Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Słuchaj swojego duchowego przewodnictwa

Autor Paweł Karwat, 15.08.2014

 
                              Słuchaj swojego duchowego przewodnictwa


Częścią Huny, jak i w ogóle skutecznego i prawdziwego szamanizmu jest duchowe prowadzenie czy też przewodnictwo. To oczywiste, że wykracza to poza sferę tzw. zdrowego rozsądku i nauk szczegółowych. Ale co z tego? Sam ten fakt o niczym jeszcze na ten temat nie świadczy.
Szamani byli i są wyjątkowymi, nieprzeciętnymi ludźmi (ze względu na osobliwość swojej profesji a nie szczególną wartość), dlatego ich pojęcie zdrowego rozsądku i wiedzy empirycznej jest zgoła inne, niż pospolite.
Jedną z najbardziej praktycznych i kluczowych rzeczy, jakich możesz się nauczyć z Huny, jest praca z wewnętrznym, duchowym przewodnictwem. Chodzi o rozwój wrażliwości, otwartości na odebranie informacji, inspiracji, energii ze strony tego, co nazywam "Akua lani", a co po hawajsku znaczy "boski duch" (synonim Wyższej Jaźni, Wyższego Ja itd.).
To przewodnictwo płynie z ciebie samego. Ty jako istota duchowa zamieszkujesz duchowy świat, i dzieje się to właśnie w tym momencie. Masz w tym świecie określoną percepcję, możesz zdobywać informacje błyskawicznie i niedyskursywnie - nazywamy to intuicją.
Dyskurs to poznawanie częściami, niejako analitycznie, natomiast intuicja ukazuje coś w świeżości i w istocie natychmiast.
Na poziomie ducha możemy poznawać coś w istocie w sposób naturalny. Nasze poznanie nie jest ograniczone warunkami fizycznymi (jak położenie geograficzne np.). Mamy również dostęp do informacji i energii istniejących na subtelnych płaszczyznach (astralnej, mentalnej).
Zastosowanie technik nawiązywania kontaktu z własnym duchem w dziedzinach niezwykle życiowych, jak pieniądze, związek, zdrowie, relacje rodzinne, duchowość wniesie w twoje doświadczenie nową świeżość i otworzy twoje oczy na rzeczywistość, jakiej do tej pory nie byłeś świadomy.
Zapewniając sobie duchowe przewodnictwo nie karmisz swojego rozumu, który domaga się właśnie dyskursu, czyli przekonywania go, że będzie dobrze, że sytuacja się rozwiąże itd. Wykraczasz poza rozumowe kategorie, pytania i wątpliwości, ufundowane na strachu i oddzieleniu od intuicji.
Prowadzenie duchowe jest logiczne, ale nie logikalne - jest sensowne i je rozumiesz, ale nie pochodzi z rozumowania. Wiesz co masz robić, ale twoja wiedza nie jest skutkiem jakichś operacji intelektualnych w twojej głowie.
Wiele osób chce wiedzieć jak wyjść z długów, jak znaleźć partnera swojego życia, jak odzyskać zdrowie lub osiągnąć długowieczność, jak zharmonizować relacje rodzinne, towarzyskie lub rozwijać się duchowo. Ale bez prowadzenia duchowego zdane są na rozum, na dyskurs, na ciągłą wewnętrzną kłótnię ślepej wiary i wątpliwości.
Różnych technik nawiązywania kontaktu ze swoim duchem i rozwijania wrażliwości na duchowe przewodnictwo uczę na swoich internetowych zajęciach z Huny. Niektóre z nich znaleźć można także w literaturze.

---
Uzdrowienie sfery pieniędzy, związku, ciała i psychiki, relacji towarzyskich i rodzinnych oraz duchowej ścieżki! Bezpłatne diagnozy ze zdjęcia. Metody huny wg Serge’a Kahili Kinga na odległość, kursy i warsztaty: http://www.muninszaman.blogspot.com
 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Lecznicze działanie grzybka tybetańskiego

Jak głosi legenda, przybył on do Polski aż z Kaukazu, gdzie tamtejsi górale odkryli go przy produkcji zsiadłego mleka. Chcecie wiedzieć co to? Przeczytajcie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »