Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Karma i Reinkarnacja: Wykrocz poza Swoją Przeszłość Zmień Swoją Przyszłość

Autor Wydawnictwo Amethyst, 08.11.2014

 

 

 

                                            Karma i Reinkarnacja:
            Wykrocz poza Swoją Przeszłość, Zmień Swoją Przyszłość


Wszyscy już tu kiedyś byliśmy...
Słowo karma jest obecnie powszechnie używane. Nie wszyscy jednak wiedzą co karma naprawdę oznacza ani jak sobie z nią radzić. Książka ta pomoże ci zmierzyć się z karmicznymi powiązaniami z przeszłych wcieleń, które przyczyniły się do stworzenia okoliczności twojego życia dzisiaj.
Odkryjesz jak twoje postępowania w minionych życiach – te dobre i te złe – wpływają na to, w której rodzinie się urodziłeś, jacy ludzie cię przyciągają i dlaczego niektórzy ludzie wyprowadzają cię z równowagi. Dowiesz się czym jest karma grupowa, co dzieje się z nami między jednym wcieleniem a drugim oraz co wielkie istoty światła Wschodu i Zachodu, w tym również Jezus, mają do powiedzenia na temat karmy i reinkarnacji. Przede wszystkim jednak, dowiesz się jak zmienić karmiczne potyczki w doskonałe okazje, by ukształtować przyszłość o jakiej marzysz.

(...) Jak nauczał mistrz El Morya: „Każde zadanie na ścieżce wymaga pewnego tarcia.” Jeśli ktoś w twoim życiu wyzwala w tobie to, co najgorsze, chwal Boga. Bez tego może nigdy nie zobaczyłbyś tej ostrej krawędzi; a dopóki jej nie wygładzisz, każdy kto cię napotka, będzie wyczuwał tę ostrość. Rozpoznanie, że krążymy bez celu, bo próbujemy uniknąć naszej karmy może być niełatwe, zwłaszcza w kulturze, która rodzi pragnienie szybkich rozwiązań niedogodności życia i bólu. Ból jest jednak niezwykłym nauczycielem. Sygnalizuje on, że coś zaburza równowagę w naszym życiu, nie współgra z naszym wewnętrznym pierwowzorem. Czy to ból duszy, czy ból fizyczny, każdy ból oznacza nasz rozwój.
Może pojawić się ktoś, kto na nowo uporządkuje molekuły twojego życia, przez co nagle możesz zaznać komfortu zamiast bólu, bogactwa zamiast biedy. Jednak być może nie zacząłeś jeszcze zmierzać się z kwestiami o głębokim znaczeniu, które przyszedłeś rozwiązać w tym wcieleniu.
Może być dla nas proste znalezienie pracy, takiej jaką ma nasz sąsiad i prowadzenie wygodnego stylu życia, tak jak nasz sąsiad, gdyż izoluje nas to od naszej karmy i naszej służby życiu. Jednak ta „poduszka” może narażać na szwank naszą duchową ścieżkę, jeżeli nasza karma i służba życiu wzywa nas gdzie indziej. Być może nasi rodzice oczekiwali, że będziemy prawnikiem albo lekarzem, ale nasze serce mówi nam, że powinniśmy być pracownikiem opieki społecznej lub nauczycielem trudnej młodzieży.(...)
 
Od Redakcji:

Skąd pochodzi karma? Jakie są jej prawa, cykle, pułapki? Czy można ją przetransformować? Czy Jezus nauczał o reinkarnacji? Na te i inne pytania odpowiada Elizabeth Clare Prophet w książce Karma i Reinkarnacja: Wykrocz poza Swoją Przeszłość, Zmień Swoją Przyszłość.
Uwaga: na końcu przydatne modliwy i afirmacje!

Serdecznie polecamy!

Więcej na: http://amethyst.org.pl/
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Bezwarunkowo kochać samego siebie

Jeśli słysząc zdania typu "bezwarunkowo kocham siebie, bez względu na sytuację, w jakiej się znalazłem, bez względu na poziom zarobków, długi, na udany czy nieudany związek, dobre czy kiepskie zdrowie, zdrowe czy niezdrowe relacje towarzyskie, bycie oświeconym lub nie" odczuwamy dyskomfort, wewnętrzną niezgodę i opór, to możemy być pewni, że mamy problem z miłością do siebie. Podobnie kiedy cała sprawa kochania siebie wydaje nam się nieistotną bzdurą, sentymentalną zabawą, dziecinadą i nie przywiązujemy do tego wagi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »