Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki Dla początkujących

Kryształy dla początkujących! Konkurs!

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 27.09.2012

 

 

Kryształy dla początkujących
Corrine Kenner
 

 

Różnorodność kamieni i kryształów może przyprawić o zawrót głowy. W ostatnich latach wielu terapeutów duchowych popularyzuje używanie kamieni zarówno do celów leczniczych i ochronnych, jak również do medytacji, jasnowidzenia, czy wspomagania rozwoju osobistego. Niniejsza książka stanowi prawdziwe kompendium wiedzy i zapozna cię ze wszystkimi rodzajami kryształów oraz kamieni. Wprowadzi cię w ich niezwykły mistyczny świat, dostarczając rzetelnych i przejrzyście opisanych zasad, dotyczących wykorzystywania ich naturalnych właściwości w życiu codziennym. Dowiesz się, jak dobierać odpowiednie kamienie, w jaki sposób zastosować energię kryształów do uzdrawiania, medytacji, magii, wróżenia, a nawet do projekcji astralnych. Nauczysz się także programować kryształy i wybierać te kamienie, które będą miały dla ciebie szczególną moc.

http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki/krysztaly-dla-poczatkujacych-corrine-kenner/


Polecamy!

 

UWAGA KONKURS!

Z jakim kryształem w pobliżu Ty czujesz się najlepiej? Opisz Twoje doznania i prześlij na adres biuro@ezoter.pl do 15 października 2012 roku. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Tym razem do wygrania książka wydawnictwa Illuminatio - "Kryształy dla początkujących" Corrine Kennera.

 

Zapraszamy do udziału!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Buddyjska recepta na miłość: wolni w związku

Każdy związek jest mieszanką wielu różnych uczuć zarówno pięknych jak i trudnych. W buddyzmie to negatywne emocje są podstawą rozwoju związku. To je w końcu przekształcamy w mądrość i prawdziwą miłość. Autor ? Matthias Ennenbach - od 20 lat pomaga uzdrawiać relacje w związkach łącząc buddyjskie mądrości z naukami świata Zachodu. Dzięki jego radom zdołasz rozpoznawać swoje uczucia i będziesz mógł określić te, które stanowią najczęstszą przyczynę konfliktów w związku. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »