Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Psychologia i emocje

Zasady przyciągania mężczyzn

Autor Beata Markowska, 21.04.2012

Dlaczego ciągle trafiam na łobuzów? Każdy z nich wcześniej czy później okazuje się draniem, który mnie poniża, upokarza, wykorzystuje. Zdarzył mi się jeden wyjątek i sama go odrzuciłam. Teraz wiem, że wtedy nie byłam na Adama gotowa, ale od tamtego czasu nie mogę spotkać kogoś takiego jak on. Ciągle wybieram sobie mężczyzn spod znaku macho. Czuję się przy nich jak lalka – mówi Magda. Felieton Beaty Markowskiej. 

Magda ma za sobą kilka poważnych związków i kilka mniej poważnych. Każdy z nich rozpoczynała z nastawieniem „to jest to”. Każdy z nich kończył się wielkim rozczarowaniem. Ta kobieta jest kwintesencją kobiecości i piękna. Może rzeczywiście być ozdobą każdego mężczyzny, jest też błyskotliwa, inteligentna, zna cztery języki, skończyła prestiżową szkołę, pracuje w renomowanej firmie i nikt by o niej nawet nie pomyślał jak o lalce. A jednak „mężczyźni używają jej do swoich celów”, a potem porzucają. Magda czuje się jak przechodni puchar, trofeum, które nigdy nie znajdzie swojego domu. Wygląda niezwykle atrakcyjnie i młodo, ma 37 lat. Rodzina bezlitośnie przypomina o zegarze biologicznym. Ona sama coraz więcej czasu spędza przed wystawami sklepów z ubrankami dla dzieci. I cóż tu począć?Na początku każdego związku Magda zawsze miała stuprocentowe przeświadczenie, że jest to partner jej życia. Dopiero po jakimś czasie wychodziła cała prawda. Dlaczego pewnych symptomów nie widziała wcześniej? Czy to oni coś udawali przed nią, a kiedy ją już zdobyli, mogli się odsłonić, czy raczej ona nie chciała pewnych spraw zobaczyć? I dlaczego zawsze wybierała nie tych, co trzeba? Przecież zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa, przynajmniej co drugi powinien być w porządku. A nie był. Żaden. Z jednym małym wyjątkiem, którego odrzuciła. „Czy ja mam wbudowany sejsmograf na złych facetów?” Magda popadała w czarny nastrój, obrzucała się krytyką i wpędzała w poczucie winy. I taki powtarzający się ciąg wydarzeń mógł realizować się w jej życiu do czasu, aż przestałaby walczyć. W którymś z takich toksycznych związków pojawiłyby się dzieci i w trosce o ich dobro, albo z braku perspektyw lub sił na tworzenie czegoś nowego, utknęłaby. Nieszczęśliwa i niespełniona. Czarna wizja, ale jakże często stająca się naszym życiem. 
  

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Harmonizacja półkul mózgowych

Ogólnie wiemy, że prawa półkula mózgu wiąże się z intuicją, emocjonalnością skłonnościami artystycznymi i duchowością, a lewa z działaniem w materii, radzeniem sobie w społeczeństwie i z logicznym ? ścisłym myśleniem. Bywa, że mamy bardziej rozwiniętą i aktywną jedną z nich, podczas gdy druga jest uśpiona. Przeczytaj i dowiedz się jak synchronizować ich pracę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »