Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze

Wybór terapeuty

Autor Agni Kubi, 06.01.2014

 

 

                                                      Wybór terapeutyCzęść z was być może myśli o skorzystaniu z terapii. Tym artykułem chciałabym wam polecić sprawdzenie terapii i terapeuty zanim się na coś zdecydujecie, mam nadzieje że to będzie pomocne w wyborze.
Wybór jest bardzo duży, np. terapie które są stosowane na poziomie fizycznym, mentalnym, lub energetycznym. Sprawdź z którą z nich czujesz się komfortowo.

Ustal co chcesz osiągnąć, to pomoże w zawężeniu poszukiwań. Jest to o tyle ważne, że wtedy zdajesz sobie sprawę nad czym konkretnie chcesz pracować, i jak widzisz siebie po zakończonej terapii. To czy, i jak Twój cel został osiągnięty, pomoże Ci ocenić czy ta terapia okazała się sukcesem.

Zanim dokonasz wyboru, dowiedz się o danej terapii. Jaka jest jej forma, i działanie. Jakie są wymagania żeby ktoś został w tej dziedzinie terapeutą. Czy są to kilkuletnie studia, z praktyką zawodową i egzaminem. Czy może ukończony kurs z egzaminem, czy kurs bez egzaminu, czy może ta metoda została opracowana przez samego terapeutę.

Warto też sprawdzić czy instytucja wydająca dyplom ma do tego prawo, i gdzie jest on honorowany. Np; Ja, zrobiłam kurs `Komunikacji ze zwierzętami` u osoby która która nie była oficjalną instruktorką. Dostałam dyplom który potwierdza moje uczestnictwo, i nic więcej. To był mój świadomy wybór. Komunikuję się tylko z moimi zwierzętami. Oficjalny kurs był 3x droższy, dłuższy i program nie do końca mi odpowiadał.

Skontaktuj się z terapeutą, zapytaj o kwalifikacje i doświadczenie. Jest to też dobry moment żeby sprawdzić czy na poziomie osobistym masz z nim dobry kontakt. Nie mam tu na myśli niczego w rodzaju, 'ah to będzie mój nowy najlepszy przyjaciel', ale o tym wewnętrznym odczuciu że ta osoba jest Tobie w stanie pomóc. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu w tej kwestii, to że ten terapeuta pomógł przyjaciółce, nie oznacza to że automatycznie Tobie też pomoże.

Zwróć uwagę na to czy terapeuta zwraca się do Ciebie z szacunkiem i w ramach najwyższego dobra.

Dowiedz się czy jest to sesja jednorazowa, czy potrzebne będzie ich kilka.

Jeżeli jest to terapia w której używana jest forma hipnozy, dowiedz się co terapeuta robi w przypadku kiedy klienta nie uda się zahipnotyzować podczas pierwszej sesji. Jak zostanie to rozwiązane finansowo, i jaki ma plan żeby kogoś wprowadzić w hipnozę następnym razem.

Zazwyczaj wybierzesz terapeutę którego wibracje na jednym z poziomów są zbliżone do Twoich. Jest to związane z tym, że będzie wam się wtedy łatwiej porozumieć. Jeżeli jest zbyt duża różnica wibracji, wtedy może się np. zdarzyć że to co mówi/robi terapeuta nie ma dla Ciebie żadnego sensu, i nie dociera do Ciebie.

Dla terapeuty często nowy klient jest odzwierciedleniem własnego aspektu, nad którym on sam w danym momencie pracuje, o ile oczywiście terapeuta jest na tyle otwarty żeby to zauważyć.

Każda forma terapii to w dużej mierze wymiana, która powinna przynieść korzyść obu partiom. Terapeuta który ze swojego własnego życia już wszystko przerobił, nie jest zainteresowany pracą w tej dziedzinie.

Zawsze masz wolny wybór, w końcu poświęcasz na to swój własny czas i pieniądze. Jeżeli wewnętrznie czujesz ze coś jest nie tak, to najprawdopodobniej tak jest. Powody tego mogą być różne, sprawdź czy jest to związane z Tobą, czy z terapeuta, i jak trzeba to szukaj dalej.

Życzę wam wspaniałego nowego roku!

Kontakt: srtandph@gmail.com

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj czakrę międzybrwiową

Czakra międzybrwiowa zwana jest często adźną (skr. ajna). Mówi się o niej jako o tzw. Trzecim Oku. Inne określenie to czakra naczelna. Odpowiada przysadce mózgowej, która zawiaduje wszystkimi gruczołami wydzielania wewnętrznego (przyporządkowanymi określonym czakrom). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »