Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Książki PATRONAT

Na grudniowe wieczory

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 12.12.2012

 

 

 

 

Nastoletnia czarownica

Wicca dla nowego pokolenia

Silver RavenWolf

Kim tak naprawdę są czarownice? Czy latają na miotłach, gotują wywary w wielkich kotłach, posługując się wielkimi chochlami, trzymanymi osmolonymi, powykrzywianymi palcami, i głośno chichoczą, pokazując przy tym dziąsła pełne zębów z próchnicą?
Tak naprawdę czarownice nie mają nic z tym wspólnego. Są czyste, zadbane, radosne i dobre. Ich orężem jest miłość, a one same dążą do równowagi we wszechświecie i szczęścia ludzi.
Jeśli chcesz dowiedzieć się prawdy o czarownicach, poznaj istotę tajemnej religii Wicca, którą przekazuje ci Silver RavenWolf, Wysoka Kapłanka, nazywana przez czarowników Mamą. Gdy zapoznasz się z jej książką pt. Nastoletnia czarownica, zrozumiesz istotę czarostwa i poznasz sposób, w jaki starożytne, oparte na naturze praktyki duchowe mogą być wykorzystane w XXI wieku. Dowiesz się o symbolach magicznych, rytuałach, wiccańskich świętach, sabatach i esbatach, ołtarzach i medytacji, zdolnościach parapsychicznych i etyce czarostwa.
Nastoletnia czarownica jest książką dla ciebie, młoda adeptko czarostwa, jeśli chcesz pokonać przeciwności losu, jesteś nieszczęśliwe zakochana i boisz się wyznać swoją miłość, czujesz się samotna, nie masz przyjaciół i rodziny, a także jeśli chcesz szybko poprawić oceny w szkole, zyskać pieniądze, zaufanie rodziców i sympatię kolegów i koleżanek.
W Nastoletniej czarownicy znajdziesz ponad 75 zaklęć, które pomogą ci zdobyć miłość, przyjaciół, osiągnąć sukces i poczuć się spełnioną i szczęśliwą.

Szczegóły techniczne:
Liczba stron: 296
Format: A5
Oprawa: miękka


                                                          
O autorceSilver, urodzona w sercu Pensylwanii, od dziecka interesowała się magią. Ona sama uważa, że „hrabstwa York, Cumberland i Lancaster przepełnia magia”.
    „Jeśli zajmujesz się magią, najlepszym sposobem na bycie zaakceptowaną jest pokazanie ludziom, kim jesteś” – twierdzi Silver. „Gdy cię poznają i dowiedzą się, w co wierzysz i jakimi zasa

orządzanie list i porządkowanie wszystkiego wokół. Obecnie pracuje nad zdobyciem certyfikatu hipnoterapii klinicznej. Jest typową kobietą lat 90. – trudno ją do czegoś zmusić. „Bardzo dużo czasu poświęcam swojej czwórce dzieci. To one są w moim życiu na pierwszym miejscu – cała reszta musi znać swoje miejsce w kolejce!” – mówi.
    W trakcie swoich podróży po Stanach Zjednoczonych Silver wykłada wiele przedmiotów związanych z magią. Uzyskała tytuł kapłanki Wicca i jest przywódczynią działającego na terenie ośmiu stanów klanu Black Forest. Pełni także rolę nestorki rodu Serphant Stone. Jest przewodniczącą organizacji International Wiccan/Pagan Press Alliance - Międzynarodowego Stowarzyszenia Prasy Wiccańskiej i Pogańskiej. Prowadzi uzdrawiające sesje dla osób wszystkich wyznań.

Więcej na:

http://www.illuminatio.pl/

 

 

 UWAGA KONKURS!

Co najbardziej lubisz w czarownicach? Prześlij swoją opinię na adres biuro@ezoter.pl do 30.12.2012. Najlepsze wypowiedzi zostaną nagrodzone książką pt. Nasoletnia czarownica Silver RavenWolf!

 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »