Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Podróże

Polesie - miejsca mocy i magiczni ludzie.

Autor Grzegorz Halkiew, 21.03.2015

 Polesie - miejsca mocy i magiczni ludzie.

 

Tereny Polesia jak i Podlasia to w dużej mierze ostępy leśne i tu w tych ostępach są miejsca mocy. Niektóre są już odkryte, zaznaczone kamieniami - Kręgi kamienne. Ale są też i takie miejsca, które w żaden sposób nie są zaznaczone, a mają przeogromną moc oddziaływania. Oddziaływania na wszystko co w najbliższym otoczeniu się znajduje...
Jeśli w pobliżu tych miejsc były pewne wydarzenia, to też ich przebieg był zależny od wpływu tych mocy. Można by powiedzieć, że to są - te miejsca mocy - takimi zbiornikami energii. I ta energia może być wykorzystana przez ludzi lub zjawiska przyrody, w dowolny sposób, dlatego w tych miejscach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ rytuały odbywane w takich miejscach, znacznie bardziej oddziałują.
W okolicznych lasach wszystko jest zgodnie z naturą, drzewa rosną, rozwijają się, a na starość padają... i zostają w tych miejscach, tworząc naturalną przestrzeń. Naturalną przestrzeń energetyczną lasu. Tu możesz ją wyczuć. Ona oddziałuje na człowieka. Cieki wodne, nasłonecznienie, to wszystko wpływa na to, jak drzewa się rozwijają. One z kolei wzmacniają energetykę tych miejsc. Wszystko to, co w danym miejscu promieniuje z Ziemi, z kosmosu, łączy się z energiami roślin tworząc specyficzne uwarunkowania.
Ostępy leśne.
Z chwilą, kiedy ludzie znajdowali takie miejsce mocy o szczególnym oddziaływaniu na otaczającą przyrodę, wtedy w tych miejscach właśnie stwarzali sanktuaria, w których mogli w pełni swojej duszy łączyć się z naturą, z przodkami. Nowe religie, które później tutaj przyszły, aby zakorzenić się wśród miejscowej ludności, musiały wszystkie te magiczne miejsca zniszczyć. Strażników tych miejsc zabito. Gdzieniegdzie można jeszcze odnaleźć ślady tych wydarzeń. Mogiły z dawnych lat... dusze, które w tym miejscu jeszcze są. Te dusze od wielu lat z nikim nie rozmawiały. Dziś chętnie opowiadają o tamtych wydarzeniach. Strażnicy magicznych miejsc. 
Są miejsca w których wyraźnie można odczuć inne oddziaływanie energii lasu - w jednych miejscach słychać odgłosy ptaków, a w innych jest martwa cisza.  W tych miejscach głuchej ciszy oddziałują duchowi strażnicy, pilnując dostępu do ważnych miejsc mocy - wywołują oni uczucie grozy, strachu i chęci oddalenia się.
Tam nie usłyszysz już ptaków. Duchowi strażnicy wytwarzają w tym miejscu ochronny pierścień ciszy - pierścień budzący poczucie strachu, lęku i zaniepokojenia. Ludzie, którzy idąc lasem natrafiali na taką przestrzeń, odczuwając intuicyjnie zagrożenie wycofywali się i omijali budzące grozę miejsce.
Czy chcesz poznać takie miejsca?

Zapraszam...
https://www.youtube.com/watch?v=SSRy0tMz1go
https://www.youtube.com/watch?v=2LrGb7Lwa48
https://www.youtube.com/watch?v=2wjfPwmcFyQ
https://www.youtube.com/watch?v=HAedqNGuncc


Grzegorz Halkiew o sobie:
Umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem na poważnie zajmować się w 1996 roku. Dziś jestem wykładowcą i instruktorem hipnozy, nlp, coachingu, systemowej terapii rodzin, biomasażu. Więcej informacji na stronie http://neurolingwistyka.com/
Pełnię też społecznie funkcję Starszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów. http://naturopata.edu.pl/ 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Konkurs - jesienne kontemplacje

Lubicie jesienne spacery? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »