Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Książki Dla początkujących

Magia koloru dla początkujących! Konkurs!

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 19.09.2012

 

 

Magia koloru dla początkujących
Richard Webster

 

Odkryj fascynujący świat barw i magię, która się za nimi kryje, bo kolory, jakimi się otaczasz, mają ogromny wpływ  na samopoczucie, odczuwane emocje, poziom energii, kreatywność, a nawet apetyt bądź jego brak.

Po przeczytaniu tej książki spojrzysz na kolory w zupełnie nowy sposób. W niniejszej pozycji, bestsellerowy autor, Richard Webster, nie tylko opisuje symboliczne znaczenia, jakie kryją się w poszczególnych barwach, ale także przystępnie przedstawia zbiór technik magicznych opartych na kolorach oraz uczy, w jaki sposób możesz odkryć swoje osobiste barwy i na czym polega terapia kolorem. Kiedy zrozumiesz moc kryjącą się za poszczególnymi barwami i nauczysz się je wykorzystywać, uzyskasz nietuzinkowe narzędzie, które pomaga osiągać twoje cele, przyciągać szczęście i poprawiać jakość życia każdego dnia.

 

http://www.illuminatio.pl/nasze-ksiazki/magia-koloru-dla-poczatkujacych-richard-webster/

 

Polecamy!

 

UWAGA KONKURS!

Z jakim kolorem w pobliżu Ty czujesz się najlepiej? Opisz Twoje doznania i prześlij na adres biuro@ezoter.pl do 15 października 2012 roku. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone. Tym razem do wygrania książka wydawnictwa Illuminatio - „Magia koloru dla początkujących" Richarda Webstera.

Zapraszamy do udziału!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Możesz uzdrowić swój umysł!

Autorki tej książki są ekspertkami w dziedzinie połączenia ciało-umysł i przedstawiają sprawdzone metody na pokonanie lęków, stresu i depresji. Dowiesz się, jak dzięki ziołom, suplementom oraz afirmacjom samodzielnie wspomóc swoje ciało w leczeniu umysłu oraz poprawić koncentrację. Twoja recepta na sprawny umysł. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »