Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Podróże

Polesie - miejsca mocy i magiczni ludzie.

Autor Grzegorz Halkiew, 21.03.2015

 Polesie - miejsca mocy i magiczni ludzie.

 

Tereny Polesia jak i Podlasia to w dużej mierze ostępy leśne i tu w tych ostępach są miejsca mocy. Niektóre są już odkryte, zaznaczone kamieniami - Kręgi kamienne. Ale są też i takie miejsca, które w żaden sposób nie są zaznaczone, a mają przeogromną moc oddziaływania. Oddziaływania na wszystko co w najbliższym otoczeniu się znajduje...
Jeśli w pobliżu tych miejsc były pewne wydarzenia, to też ich przebieg był zależny od wpływu tych mocy. Można by powiedzieć, że to są - te miejsca mocy - takimi zbiornikami energii. I ta energia może być wykorzystana przez ludzi lub zjawiska przyrody, w dowolny sposób, dlatego w tych miejscach należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ rytuały odbywane w takich miejscach, znacznie bardziej oddziałują.
W okolicznych lasach wszystko jest zgodnie z naturą, drzewa rosną, rozwijają się, a na starość padają... i zostają w tych miejscach, tworząc naturalną przestrzeń. Naturalną przestrzeń energetyczną lasu. Tu możesz ją wyczuć. Ona oddziałuje na człowieka. Cieki wodne, nasłonecznienie, to wszystko wpływa na to, jak drzewa się rozwijają. One z kolei wzmacniają energetykę tych miejsc. Wszystko to, co w danym miejscu promieniuje z Ziemi, z kosmosu, łączy się z energiami roślin tworząc specyficzne uwarunkowania.
Ostępy leśne.
Z chwilą, kiedy ludzie znajdowali takie miejsce mocy o szczególnym oddziaływaniu na otaczającą przyrodę, wtedy w tych miejscach właśnie stwarzali sanktuaria, w których mogli w pełni swojej duszy łączyć się z naturą, z przodkami. Nowe religie, które później tutaj przyszły, aby zakorzenić się wśród miejscowej ludności, musiały wszystkie te magiczne miejsca zniszczyć. Strażników tych miejsc zabito. Gdzieniegdzie można jeszcze odnaleźć ślady tych wydarzeń. Mogiły z dawnych lat... dusze, które w tym miejscu jeszcze są. Te dusze od wielu lat z nikim nie rozmawiały. Dziś chętnie opowiadają o tamtych wydarzeniach. Strażnicy magicznych miejsc. 
Są miejsca w których wyraźnie można odczuć inne oddziaływanie energii lasu - w jednych miejscach słychać odgłosy ptaków, a w innych jest martwa cisza.  W tych miejscach głuchej ciszy oddziałują duchowi strażnicy, pilnując dostępu do ważnych miejsc mocy - wywołują oni uczucie grozy, strachu i chęci oddalenia się.
Tam nie usłyszysz już ptaków. Duchowi strażnicy wytwarzają w tym miejscu ochronny pierścień ciszy - pierścień budzący poczucie strachu, lęku i zaniepokojenia. Ludzie, którzy idąc lasem natrafiali na taką przestrzeń, odczuwając intuicyjnie zagrożenie wycofywali się i omijali budzące grozę miejsce.
Czy chcesz poznać takie miejsca?

Zapraszam...
https://www.youtube.com/watch?v=SSRy0tMz1go
https://www.youtube.com/watch?v=2LrGb7Lwa48
https://www.youtube.com/watch?v=2wjfPwmcFyQ
https://www.youtube.com/watch?v=HAedqNGuncc


Grzegorz Halkiew o sobie:
Umysłem nieświadomym i tym wszystkim, co ukrywa się przed przeciętną ludzką świadomością zacząłem na poważnie zajmować się w 1996 roku. Dziś jestem wykładowcą i instruktorem hipnozy, nlp, coachingu, systemowej terapii rodzin, biomasażu. Więcej informacji na stronie http://neurolingwistyka.com/
Pełnię też społecznie funkcję Starszego Cechu Naturopatów i Hipnotyzerów. http://naturopata.edu.pl/ 
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »