula oraz benzoes. Najpopularniejsze kamienie szlachetne, którymi można  ozdobić ołtarzyk to awenturyn, chryzoberyl, heliotrop oraz szmaragd. Znakiem towarzyszącym nam powinna być germańska runa fehu. Dobrze jest na czas rytuału posiadać jakiś wizerunek czy amulet powiązany z bogactwem. Przydać się może amulet Fortuny, wizerunek słonika, swastyka, chiński smok czy róg obfitości. 

Do tego rytuału potrzebne nam będą wizerunki pieniędzy. Najlepiej jest w tym celu narysować i wyciąć z papieru dużą ilość banknotów. Jeszcze prościej jest po prostu wydrukować małe wizerunki banknotów ściągając ich miniaturki z Internetu. Nie muszą one być wierną kopią nominałów będących w obiegu, ważne żeby w naszej wyobraźni symbolizowały pieniądze. Niektórzy w tym celu wykorzystują własnoręcznie wykonany czek bankowy, kupon loteryjny, pocztowy przekaz pieniężny lub też inne wizerunki kojarzące się nam z przychodem gotówki. Najlepiej jednak będzie, gdy wykorzystamy podstawowe wizerunki – w końcu zależy nam na pieniądzach, a liczenie na konkretne źródło dochodu (np. na wygraną na loterii) może wszystko skomplikować. 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Zima w kuchni pięciu przemian - Anna Czelej

To już ostatnia książka z serii W kuchni Pięciu Przemian, z której ponad 100 przepisów nie tylko wzbogaci twój zimowy jadłospis, ale będzie także idealnym dopełnieniem całorocznego menu według Pięciu Przemian. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »