Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki

Ekologia ciała. Dieta przywracająca prawidłowy rytm organizmu

Autor Wydawnictwo Studio Astropsychologii, 24.10.2013
             Ekologia ciała. Dieta przywracająca prawidłowy rytm organizmu

                                       - Donna Gates, Linda Schatz
 

Donna Gates, światowej sławy autorytet z dziedziny dietetyki, opracowała  Dietę Ekologii Ciała, dzięki któremu tysiącom osób udało się poprawić swój stan zdrowia. Stosując się do porad Autorek pozbędziesz się uporczywych dolegliwości takich jak bóle głowy, stawów oraz mięśni, depresji, raka, alergii pokarmowych, problemów trawiennych oraz zaburzeń związanych z obniżeniem odporności. Z książki dowiesz się jak wykorzystać siedem prostych i uniwersalnych zasad odżywiania jako narzędzi do odzyskania pełni zdrowia oraz dobrego samopoczucia. Zachowując je stworzysz idealną równowagę pokarmową. W tej publikacji znajdziesz też dokładny plan posiłków oraz wiele przepisów na smaczne i zdrowe potrawy, a nawet listę zakupów. Przywróć prawidłowy rytm swojego ciała.

Od redakcji:
Ekologia ciała to fantastyczna ksiązka, ktora może towarzyszyć każdemu chcącemu rozpocząć ekologiczny, zdrowy sposób odżywiania zgodny z funkcjonowaniem naszego organizmu.
Opisane są tutaj podstawowe zasady rządzące fizjologią układu pokarmowego - zasada kwasowości, zasada  skurczu/rozkurczu, oczyszczenia, odżywiania według grup krwi i inne. Dzięki temu czytelnik może dowiedzieć się jakie pokarmy spożywać w danym okresie czasu, co ze sobą łączyć i w jakich proporcjach. Dodatkowo w ksiażce przedstawione są sposoby na to, w jaki sposób uwolnić sie od alkoholu, nadmiernego spożywania słodyczy i picia kawy, uwolnienia się od drożdżaków, itp. A to wszystko za pomocą stewii, mleka kokosowego czy octu jabłkowego!! Kolejna część książki pomaga wprowadzić nam ekologiczną dietę do codziennego życia m.in. poprzez ciekawe przepisy kulinarne.

Jednym słowem - ABC harmonijnego odżywiania!

Polecamy!!

Więcej na: http://talizman.pl/

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jezus wielowymiarowy

Obecnie coraz więcej osób ma kontakt z Jezusem. Jest On ich mistrzem, przewodnikiem, albo tym, który inspiruje lub daje przekazy. Część z nich jest wyjątkowa, bardzo piękna i mądra. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »