Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Czym jest samouzdrawianie?

Autor Paweł Karwat, 22.10.2014


                                          Czym jest samouzdrawianie?


Samouzdrawianie to sposób terapeutycznego oddziaływania na samego siebie za pomocą środków cielesnych, energetycznych i mentalnych. Można na inne sposoby definiować samouzdrawianie. Praktycznie rzecz biorąc chodzi mi o to, aby osiągnąć harmonię psycho-duchowo-fizyczną, która przyczynia się do przywracania zdrowia również na poziomie ciała fizycznego.
Wiele pisze się i mówi o samouzdrawianiu. Można spotkać wiele systemów samouzdrawiania, niekiedy znacznie różniących się od siebie nie tylko pod kątem określonych technik, ale i samego rozumienia jego istoty.
W Hunie, którą się zajmuję także zawodowo mówi się o uzdrawianiu jako o redukcji stresu. Wymienia się cztery rodzaje stresu: fizyczny, emocjonalny, mentalny i duchowy.
Zaburzenie czy też choroba jest skutkiem nagromadzenia stresu na tych poziomach. Uzdrawianie zatem stanowi uwalnianie napięcia, co skutkuje powrotem ciała, energii i umysłu do stanu „pozytywnego”.
Uwolnienie od stresu przywraca naturalne funkcje samoregeneracji organizmu i psychiki.
Każdy może nauczyć się samouzdrawiania. Odpowiednia skuteczność wymaga oczywiście odpowiedniego doświadczenia. Metody Huny są jednak na tyle proste, że może przyswoić je sobie każdy normalny człowiek.
Nie będą one skuteczne zawsze i dla każdego. Procesem samouzdrawiania nie kieruje bowiem jakiś mechanizm. Mamy różne uwarunkowania i dlatego w różny sposób działamy oraz reagujemy na rzeczywistość.
Serge Kahili King napisał książkę pod tytułem "Natychmiastowe uzdrawianie", w której wyłożył podstawy sztuki samouzdrawiania według Huny. Każda osoba chętna może nabyć tę publikację i rozpocząć samodzielną naukę.
Nie należy jednak forsować swoich uwarunkowań. Bywa, że pomoc specjalisty jest nieodzowna, dlatego nie powinniśmy jej sobie wówczas odmawiać.
Według mnie najlepiej najpierw dołączyć samouzdrawianie do innych metod terapii, a w miarę rozwoju doświadczenia w bezpiecznych warunkach przestawiać się coraz bardziej na wewnętrzne sposoby przywracania zdrowia.
To, że samouzdrawianie działa nie jest skutkiem tego, że jesteśmy kimś wybitnym. Tutaj skuteczność nie ma związku z naszym ego. Samouzdrawianie jest możliwe, ponieważ takie są prawa Natury. Korzystanie z praw Natury wymaga jednak wiedzy i doświadczenia, a ich nabycie odpowiednich instrukcji i wytrwałego stosowanie ich w życiu.
 
===
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: www.muninszaman.blogspot.com
 
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Szamanizm dla początkujących

Oto tajniki szamańskich ścieżek, opisy narzędzi, rytuałów oraz wierzeń wspólnych dla wielu tradycji. Odkryj zapisy doświadczeń rdzennych szamanów z różnych okresów historycznych! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »