Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

O Aura Soma - terapii kolorami

Autor Aura Soma, 26.02.2010

Aura-Soma to terapia duszy. Leczenie duszy to dążenie do miłości. Uzdrowienie to miłość. Oznacza to, że przestajemy walczyć o siebie, bać się o siebie, nie wiedzieć, co ze sobą zrobić.
 
Aura-Soma to unikatowa metoda wykorzystująca moc kolorów, kamieni szlachetnych, minerałów i energii roślin.
Pomaga nam w osiągnięciu harmonii na poziomie duchowym, emocjonalnym, mentalnym i fizycznym oraz w odnajdywaniu kontaktu z naszą wewnętrzną mocą.

To terapia Duszy, samopoznanie dzięki, któremu możemy lepiej, świadomie żyć, w szczęściu i obfitości.


Podstawą systemu jest zestaw 107 dwukolorowych flakoników Equilibrium (esencji energetycznych) tworzonych z dwóch części, olejku i wody, w stosunku 1:1. Zawierają one ekstrakty roślinne, energie kamieni szlachetnych, minerałów i kolorów. Powstającą po potrząśnięciu obu części emulsję nanosi się bezpośrednio na ciało.

Dzięki stosowaniu flakoników rozpoczyna się w nas proces uzdrawiania polegającego na uświadomieniu sobie tego co blokuje nas w życiu, dostaniu energii, by przekraczać swoje ograniczenia. Flakony dodają nam energii, byśmy potrafili zrobić to co chcemy, a co wcześniej z jakichś powodów (strach, niepewność) nie udawało się. Odkrywamy swoje możliwości i potencjały. Używając flakony mamy nową moc i odwagę by wyrazić to, co czujemy głęboko w sercu, a do tej pory baliśmy się powiedzieć.

Podczas czytania duszy, intuicyjnie wybierasz 4 flakony, w ktorych zapisana jest ważna dla Ciebie wiadomość. Wiadomość, którą tak na prawdę sam chcesz sobie przekazać.
Możesz dowiedzieć się czego najbardziej w danej chwili Ci brakuje, jaka energia jest zablokowana, którą Twoja dusza podpowiada by uwolnić. Pokazana jest też wizja przyszłości, po tym jak poradzisz sobie z wyzwaniem.

Dodatkowo wybór flakonów można zinterpretować z pomocą numerologii i astrologii.

Dzięki czemu Aura-Soma jest interesująca?

Wiele z nas odczuwa potrzebę powrotu do swoich prawdziwych odczuć, do samych siebie. Flakoniki, to jakby przyjaciele, którzy przypominają nam kolorowy świat naszych odczuć i pomagają nam do niego powrócić.
Poprzez głębsze poznawanie samych siebie przestajemy sobie stwarzać tyle zamętu i niepokoju. Poprzez akceptację własnej osobowości mozemy skierować swoją uwagę na miłość.
Esencje są dostępne na stronie www.kolorymilosci.pl (w kategorii AURA SOMA)

Znaczenie kolorów w systemie Aura Soma

RED – Siła, energia, uziemienie, kwestie związane z przeżyciem i materialną stroną życia

CORAL – Nieodwzajemniona miłość, głębokie zranienia

ORANGE – Szoki i traumy. Głęboki wgląd i błogość. Związki, niezależność i niezależność

GOLD – Mądrość, irracjonalne lęki

YELLOW – Wiedza, radość, jasność umysłu

OLIVE – Tworzenie przestrzeni dla mądrości i jasnej drogi. Odrodzenie

GREEN – Przestrzeń. Podejmowanie decyzji, poszukiwanie prawdy, świadomość

TURQUOISE – Kreatywna komunikacja, wyrażanie z poziomu serca, Komunikacja z grupą

BLUE – Spokój, komunikacja, zaufanie, wola

ROYAL BLUE – Intuicja, poznanie, dlaczego się tu jest

VIOLET  -   Duchowość, uzdrowienie, służba innym, transformacja

MAGENTA  -  Boska miłość. Miłość w małych rzeczach dnia codziennego

PINK – Bezwarunkowa miłość

WHITE – Cierpienie i zrozumienie cierpienia. Nowy początek

Jak wybrać swój flakonik Equilibrium Aura Soma?

Flakonik możemy wybrać na różne sposoby: klasycznym wyborem z zestawu, za pośrednictwem numerologii, za pomocą kart Tarota czy też na przykład wahadełka lub za pomocą innej metody.

I. Klasyczny wybór

W Aurze-Soma zwykle stosujemy wybór czterech flakoników. Każdy spośród nich ma określone znaczenie na swojej pozycji. Dobrze jest wybierać spokojnie i bez pośpiechu, abyśmy mogli się rozluźnić i w pełni oddać się odczuwaniu kolorów i energii, poprzez które flakoniki komunikują z nami. Zapomnijmy więc o wszystkich naszych upodobaniach i awersjach wobec pewnych konkretnych kolorów, jakie być może ukształtowaliśmy w sobie w ciągu życia. “Ten kolor lubię, tego nie, w taki kolor w życiu bym się nie ubrał…” Opuszczamy na chwilę wszystkie nasze wyobrażenia. Tylko siedzimy, oglądamy zestaw “żywych” flakoników i odczuwamy je. Pozwalamy naszym odczuciom, aby się wynurzały spontanicznie. Następnie wyobrażamy sobie, że jedziemy gdzieś bardzo daleko, na przykład na bezludną wyspę, i że z wszystkich flakoników możemy tam z sobą zabrać tylko jeden. Który to będzie? Gdy przemówi do nas ten flakonik, który przyciąga nas tak bardzo, że nie zamienilibyśmy go na żaden inny, wyjmiemy go z zestawu, odłożymy na bok i na tę chwilę zapomnimy o nim. Ponownie wyobrażamy sobie, że wybieramy się w podróż i znowu możemy z sobą zabrać tylko jeden flakonik. Ponownie wybieramy “ten jedyny”, wyjmujemy go z zestawu, może kilka razy weźmiemy głęboki oddech i ponownie zamieniamy się w podróżników. W ten sposób wybieramy sobie kolejno cztery flakoniki.

          

Głębsze zrozumienie języka kolorów należy do składników sztuki konsultanckiej. W tym miejscu możemy tylko w skrócie wskazać znaczenie poszczególnych pozycji w wyborze. Pierwszy flakonik opowiada o naszym życiowym zadaniu i celu, dla którego urodziliśmy się. Drugi traktuje o naszych obecnych problemach i trudnościach, za pośrednictwem których odkrywamy nasz “zakopany skarb”. Trzeci w pozytywnym sensie mówi o tym, dokąd zaszliśmy na naszej drodze. Czwarty natomiast pokazuje nasz możliwy potencjał w przyszłości. Drugi z czterech flakoników najczęściej przedstawia aktualną pomoc i stosuje się go jako flakonik terapeutyczny – czyli flakonik, którego zawartością się smarujemy. Później możemy kontynuować stosując flakonik trzeci i czwarty. Jeśli jednak poczujemy, że po terapeutycznym flakoniku posunęliśmy się i zmienili do tego stopnia, że pierwotny wybór nie odpowiada już naszej drodze, wtedy możemy dokonać nowego wyboru. Ci, którzy mają już doświadczenia z Aurą-Soma, na pewno się zgodzą, że do stosowania flakonika nie od rzeczy jest zażyczyć Państwu “szerokiej drogi”.

II. Wybór numerologiczny

Po zliczeniu cyfr, z których składa się nasza data urodzenia, uzyskamy numer flakonika, który prawdopodobnie będzie z nami miał coś wspólnego. Zliczanie kończymy na liczbie dwucyfrowej. Na przykład datę 3. 6. 1951 zliczymy jako 3+6+1+9+5+1=25. Nasz flakonik według daty urodzenia zatem posiada numer 25. Apel pod kątem tego, co może nam przynieść dany rok czy jakie tematy mogą być dla nas ważne, może nam przekazać flakonik o numerze, który uzyskamy po zliczeniu cyfr danego roku i daty naszego urodzenia. Dla daty 3. 6. 1951 i roku 2004 jest to flakonik 3+6+2+0+0+4=15.

III. Wybór z pomocą Kart Tarota Aura Soma


Do danego pytania możemy wyciągnąć sobie kartę Tarota. Aura-Soma ma własne karty Tarota z wyobrażeniami flakoników i pięknymi ilustracjami. Karty te zawierają “rozszerzony poziom interpretacji” Wielkich Arkan, a więc jest ich ogółem 78+22=100.

Jeżeli pracujemy z innym Tarotem, Wielkie Arkana odpowiadają pierwszym 22 flakonikom o numerach 0--21, następuje “Rozszerzony poziom interpretacji” (droga powrotu) karty Głupca (nr 22) i dalej Małe Arkana – od Króla Pałeczek (nr 23) aż do Asa Monet (nr 78).

Polecam kursy, masaże, konsultacje Aura- Soma
dowiedz się więcej u Ewy Szymczak: +48 509 133 409

www.koloryduszy.pl

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wszystko ma swoje miejsce

W życiu często czujemy się jak zbłąkane owieczki. Mamy wrażenie, że świat jest chaosem. Odczuwamy pozorną przypadkowość siebie i wszystkiego innego. Rozglądamy się na lewo i prawo, biegniemy gdzieś przed siebie, upadamy potem potknąwszy się o coś na łeb na szyję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »